Глобальні оголошення!



Який вчитель/вихователь кращий: молодий чи з досвідом?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Який вчитель/вихователь кращий: молодий чи з досвідом?

Повідомлення happymami » 08 березня 2012, 11:33

Шо скажете? До якої вчительки/виховательки пріоритетніше дасте дитину? До молоденької після інституту, чи до досвідченої, може навіть старенької Тартіли? А яка вчителька/класний кервник/вихователь була у вас, і якими якостями вона відрізнялася від інших?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Який вчитель/вихователь кращий: молодий чи з досвідом?

Повідомлення flower » 08 березня 2012, 13:25

Питання важкувате, судячи по ситуації в садочках у нас, скажу так. Ті молоді вихователі які ідуть на роботу викладаються на повну і вчать по нових методах, грають нові і цікаві ігри. Більш зацікавлюють дітей до активної праці, відповідно дітки більше вивчають ніж з старим поколінням, які вже стали трохи ліниві. Біля мене недалеко є 2 садіки то в одному колектив вбільшості старшого покоління в іншому молодшого. То там де старшого діти ідуть до школи вміючи рахувати тільки до десяти і букви навіть незнаю чи знають, зате більше гуляють надворі. Там де молодьож то знають дуже багато, ігор розвиваючих і навчаючих грають багато, але надворі бувають менше часу. В всьому є свої плюси і мінуси, буду добре думати шо мені важливіше перш ніж давати дитину в садік.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Який вчитель/вихователь кращий: молодий чи з досвідом?

Повідомлення КлубНіка » 08 березня 2012, 13:44

Коли віддавала малого у садік, підсвідомо, чомусь, я дуже не хотіла молоденьких вихователів. Я навіть неможу досі пояснити чому. У нас вихователі середнього віку і молода нянічка, то мені дуже подобається, з ними гарно займаються, дітки завжди доглянуті і чистенькі.
У мене ж в школі була молода класна керівничка, то спочатку якось ми її не сприймали, але в 10-11 класі у нас з нею була повна ідилія, вона розуміла нас ми її, вона завжди знала де ми і що робимо.
КлубНіка Офлайн


 

Re: Який вчитель/вихователь кращий: молодий чи з досвідом?

Повідомлення Nymydora » 08 березня 2012, 16:13

а в нас була з 5 по 9 клас молоденька керівничка, то наші хлопці їй на голову вилазили і до сліз доводили своєю поведінкою.
Важке питання, Хеппімама, молоді ніби активніші і цікавіші, але у старших досвід. Хоча.... старші, мабуть, обізлені більше. Як розказували мені мої студенки, хтось з них після практики в школі зустрів колишнього вчителя. Той питає: Ну як? Студентка відповідає: Ой, так сподобалося. А вчитель їй: Нічого, звіріють з досвідом. :dash:
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Який вчитель/вихователь кращий: молодий чи з досвідом?

Повідомлення Галина » 08 березня 2012, 16:58

В нас одна вихователька молода, а інша десь далеко за 40. То та старша краще з ними грається, справляється, а молодша не така вправна, хоча теж дуже класна вихователька і вигулює діток довше ніж старша.
А на рахунок вчителів, то важко сказати. Все залежить не від віку, а від бажання з тими дітками працювати, викладатися на повну.
Можу зі свої спостережень сказати. Була в мене вчителька (старшого віку), яка завжди мала якісь проблеми в сім"ї, то ми з нею практично нічого не знали, вона могла забути і ту саму тему розказувати, або вимагати від нас те чого ми не вчили ще. А коли прийшла студентка на практику (шум в класі був, не без того), то ми зразу підняли рівень знань, вона вміла заохотити, гарно підрозказати і нам хотілося її слухати і вчитися. Так що від віку не стільки залежить, як від професіоналізму і бажання віддаватися на повну перед дітками.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Який вчитель/вихователь кращий: молодий чи з досвідом?

Повідомлення happymami » 08 березня 2012, 18:08

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Який вчитель/вихователь кращий: молодий чи з досвідом?

Повідомлення Nymydora » 08 березня 2012, 18:41

я тоі скажу таке: нема загального правила, кожен випадок індивідуальний. Але дійсно, млода вчителька думає, перш за все, про своїх дітей. Тут ще лікарняні починаються, заміни. А для малих дітей то важко. Але так само на лікарняні може ходити будь-яка вчителька. А мегерою можна бути незалежно від віку.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Який вчитель/вихователь кращий: молодий чи з досвідом?

Повідомлення бережаночка » 11 березня 2012, 17:53

коли я віддавала малу в садок і коли віддаватиму її в школу то вік не буде відігравати ніякої ролі
в садок-я заручалась рекомендаціями інших батьків які вже водили в цю групу,слухала під дверима.Ставлення до дитини та професіоналізм(чому вона зможе мою дитину навчити)-ось що було головне.Крім того ,знаючи характер своєї дитини і методи виховання у нашій родині я ніколи не віддам її до авторитарного педагога незважаючи на його вік та професіоналізм.
Зображення

мудра свекруха на скарги сина відповіла"Ти одружувався на хорошій? То хто ж тобі її зіпсував?"
бережаночка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 299
З нами з: 20 березня 2010, 18:55
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 174 раз.
Подякували: 269 раз.
Діти: precious pearl-baby girl

Re: Який вчитель/вихователь кращий: молодий чи з досвідом?

Повідомлення гра з вогнем » 18 квітня 2012, 23:59

була_сьоні_на_службі
розказую_спостереження

у нашій групі в4ителька старша, вже має внуків доросліших за мого сина
акуратна жіно4ка, дуже така охайна

перед ними сиділа інша група, у яких дуже молода в4ителька
то в4ителька навіть не за4есана була, не говоря4и вже про раста мотиви в одягу

діти з нашої групи стояли 4емно, як хто поклав руки не так, їх виправляли
діти з іншої групи балувалися і вертілися, на це не особливо в4ителька увагу звертала

коли хтось розплакався з дітей, наша в4ителька просто тримала за руку і говорила
а молода в4ителька брала на руки і дитина заспокоювалася, а не хнюпала

отаке я наспостерігала

ше було кілька груп, то практи4но аналогіні спостереження

вибирати в4ительку у нашій школі не можна, але ми раді, що попали до нашої
хо4а вона й трошки 4опорна:)
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Який вчитель/вихователь кращий: молодий чи з досвідом?

Повідомлення sv-ls » 20 липня 2013, 13:53

В нас в садочку одна вихователька старша інша молодша. Щоб сказати що одна краща а інша гірша я не можу. Вони ніби доповнюють одна одну ( якщо старша більше по казочках, віршиках, то молодша навпаки - ігри, ліплення).
sv-ls Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 79
З нами з: 02 травня 2013, 23:09
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 77 раз.
Подякували: 35 раз.
Діти: Донечка

Далі

Повернутись до Няні, садки, центри розвитку, школи та інші навчальні заклади



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron