Глобальні оголошення!



Які у вас тарілки?

Модератор: irinka

Re: Які у вас тарілки?

Повідомлення Ольчик » 23 березня 2013, 12:37

Не те, що тримаємо, щоб дивитися, він взагалі ще запакований стоїть :hi:
Зображення
Ольчик Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 140
З нами з: 23 лютого 2013, 20:28
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 205 раз.
Подякували: 134 раз.
Діти: Донечка

Re: Які у вас тарілки?

Повідомлення flower » 23 березня 2013, 12:48

для чого тоді вони вам якшо ви ними не користуєтеся? Обіжайтеся не обіжайтеся, але такого не розумію...
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Які у вас тарілки?

Повідомлення Lusik » 23 березня 2013, 13:17

І в нас Люмінарк-на гості один набір , а на кожен день подарували мені на 8 березня набір тарілок білого кольору, ще хочу кружечки докупити і можливо ще щось цікавеньке!!!В мене теж раз велика тарілка Люмінарку стрибала :impossible: :impossible: по кухні і вціліла, але в нас ламінат!!! :hi:
Lusik Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 575
З нами з: 17 лютого 2011, 15:04
Звідки: Тернопіль-Дружба
Дякував (ла): 1183 раз.
Подякували: 609 раз.
Діти: Синусик-котусик
(29.10.2010)

Re: Які у вас тарілки?

Повідомлення TaniaPicaSSo » 23 березня 2013, 17:07

Теж поділяю думку флавер. Для мене посуд не скарб, тримати його аби просто я не тримаю. Те, що в мене стоїть в коробках десь по шафах це лиш те, що мені надавали, але мені не подобається. А викинути просто шкода. А весь посуд, який мені подобається, стоїть на кухні, і я ним активно користуюсь. Окремого набору для гостей не маю. Люблю користуватись гарним сама :hi:
Маю чорно-білий набір люмінарк, ще є оранжево-чорні тарілки, салатниці маю всякі-різні. Здебільшого це посуд сучасний, радянщину не дуже люблю. Однак, трапляються і серед неї досить вишукані екземпляри. Є в мене одні такі тарілочки, фігурні по краях, з розписом, зараз таких і не бачила.
А стаканів і кружок в мене ще більше всяких :impossible:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Які у вас тарілки?

Повідомлення flash-ka » 23 березня 2013, 17:15

кому там шкода посуд викидати??? може поділитесь? в темі "віддам в добрі руки" :=):
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Які у вас тарілки?

Повідомлення TaniaPicaSSo » 23 березня 2013, 17:23

Бабця не простить, як взнає. Свекруха теж :hi: Мусе ше трохи постояти, а там можна і віддати :hi:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Які у вас тарілки?

Повідомлення flash-ka » 23 березня 2013, 17:29

з тими бабцями......
тут недавно мені шафа обірвалась, то тепер з металевих мисок і горнят харчуємось :crazy:
не можу дочекатись, коли до батьків поїду, щоб бабцін сервант приватизувати ))))
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Які у вас тарілки?

Повідомлення Anjuta » 23 березня 2013, 18:07

в нас набір з 6 штук кольорових тарілок, які подружка подарувала на ДН і ще декілька(разом з залізними трьома мисками))) десь до 15 штук назбирається), в синочка свій набір з Машею і ведмедєм, а так тільки недавно зявилося в планах купівля набору Люмінарк, але це не скоро станеться))) :crazy:
Anjuta Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 693
З нами з: 16 січня 2012, 12:44
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 739 раз.
Подякували: 540 раз.
Діти: Хлопчик Арсенчик !

Re: Які у вас тарілки?

Повідомлення Ольчик » 23 березня 2013, 19:17

:wink: ніяких образ, і давайте на ти :rose:
Може я не зовсім точно розповіла) Я також дуже проти отого назбирування на майбутнє (певно через те, що батьки так все життя збирали, а толку, мода і смаки змінюються). Просто нам одразу після весілля подруга подарувала два набори люмінарковських бокалів - для вина і шампанського. То мамин хрусталь, відповідно, так і залишився запакований (ми квартиру знімаємо, тож навіть для декору їх немає куди ставити).
Я одразу після весілля ходила, придивлалася до нових наборів, але потім зрозуміла, що два є, плюс деякі залишки радянсього - то немає смислу накуповлювати, треба користуватися тим, що є.. Тим більше, мій набір "Яблуневий цвіт" такий ніжний, і скло достатньо товсте, падали тарілочки кілька разів, то жодна не побилася (правда на кухні лінолеум). А чорно-білий посуд, як писала раніше, якийсь мені строго-ресторанний..... Коротше, коли побємо трохи того всього, то купуватиму новий, а до того може і смаки поміняються :yes:
Зображення
Ольчик Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 140
З нами з: 23 лютого 2013, 20:28
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 205 раз.
Подякували: 134 раз.
Діти: Донечка

Re: Які у вас тарілки?

Повідомлення flash-ka » 23 березня 2013, 20:07

ніколи не забуду як кожного тижня перетирала усі серванти у домі ( а їх було 5 шт) :dash:
і раз у квартал усе перемивала..... :dash:
то така мода і час були....а ще наша кума на скло-заводі працювала :hi:
тапер і меблі зовсім інші і можна у любий час піти і купити що подобається ,а не стояти в шалених чергах..
я от таку посуду хочу,але поки нема стільки зайвих грошенят :cry:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Поперед.Далі

Повернутись до Кухонна техніка та посуд



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 15 гостей