Глобальні оголошення!



Без щеплення не можна в школу\садочок

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Без щеплення не можна в школу\садочок

Повідомлення erinaceus » 05 жовтня 2017, 22:49

Ну тоді в суд подавати. Бо це реально створює проблему. А якби батьки застрайкували і не вийшли на роботу, бо дітей через "епідемію" нема де подіти, то може би на наступний раз там нагорі більше думали :В):
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Без щеплення не можна в школу\садочок

Повідомлення TYulia » 06 жовтня 2017, 00:02

Вакцинація не вберігає від захворювання, але кажуть, хвороба легше протікає. Тому прививатися звичайно може рекомендацією-порадою для батьків і дітей. Напевно найбільше обурення викликає це зобов'язання. Але якщо вакциновані можуть хворіти так само (так в якомусь відео з тернопільськими лікарями розказували), то для суспільства (школи, садка) ця вакцинація ніяких змін чи безпеки не принесе.

До слова, пам'ятаю як була в інституті, то щось тиждень-два мали карантин через кір. Яка ситуація була з школами не знаю, але вже як вуз закрили, значить було щось серйозне.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Без щеплення не можна в школу\садочок

Повідомлення Радмила » 06 жовтня 2017, 00:30

"З 10 жовтня дитячі садки та школи міста діти, які не мають щеплення проти кору, відвідувати не мають права. Таке рішення приняла комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільській міській раді у зв’язку зі спалахом кору. У місті вже зареєстровано 5 випадків цього небезпечного інфекційного захворювання. В міському управлінні освіти кажуть – ніхто нещеплених дітей зі школи не виганятиме, але просять батьків поставитись із розумінням до ситуації, не ризикувати дитячим здоров’ям і все ж зробити щеплення, якщо до цього нема протипоказань."
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Без щеплення не можна в школу\садочок

Повідомлення taranjka » 06 жовтня 2017, 08:51

nelly не будемо ходити, я цього вже давно хочу. Школа вже й малій добряче набридла. мене цікавить як навчальний процес буде організовано.
До речі, вони реально думають, що як вони поставили такі умови, то всьо - всі зроблять. Наша вчителька і медсестра були щиро здивовані, що я таки не буду робити і самі не знають що далі.
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Без щеплення не можна в школу\садочок

Повідомлення tetyana » 06 жовтня 2017, 10:30

Нам заборонили ходити в садочок, вже 3-й день вдома. В школі кажуть що з 10 числа будуть перевіряти, може не виженуть)) І взагалі логічно було б не пускати щеплених дітей - вони є носіями вірусу, а нещеплені діти чим небезпечні?
tetyana Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 59
З нами з: 21 березня 2011, 22:59
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 98 раз.
Подякували: 25 раз.
Діти: три хлопчики

Re: Без щеплення не можна в школу\садочок

Повідомлення Tajga » 07 жовтня 2017, 11:09

По-розумному, на мій погляд, правильніше б було ізолювати всіх, хто близько контактував з дітьми, і подивитися, що з того вийде, а не зобов*язувати всіх...
Ще цікаво, що претензії не тільки до щеплених, а й до тих, в кого є вже одне щеплення. Це трошки недоречно, я б сказала. Бо якщо роздуматися, то у 80-90% щеплених імунітет з*являється з першого разу (може трохи набрехала в процентах, але вони точно високі, про це говорять самі лікарі). То може, в тих, з одним щепленням вже є імунітет? Але кого це хвилює? Зрештою, все зводиться до того, треба витрати отриману вакцину. То де тут йдеться за здоров*я дітей? :confused: А "доповідь" тих мадам на "Акценті" взагалі не витримує жодної критики... В нас завідуюча тоже так вміє (вони десь цьому спеціально вчаться, напевно) - залякувати в стилі "ми-всє-умрьом".
До речі про 2 смертельні випадки нічого не знайшла в неті... І держсанепідслужба ліквідована очевидно, разом із сайтом.... совпаденіє?...
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Без щеплення не можна в школу\садочок

Повідомлення tetyana » 07 жовтня 2017, 13:12

Ну ніби-то щеплені діти можуть бути заразні якийсь там період після щеплення, але думаю що по-справжньому заразні ті в кого хвороба в активіній фазі, з температурою і усіма симптомами. А те що комусь треба збути вакцину - тут навіть сумнівів ніяких нема. І чи з*явився імунітет після щеплення - це ж ніхто не відстежує, це треба робити імунограму до і після щеплення, а хто її робить.
tetyana Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 59
З нами з: 21 березня 2011, 22:59
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 98 раз.
Подякували: 25 раз.
Діти: три хлопчики

Re: Без щеплення не можна в школу\садочок

Повідомлення гра з вогнем » 07 жовтня 2017, 16:57

Я думаю, скажуть якісь писульки писати, щоб непустити-непустити взагалі права, швидш за все, не мають. Мусять індивідуальне навчання забезпечити чи щось в такому роді.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Без щеплення не можна в школу\садочок

Повідомлення Тиха » 07 жовтня 2017, 18:40

Хвилю підняли ще ту, по три прививки одночасно дітям роблять :scare:
Тиха Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 536
З нами з: 27 липня 2013, 19:08
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 397 раз.
Подякували: 277 раз.
Діти: Хлопченя

Re: Без щеплення не можна в школу\садочок

Повідомлення nelly » 07 жовтня 2017, 18:42

Річний план за тиждeнь виконають :hi:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Поперед.Далі

Повернутись до Няні, садки, центри розвитку, школи та інші навчальні заклади



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron