найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Re: Для годуючих матусь

03 червня 2011, 10:13

Ага, з"їла я вчора зранку морозиво з шоколадом і наповнювачем, а у малого на вечір червоні цяточки на личку. (то ж я можу без того обійтись, але спробути хотілось :oops: )

Re: Для годуючих матусь

03 червня 2011, 14:50

Nin4ik написав:Ага, з"їла я вчора зранку морозиво з шоколадом і наповнювачем, а у малого на вечір червоні цяточки на личку. (то ж я можу без того обійтись, але спробути хотілось :oops: )

Просто спробуй простий пломбір, якщо хочеться морозива, без шоколаду і тим більше наповнювачів.)

Re: Для годуючих матусь

03 червня 2011, 15:34

Marta, та я так і роблю, просто вдома в морозилці завалялось... і тут як-то кажуть "оспапа понесло".

Re: Для годуючих матусь

04 червня 2011, 19:57

Natalinda написав:Неля, а як відчувало? Були коліки?

Не знаю, як коліки, але верещала диким криком, тріпотіла ножками, а часом і висипка була, ну то вже залежно від продукту, який я напередодні з"їла.

Re: Для годуючих матусь

04 червня 2011, 22:31

нам теж спочатку було важко із харчуванням, не могли визначити на що алергія, зате тепер точно знаємо на коровячі молочні продукти і білок яйця :oops: а я щодня пила молоко із чаєм. коли я почала пити козяче в малої пройшла висипка і заспокоївся животик, дуже зрідка потім турбував, яблука я почала їсти місяців із пяти, дуже здувало доці животик, і кольорові овочі типу бурячкового салату їла по столовій ложці, не більше, теж сипало.... хоча часник і цибулю їла, дуже хотіла, наче все гаразд... бобові теж їла, пучило малій животик, але не так страшно, як від яблук... ще доцю завжди проносило, як тільки їла томат, хоч четвертинку, дуже хотілось...
я вела щоденник свого раціону і записувала, коли в малої зявлялась висипка, чи ще якісь розлади, після трьох місяців перестала, як тільки минули коліки
а, ще шоколадні цукерки для мене табу, навіть четвертинка :cry: :cry: :cry:

Re: Для годуючих матусь

04 червня 2011, 23:29

Я чеснок люблю. Ела его во время Б, и во время ГВ. Так что ребенок от молока не отказывался, и вообще никаких видимых изменений с ним не происходило.
И сейчас ребенок сам ест чеснок.

Re: Для годуючих матусь

04 червня 2011, 23:33

я їла теж часничок (правда небагато) і цибулю. І нормально.

Re: Для годуючих матусь

04 червня 2011, 23:44

і я їла і часник, і цибулю :)
бо просто люблю :)
малого ні на що не сипало, то все і їла.
Ну, не зразу, звичайно. Пробувала по-трохи.

Re: Для годуючих матусь

06 червня 2011, 12:10

наїлася я вчора салату з огірка і помідори, то в малого понос, вже і не думала що в такому віці ще мушу обирати що їсти що ні

Re: Для годуючих матусь

06 червня 2011, 12:50

krapk@ написав:наїлася я вчора салату з огірка і помідори, то в малого понос, вже і не думала що в такому віці ще мушу обирати що їсти що ні


а то і дорослий може таке мати ;-) тут не вгадаєш, часом зі смаком шось зїси і попа :crazy:
Відповісти