Глобальні оголошення!



Як грудне годування негативно пливає на жіноче здоров'я?

Re: Як грудне годування негативно пливає на жіноче здоров'я?

Повідомлення TaniaPicaSSo » 28 жовтня 2013, 23:32

Нігті і волосся то моя вічна проблема. Час від часу у мене завжди спостерігалось рідіння волосся і погіршення нігтів. Так от нігті трималися всю вагітність нормально, аж в останньому триместрі погіршились, потім зразу після пологів різко стали відновлюватись і от недавно знову почали псуватись. Думаю, вагітність і гв тут частково винні, але не лише вони, це просто як додаткове навантаження на організм, напевно. Поки я не знайшла, чим собі помогти в даному питанні. Таке як їсти більше вітамінів і кальцію не помагає.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Як грудне годування негативно пливає на жіноче здоров'я?

Повідомлення TYulia » 29 жовтня 2013, 09:54

в мене волосся страшенно лізло десь на 3-6місяці після народження дитини. Зараз вже ніби внормувалось. Але ті гормони проявились ще гірше на шкірі лиця, прищі лізуть і лізуть. А що скажете, чому вже так багато лікарів каже що більше року не кормити?
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Як грудне годування негативно пливає на жіноче здоров'я?

Повідомлення Dribchuk » 29 жовтня 2013, 10:22

А я не погоджуся що проблема саме в ГВ. Я свою доцю годувала всього 5 місяців. Але мене ніяк не оминуло випадіння волосся, обламування нігтів і прищі :scare: Вже 3 роки не годую і лише в останні 6міс почало відростати волосся, нігті, а на обличчі і далі постійні висипання. Я думаю що це проблема суто гормональна, після народження дитини гормони "шаленіють" і можливо не в кожного вони приходять в норму. Нажаль, в нас в Тернополі немає нормальних фахівців які б допомогли можливо медикаментозно вирішувати ці проблеми. Мені сказали "чекайте, значить організму потрібно більше часу щоб прийти в норму" :pardon: А правильно організоване ГВ сумніваюся що може завдати шкоди, особливо коли матуся правильно харчується.
Доречі, хочу сказати про зуби. В мене з зубами проблеми з дитинства і тому я дуже пристально за цим слідкую. Дуже боялася що за вагітність і ГВ полетять всі зубки і пломби, але звернулася до стоматолога який дав багато порад як не мати проблем з зубами під час вагітності. Тож я їх дотримувалася і після пологів коли пішла на прийом до стоматолога була приємно здивована тим що лікувала всього 1 зуб - маленька пломба. :aplo:
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Як грудне годування негативно пливає на жіноче здоров'я?

Повідомлення Ksenija » 29 жовтня 2013, 14:19

А я навпаки себе дуже добре почуваю при ГВ - зуби не псуються (раніше псувались), волосся не випадає, шкіра виглядає краще і т.д. Харчуюся як і до вагітності. Відчуваю, що ГВ йде мені тільки на користь і внормовує усі внутрішні процеси.
Ksenija Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 461
З нами з: 21 квітня 2011, 16:34
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 431 раз.
Подякували: 364 раз.
Діти: Христина (11.11.2011)

Re: Як грудне годування негативно пливає на жіноче здоров'я?

Повідомлення Malavka » 10 грудня 2013, 11:23

Я себе чудово почуваю) Годую, правда, поки що лиш 4,5 місяці, а планую дуууже довго))) Ну почало волосся зараз трохи лізти, але думаю то закономірно, під час вагітності ж не лізло зовсім, то мусить вилізти все, що задовго затрималось) Єдине, що мене турбує, з"явились ділянки дуже сухої шкіри на плечах і руках, такі аж шершаві, і чим би не мазала, не пропадають. Щодня після душу мащу дитячим кремом, або олійками всякими натуральними, а вони є і є, що б то мало бути?
Зображення
Malavka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 160
З нами з: 14 грудня 2010, 14:41
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 104 раз.
Подякували: 113 раз.
Діти: Донечка 2011, ще одна донечка 2013

Re: Як грудне годування негативно пливає на жіноче здоров'я?

Повідомлення sky » 10 грудня 2013, 11:24

В мене теж такі плямки були при годуванні, я мастила дитячим бепантеном і вони пропадали
Зображення
sky Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 280
З нами з: 07 березня 2012, 11:04
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 47 раз.
Подякували: 141 раз.
Діти: дівчинка 26.06.2012

Re: Як грудне годування негативно пливає на жіноче здоров'я?

Повідомлення Malavka » 10 грудня 2013, 12:20

sky написав:В мене теж такі плямки були при годуванні, я мастила дитячим бепантеном і вони пропадали

о, точно, за бепантен не подумала, дякую)
Зображення
Malavka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 160
З нами з: 14 грудня 2010, 14:41
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 104 раз.
Подякували: 113 раз.
Діти: Донечка 2011, ще одна донечка 2013

Re: Як грудне годування негативно пливає на жіноче здоров'я?

Повідомлення Pipochka » 10 грудня 2013, 16:16

Ksenija написав:Єдине, що мене турбує, з"явились ділянки дуже сухої шкіри на плечах і руках, такі аж шершаві, і чим би не мазала, не пропадають

а може потрібно більше пити води???? Дитинка й так багато випиває молочка і вивидить рідину із організму матері, тому пити треба більше ніж до годування. Це я по собі помітила, колись, до вагітності на достатню кількість випитої води в день не звертала увагу (бо не знала), шкіра була дуже суха, особливо на лиці, а під час годування грудьми (начитавшись всякого) "по-розумнішала" :dokter:
Зображення
Pipochka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 301
З нами з: 13 жовтня 2011, 20:23
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 330 раз.
Подякували: 275 раз.
Діти: моє солодке щастя - синочок Юрчик
Моя донечка- сонечко Катруся

Re: Як грудне годування негативно пливає на жіноче здоров'я?

Повідомлення Marichka » 10 грудня 2013, 17:50

В мене одна проблема була від годування грудьми-недосипання.Дитина після року вночі висіла на циці,я відчувала,що зранку всавала вже втомлена,а ще цілий день сама,без вихідних.Так майже 4 роки мрію поспати цілу ніч безпробудки,щоб виспатись :dreams:
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Як грудне годування негативно пливає на жіноче здоров'я?

Повідомлення !OLGA! » 10 грудня 2013, 21:50

А в мене навпаки: волосся не випадало, шкіра ідеальна,жаль що молочка на довго невистачило :wink:
Зображення
!OLGA! Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 191
З нами з: 22 вересня 2013, 11:54
Дякував (ла): 289 раз.
Подякували: 162 раз.
Діти: Синочок

Поперед.Далі

Повернутись до Здоров'я годуючої мами



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron