Глобальні оголошення!



Чи всі повинні здавати гроші?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Чи всі повинні здавати гроші?

Повідомлення Shalimar » 25 вересня 2012, 17:36

КлубНіка написав:Shalimar у нас батьки чиї діти цього року лише прийшли в садок здають таку саму суму як ми здавали минулого на все що купували і робили.

и куда эти деньги идут? распределяются между родителями, которые сдавали в прошлом году? ))

На форуме поднимали буквально на днях этот вопрос, и мне понравилась идея для родителей новоприбывших детей купить на эквивалентную сумму то, что необходимо в данный момент для группы и детей (игрушки, или что там). Я бы поступила именно так, наверное
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Чи всі повинні здавати гроші?

Повідомлення КлубНіка » 25 вересня 2012, 17:41

Shalimar ні, між батьками нічого не розприділяють звичайно))) На батьківських зборах, ми вирішили, що за ті гроші ще відремонтуємо мойку, хтіли її аж на наступне літо робити, але так як маємо четверо нових батьків, то грошей якраз хватить на ремонт.
КлубНіка Офлайн


 

Re: Чи всі повинні здавати гроші?

Повідомлення Shalimar » 25 вересня 2012, 18:04

КлубНіка написав:Shalimar ні, між батьками нічого не розприділяють звичайно))) На батьківських зборах, ми вирішили, що за ті гроші ще відремонтуємо мойку, хтіли її аж на наступне літо робити, але так як маємо четверо нових батьків, то грошей якраз хватить на ремонт.

ну, так нормально, справедливо..
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Чи всі повинні здавати гроші?

Повідомлення Tajga » 26 вересня 2012, 03:21

Natalinda написав:Як гроші розбивати? На всіх порівну? Чи може якщо є батьки, які вважають що їх дітям того не треба, то вони не повинні здавати на це грошей?


Вирішувати треба з батьківським комітетом на зборах. Якщо є батьки, що проти і вони в меншості, значить або хай пристають на пропозицію більшості, або йдуть в іншу групу/садок. Очевидно, що більшість зробить і без них... а їх дітям то типу не треба.. то що, контролювати, щоб іграшок не брали чи щоб на унітази не ходили?.. Брєд
А рахувати... напевне, що порівну на всіх, а потім дивитись по ситуації і обсудити одразу на місці.. Можливо, хтось не потягне всю суму, а хтось буде виплачувати частинами... Краще заохочувати до такого, ніж вимагати щоб були як всі.
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Чи всі повинні здавати гроші?

Повідомлення happymami » 26 вересня 2012, 09:15

Natalinda написав:Як гроші розбивати? На всіх порівну? Чи може якщо є батьки, які вважають що їх дітям того не треба, то вони не повинні здавати на це грошей?

в нас такво було, коли я була в батьківському комітеті - діти-сироти, малозабезпечені, матері одиначки - не здавали. Але не офіційно. Тобто - ми не розголошували, хто там не здає. Просто знали, що 5 дітей в класі не здає. Або здає мінімум. Хоча, якраз такі сім'ї вчасніше здавали за бажанням, ніж батьки, для котрих гроші не проблема. Тут питання совісті. Батькам ми сказали, що в нас є в класі малозабезпечені і попросили звертатися до нас. якшо в когось теж такі ж проблеми, шоб ми знали і шоб їм скидали вартість. ТОму всю вартість робіт в клас ми ділили на ту кількість учнів, котрі реально платили. Тоді ще виходив запас. якшо хтось здавав додатково.

В садочку була інша ситуація. Там були батьки, котрі принципово не хотіли здавати гроші. приміром на вікна. Були такі, котрі не мали, то за них просто закладали і вони віддавали протягом року. А тим, що були принципові, ми порадили перейти в іншу групу, де на вікна гроші не збирали. Бо є всякі ситуації. І якшо з батьківським комітетом гарно поговорити, то можна навіть і згодом віддати, лиш би просто вони знали і не ділили суму на ту маму, що в даний час не може здати.
Але то дуже індивідуально. ВІд комітету залежить, і від самих батьків. Але зазвичай, всі ображаються, чому то я плачу все, а хтось - ні. Тому краще не афішувати, шо хтось не здає, а хтось здає. Просто одразу вирішити на зборах питання малозабезпечених. Мовляв - є в нас такі в класі, тому вони здають половину, або вопше не здають (залежно від важкості ситуації)
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Чи всі повинні здавати гроші?

