Глобальні оголошення!



Гнійний мастит

Re: Жаліємось :( 2

Повідомлення мешканка » 28 червня 2011, 19:17

oksana.tesliuk як я тебе розумію.... :istereka: В мене вже третій день така сама біда (але маю надію, що то не гнійний) три дні температура 39,6 :scare: Вчора розмасажовувала груди бо вже гулі зробились, які малий не міг висмоктати. Сьогодні призначили антибіотики і пробую сама розціджувати-бо гулі далі набираються та грудь болить так, що не доторкнешся. Вся нижня частина червона і припухла. Тепер думаю аби антибіотик поміг, бо пила той же після родів. :cry: :cry: :cry:
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Жаліємось :( 2

Повідомлення TanenRom » 28 червня 2011, 21:38

Мешканка - бажаю щоб якнайшвидше ця напасть минула :)
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Гнійний мастит

Повідомлення Галина » 12 січня 2013, 11:12

Ой дівчата, вночі і в мене "стався" мастит (не лактостаз, бо грудь м"якенька, без ущільнень, а саме мастит). Десь в 4-ї годині ночі проснулася із страшним болем в лівій груді і під пахвою, не могла навіть руку підняти, думала який нерв защемлений, але піднялася т-ра і чоловік викликав швидку. Швидка не хотіла їхати, бо вони на такі виклики не приїжджають і дали номер якогось консультанта (так і не знаю якого). Та консультант сказала, що рік і три то вже велика дитина, і треба переставати давати груди, а зараз випити анальгін і поклала трубку!!!
Дзвонили ще раз на швидку, вже на той раз приїхали, пощупали і забрали в лікарню...
Там мене подивився хірург, написав список лікарств і відпустив додому, на щастя гною ще нема, але сказав дитину до тої груді до повного виздоровлення не прикладати, а сціджуватися і прикладати до груді чоловіка. Правда сказати чого саме не можна прикладати дитину не сказав і я ото думаю чи прикладати чи ні...
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Гнійний мастит

Повідомлення nelly » 12 січня 2013, 14:46

якщо мастит то може в молоці є якась інфекція, тому певно і не можна, щоб дитині гірше не було, це моє припущення. :confused:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Гнійний мастит

Повідомлення smailik_m » 12 січня 2013, 22:41

Галя, якщо нема ущільнень то швидше за все не мастит!! І якщо не прикладатимеш малу то якраз і можеш собі заробити застій! В мене теж недавно було таке як ти описуєш, пройшло саме за днів 2-3. Я трохи порилась в неті, то з того що вичитала швидше за все що десь вдарилась або малий коли по мені товкся десь засильно гримнув...Але налякалась теж сильно, воно якесь навіть таке було як припухле, чи то я вже собі довидумувала з страху...
Тримайся! І не переживай!
Ніхто тобі не друг. Ніхто тобі не ворог. Кожна людина тобі вчитель.
smailik_m Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 533
З нами з: 17 вересня 2011, 16:23
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 497 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: два синочки-колобочки

Re: Гнійний мастит

Повідомлення Kskz » 12 січня 2013, 23:12

Мастит за 1-2 дні на буває. З такими "компетентними" лікарями, жінки якраз і доводять груди до маститу. В першу чергу, треба частіше прикладати дитину до грудей, частіше до тоі, що болить. Підборіддям до місця де болить чи набряк. І холод ПІСЛЯ годування.
Зображення
Зображення[/url]
Kskz Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 395
З нами з: 12 вересня 2011, 20:02
Нагороди: 3
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 429 раз.
Подякували: 264 раз.
Діти: Дві дівчинки

Re: Гнійний мастит

Повідомлення flower » 12 січня 2013, 23:14

Галина одужуй!!!!!!!!! Запитай ще у Даші!
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Гнійний мастит

Повідомлення Dashko » 12 січня 2013, 23:53

не лактостаз, бо грудь м"якенька, без ущільнень, а саме мастит

Насправді, мастіт чи лактостаз на око важко визначити. Треба або УЗД робити, або якщо настає покращення без таблєток - значить не мастіт. :yes:
Мастіт - наврядчи, просте через те, що в більшості випадків це якраз звичайний лактостаз (але, на жаль, стверджувати щось важко).

Дитину прикладати обовязково, чоловіка не прикладати ні в якому разі. (Я без жартів, в чоловіків - неправильне прикладання :pardon: )

Дівчата правильно радять: в першу чергу прикладати таким чином - щоб підборіддя спрямоване в бік застою, тобі гарно підійде поза "з-під пахи. (Знаєш як? Коли ніжки йдуть за мамину спину). Також: гарно розслаблятися під час годування, прогладжувати НІЖНО ділянку, яка болить в бік соска, часто прикладати дитину, слідкувати, щоб дитина правильно захоплювала груди.
Якщо болить сильно - можна мастити маззю Траумель С.
Пиши, як просуваються твої справи :dokter:

п.с. паралельно немає інших ускладнень з ГВ?
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Поперед.

Повернутись до Здоров'я годуючої мами



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість