найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Чи всі повинні здавати гроші?

25 вересня 2012, 14:55

Ото в нас вже про ті гроші повно тем))) А що зробити якщо актуально ...

Цікавить ваша думка з приводу здавання грошей батьками сімї чи, то діти яких відносяться до соціально незахищених категорій. Є з малозабезпечені сімї, багатодітні, ті що постраждали від ЧАЕС.

От вирішили що треба вікна поміняти в групі, бо холодно, дме, шпари
чи елекртику, бо всітиться лише 2 лампи
чи іграшок вихователька дала список, які за вимогами мають бути в групі

Як гроші розбивати? На всіх порівну? Чи може якщо є батьки, які вважають що їх дітям того не треба, то вони не повинні здавати на це грошей?

Re: Чи всі повинні здавати гроші?

25 вересня 2012, 15:06

В нас в групі є така мамаша, що за гривню очі видере. Є 2-є діток з неблагополучних сімей (батьки алкоголіки), з них ясно що грошей не витягнеш. Ну і коли міняли вікна, то як рахували тих 2-х не рахували. То та мамаша сказала, ви мені рахуйте окремо, я за всяких неблагополучних грошей здавати не збираюся. І не здавала взагалі!!!
То треба з батьківським комітетом вирішувати. В нас пропонували робити малозабезпеченим і багатодітним на 50% менше здавати, але вони відмовилися, стараються однаково здавати.

Re: Чи всі повинні здавати гроші?

25 вересня 2012, 15:14

я теж чула що малозабезпечені і матері одиначки вроді як 50% але ті що бідні то ще їм і соромно не здавати. А в бізнесменів і 20 грн не витягнеш.

Re: Чи всі повинні здавати гроші?

25 вересня 2012, 15:16

А нам завідуюча ще в кінці травня на зборах сказала - хто не може здавати гроші - хай тримає дитину вдома.

Re: Чи всі повинні здавати гроші?

25 вересня 2012, 15:16

Малозабезпечені і багатодітні здають 50% на харчування.

Re: Чи всі повинні здавати гроші?

25 вересня 2012, 15:24

Lesya написав:А нам завідуюча ще в кінці травня на зборах сказала - хто не може здавати гроші - хай тримає дитину вдома.

че за бред
это же не частный садик!?

Re: Чи всі повинні здавати гроші?

25 вересня 2012, 15:36

В нас гроші розбивають на всіх порівну. Здають усі. Минулого року здавалі й батьки тих діток, які майже не ходили.

Re: Чи всі повинні здавати гроші?

25 вересня 2012, 17:05

однозначно, що всі такі речі повинні бути обговорені на рівні групи батьками і батьківським комітетом. У нас таких немає, то розбиваємо суму на всіх порівну. Але от моя сусідка зараз віддає двох своїх діток до садка, вона мати -одиначка, чоловік рік тому раптово помер і вона сама, помогти їй нікому, то завідуюча сказала їй і в їхній групі, щоб з них грошей не брали, але сусідка сказала, що по мірі можливості буде здавати, може не всю суму так як всі, но хоча б частину.

Re: Чи всі повинні здавати гроші?

25 вересня 2012, 17:08

Ira написав:Минулого року здавалі й батьки тих діток, які майже не ходили.

хм, я бы, скорее всего, не сдавала

Re: Чи всі повинні здавати гроші?

25 вересня 2012, 17:28

Shalimar у нас батьки чиї діти цього року лише прийшли в садок здають таку саму суму як ми здавали минулого на все що купували і робили.
Відповісти