Повідомлення Natalinda » 26 вересня 2012, 09:40

КлубНіка написав:Shalimar у нас батьки чиї діти цього року лише прийшли в садок здають таку саму суму як ми здавали минулого на все що купували і робили.


Прикинула собі ситуацію.
От ходила моя дитиа в яслі в припустимо садочок "Ромашка", а тут ми переїхали в іншу квартиру, на інший кінець міста, і в молодшу групу дитина йде в садочок "Дзвіночок".....недай Боже ще раз садочок змінити(((((

Спірне досить питання як на мене, я от ще не можу визначитися, як би то добре мало бути. Вроді і ваше рішеня хороше, але от якщо та ситуація яку я описала..... звісно нема чого переїжджати....
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Чи всі повинні здавати гроші?

Повідомлення Ira » 26 вересня 2012, 10:05

Shalimar написав:
Ira написав:Минулого року здавалі й батьки тих діток, які майже не ходили.

хм, я бы, скорее всего, не сдавала

Мотивація завідуючої була така - за вами місце тримається, хоч ви і не ходите, тому на ремонт треба здати.
Ira Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 564
З нами з: 06 січня 2010, 15:02
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 326 раз.
Подякували: 390 раз.

Re: Чи всі повинні здавати гроші?

Повідомлення КлубНіка » 26 вересня 2012, 11:21

Natalinda у нас ще така ситуація, що ми якраз минулого року дуже багато всього робили. (ремонт в туалеті, 2-а вікна, диван, тумби), а цього року ми з батьками вирішили, що нічого робити не будемо, бо і так вже немало витратились (ну лишень ту мойку вже доробимо, ну але то з тих грошей, що нові батьки здадуть) . Тому було би якраз несправедливо, якби ті батьки що прийшли зараз нічого не здавали.
Ну а з переходом в різні садіки, то напевно таки слизьке питання і має індивідуально вирішуватись. Бо з однієї сторони ставати "спонсором" декількох садіків нехочеться, а з іншої, то є особиста справа батьків, їх же ніхто не примушував переводити дитину.

От вчора писала, що в нас з батьками ідилія на рахунок здавань, і вилізло нам. Одна з нових мам, точніше то бабуся, але дуже молода бабуся. Сказала, що принципово нічого не здаватиме! Бо то МАЄ робити ДЕРЖАВА! Отак то! Я того небачила, бо малого вчора моя мама забирала, але мама розказувала, що дамочка ще та! вся в притензіях! Дитина її попісялась, то вихователі винні, щей в роздівалці матом голосно всіх крила,ПРИ ДІТЯХ!!! Батьки, що були якраз там, аж з того всього розгубились! Але мама моя її присадила трохи! А батьки казали, що будуть піднімати питання з завідуючою про виключення тієї дитини з нашої групи, бо і так маємо перебор!
КлубНіка Офлайн


 

Re: Чи всі повинні здавати гроші?

Повідомлення taranjka » 26 вересня 2012, 11:59

я почекаю ше рік і тоді віддам в садочок))) тоді вже все перероблять і не тре буде нічого міняти, хіба з собою будуть забирати те, що поставили - бо то ж вони робили :confused:
а за ті гроші, що здають при вступі "на ремонт садка" вже напевне збоку можна було б новий збудувати
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Чи всі повинні здавати гроші?

Повідомлення irinka » 26 вересня 2012, 13:13

taranjka написав:а за ті гроші, що здають при вступі "на ремонт садка" вже напевне збоку можна було б новий збудувати


Це точно, ну навіть якщо не збудувати то шикарний ремонт зробити як мінімум.
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Поперед.Далі

Повернутись до Няні, садки, центри розвитку, школи та інші навчальні заклади



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей