Глобальні оголошення!



Мультиварка

Модератор: irinka

Re: Мультиварка

Повідомлення nadusha » 09 серпня 2016, 23:25

Дівчата-мультиварочниці! Ви варили кукурудзу в мультиварці-скороварці? Як?
Знайшла таку статтю
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

але мушу ще спитати експертів.... :wink: Планую ставити на режим "Бобові" 20 хв.
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Мультиварка

Повідомлення Marichka » 10 серпня 2016, 08:40

В мене немає такої функції.Я б кукурудзу варила на режимі СУП.Так варила картоплю в лушпинні.
А каша вариться в мене швидко,я води даю на око,солю і не мішаю.Каша смачна гречана виходить.Плов з м"ясом теж готується скоро і смачно.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Мультиварка

Повідомлення Natalinda » 10 серпня 2016, 08:52

кcuxa написав:А я не помітила що крутиться і перемішую коли починає закипати а потім не мішаю.

Ну значить не крутиться я так розумію :nea:

mariana написав:NatalindaВ тебе не має режимо каша або крупи? в мене в цьому режимі завжди каша вариться. по таймеру 25 хв,гречку теж варю 1/2, дуже гарно розпарюється,на плиті така ніколи не виходить.



В мене спільний режим суп/каша, точніше каша по інструкції готується в режимі "суп")))) Ну і пише що час по замовчцванні - 1 година і може варіюватися від 1 до 4-х годин :crazy: Наступну кашу спробую в "звичайному" режимі
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Мультиварка

Повідомлення Natalinda » 10 серпня 2016, 08:57

Mysyk1 написав:Ну гречку неварила ще але плов за 40 хв. вариться то що про гречку казати, і нічого в процесі немішаю. ::Р:

Kisja написав:Поки використовую її для тушіння: овочеве рагу, капуста, баклажани.

Marichka написав:Плов з м"ясом теж готується скоро і смачно.

Ану дівчата, зробіть добру справу, чуть детальніше про плов :wink: Промила рис, нарізала моркви і цибульки, мняска....... і те все попередньо термічно не оброблене в мультиварку? На тушення? і про рагу :wink: все сире начистила засипала докупки, а якщо ще з мняском то воно теж сире?

Неможу згадати чи була книжка рецептів((((( Обшукала скрізь не знайшла((((
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Мультиварка

Повідомлення Natalinda » 10 серпня 2016, 09:03

nelly написав:А у вас каші нe гeрмeтично закриті при варці? У мeнe скороварка то всі крупи 10хв. Я крім варeння на функціі мультишeф щe взагалі нічого нe мішала

Вроді як герметично :yes: В мене не те що каша була не готова за годину, вона аж занадто готова була, але вода не випарувалася. В мене і пароварка вкупочці :crazy:
nelly напиши пару слів що і як заливати/засипати, ще пробуватиму так. Мене в основному цікавить гречка/рис :rose:

Наразі приколу з кашами не розумію, нічим не легше ніж на плитці готувати :confused:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Мультиварка

Повідомлення Параїл Юля » 10 серпня 2016, 09:27

В мене Мультиварка-скороварка MOULINEX CE503. Гречку готую на режимі каша заливаю 1:2 і за 9 хв. готова, нічого не мішаю. Води не має сухенька і розпарена. Годину в мене готуються бобові. То за годину горохова каша получається як пюре і дуже смачна, також не мішаю.
Зображення
Параїл Юля Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 232
З нами з: 08 квітня 2013, 18:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 133 раз.
Подякували: 242 раз.
Діти: Хлопчик Назар

Re: Мультиварка

Повідомлення Тиха » 10 серпня 2016, 20:28

Я плов у в мультиварці готую так: порізані м'ясо, цибулю і моркву підсмажуюв режимі варка десь пів години. Солю, перчу, додаю томатну пасту, приправляю з розрахунку ще й на рис. Потім засипаю зверху рис, розрівнюю. Заливаю окропом (1до2 відносно рису) і в режимі тушіння готую дечь 40 хв. Не перемішую.
Тиха Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 536
З нами з: 27 липня 2013, 19:08
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 397 раз.
Подякували: 277 раз.
Діти: Хлопченя

Re: Мультиварка

Повідомлення mariana » 10 серпня 2016, 20:48

В мене є режим плов в мульті, я готую так- м"ясо обмажую саме в режимі жарка десь 10-15 хв, тоді додаю цибулю і моркву - і ще обсмажую кілька хвилин, тоді рис засипаю, всякі спеції, солю, наливаю холодну воду з розрахунку десь 1/2,5 , кидаю часника кілька зубців в рис і включаю режим плов. Цей режимо готує 1 год при темп.110 гр.
mariana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 841
З нами з: 12 листопада 2010, 01:31
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 335 раз.
Подякували: 637 раз.
Діти: Хлопчик

Re: Мультиварка

Повідомлення Natalinda » 11 серпня 2016, 00:38

Ну я вже поначитувалася що в більшості є режим плов, в мене нема(((( Але плов зготувала))))) Мясо на режимі випічка робила (типу жареного не їмо :ha: ) Незнаю, для мене плов як плов, не сильно скорше як на газі готувати :pardon:
Неможу я наразі сказати що вартувало витягати те чудо техніки з коробки. Завтра зварю ще суп.
Дякую всім за дописи :rose:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Мультиварка

Повідомлення Mama3 » 11 серпня 2016, 13:39

ще і я поділюся досвідом. Довго хотіла, нарешті восени купила, ще тиждень стояла нерозпакован, начитувалася рецептів з книжечки, що додавалася, з інтернету, нарешті спробувала. Найпереше плов, бо всі так хвалять, що гарний виходить. Але режиму не знайшла такого, засмутилася, думаю, як я вибирала. Робила на режимі, здається, тушіння . Вийшов класний. Загалом я задоволена: гречка, яра, пшенична каші виходять розсипчасті, не треба пильнувати, щоб не підгоріло. Тушкована квасоля з м'ясом теж добра, картопля, всякі рагу. Смачний гороховий суп. Горох заливаю кип'ятком на годину, потім все разом в чашу і на 30 хв.
Правда, ще нічого не пекла.
Mama3 Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 615
З нами з: 08 листопада 2013, 01:09
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1389 раз.
Подякували: 522 раз.
Діти: Два хлопчики Володя та Олежик і дівчинка Марічка

Поперед.Далі

Повернутись до Кухонна техніка та посуд



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron