Глобальні оголошення!



Мультиварка

Модератор: irinka

Re: Мультиварка

Повідомлення Marichka » 02 березня 2018, 20:06

Христя,а для чого кип"ятильник?То замість чайнику?
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Мультиварка

Повідомлення гра з вогнем » 03 березня 2018, 00:00

Marichka, я поки ще сама не розумію як він працює. Я теж уявляю кип'ятильник як те, що воду кип'ятить на чай.
Чоловік ж переконує, що то щось зовсім інакше (хоч суть приладу така ж), він має нагрівати до заданої температури і підтримувати її.
Мені треба для йогуртів, чоловіку для м'яса. Як виглядає, я ще не дивилася навіть, але я вже погодилася купити, скоро дізнаюся. :hi:
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Мультиварка

Повідомлення гра з вогнем » 04 травня 2018, 19:36

Розповідаю
Виглядає один в один як на цих картинках
ЗображенняЗображення
Їжа готується або в пакетах або в скляних банках.

На цьому малюнку переваги описуються, ними є можливість готувати на певній температурі, не переварюючи їжу
| +
Зображення
Я змогла зрозуміти принцип на квасолі, бо у всьому іншому мені не доходило у мене, начебто, й так добре виходить.
Принцип такий, коли готувати на вогні, то неможливо підтримати певну температуру і верх переварюється, поки середина продукту дійде до готовності. Я це змогла зрозуміти тільки на квасолі, бо коли я її варю, я витягую час від часу одну і розрізаю, щоб подивитися готовність. Зазвичай серединка ще тверда і темніша, а потім вжух - і каша, серединка нормальна, а верх вже тріснутий та розсипається. А я хочу щоб було як в банках, ціла щільна квасолинка. То от в цій штуці має виходити якраз однаково проварений продукт зверху і всередині, не переварений, не недоварений і т.п.


Саме класно вийшли чізкейки. О, чізкейк - пісня! Ніяких водних бань в духовці, мокрих рушників, прогнутого вверху, ніяких збивань з підвивертом. Всі продукти змішати міксером і на виході ідеальнійший чізейк. Дуже оцінила.

М'ясо на стейки (кусочками по нашому) теж виходить дуже добре. М'якеньке, дуже смачне! Потім лиш хвилинку на вогні підсмажити, виходить дуже добре.

Риба мені посередньо. В духовці мені подобається більше. Можливо тому, що я додала спецій, і вони странно себе повели. Сама риба була смачна, а от спеції пахли і смакували інакше, мені не сподобалося.

Котлети теж посередньо, я думаю треба спец рецепт, а не звичайний.

Посередньо інші десерти із заковиристими назвами, а по нашому заварний крем. Або дуже тхне білками :bad: (чомусь дуже сильно з того сувіду чути запахи) але консистенція - супер! або якщо на самих жовтках трохи є нерівномірність, густіше внизу (знову думаю, справа у "підібрати рецепт" і можливо добре збити). На жовтках я обов'язково буду повторювати.

Йогурт не вийшов, але це не вина пристрою, просто думаю треба культуру купити, а не надіятися на магазинний йогурт з "живою" культурою.

Вчора готувала фаршировані перці.

Ще забула, супер-пупер вийшов бульйон! Дуже смачний і ароматний.

Також копчене м'ясо вийшло дуже ароматне :bad: Я не переношу тих запахів, чоловіку подобається, каже, що дуже копчене і дим дуже відчувається навіть в середині (це переше продимити м'ясо,а потім запхати в той сувід, щоб не пересушувати") Я не їла, тому як на смак не знаю, але всі інші їдять і нахвалюють.

Єдине, що мені поки що не подобається, це незвичний смак спецій, от не такий як готувати на вогні і все. Не можу звикнути. І трохи мені бракує соусів. Я якось звикла робити все разом або паралельно, а тут так не виходить, соус треба варити окремо і протушити в соусі не вийде. Або я поки ще не знаю як.

Треба приноровитися до нього, але деякі переваги все таки відчутні.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Мультиварка

Повідомлення Marichka » 04 травня 2018, 22:17

не має що тут додати,хі6а "До чего техника дошла!"
Ніколи такого не чула і не 6ачила
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Поперед.

Повернутись до Кухонна техніка та посуд



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість