найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Хлібопічка та рецепти

11 квітня 2010, 16:58

в нас теж обновка - купили хлібопічку Мулінекс. збулася ще одна матеріальна мрія. ще не використовували. потім поділюся враженнями у відповідній темі про кух.техніку.

Re: Хвалимося!!!

11 квітня 2010, 20:30

Я сьогодні роблю хліб руками :) Від початку до кінця! :yahoo:
Зазвичай я ставлю на заміс в машинку, а сьогодні машинка поламалася :D

Re: Хвалимося!!!

11 квітня 2010, 23:23

щойно витягнула хліб з печі :yahoo: :yahoo: :yahoo:
вдався :dance:

Re: Хвалимося!!!

11 квітня 2010, 23:34

жаль, в гості ніяк не напросишся :)
вітаю з хлібом :)

Re: Хвалимося!!!

13 квітня 2010, 11:19

спекла-м свій перший хліб в своїй першій хлібопічці.
Зображення

Зображення

він такий трошки некрасивий вийшов, бо шматочки печеного м"яса не перемішалися через те, що лопатки для перемішування зістрибнули з осей і недоперемішали тісто. абидно. получився майже такий, як магазинний. м"якиш трошки щільнуватий - може через недоперемішаність.

на останній фотці він пошкоджений знизу через те, що я з нього витягувала лопатку для перемішування.

Хлібопічка та рецепти

21 грудня 2010, 18:28

В кого є таке диво техніки?
На що звернути увагу при виборі?
А є такі, щоб ввечір все закинув, а зранку тебе розбудив приємний аромат свіжого хліба?
А що печуть крім хліба?
А скільки виходить хлібчика?

Re: Хлібопічка та рецепти.

21 грудня 2010, 19:42

Naya написав:В кого є таке диво техніки?
На що звернути увагу при виборі?
А є такі, щоб ввечір все закинув, а зранку тебе розбудив приємний аромат свіжого хліба?
А що печуть крім хліба?
А скільки виходить хлібчика?


у мене є таке чудо техніки. і так по порядку:
1. у мене панасонік, я не дуже задоволена, бо дуже вона примхлива і все потрібно класти до грама, відхилення в одну чи іншу сторону - хліб не вдається (доречі у подруги Мулінекс, задоволена 100% - пече і хліб і багети)
2. незнаю як у інших хлібопічках, у моєї є функція - Відладення випічки, точто ти закидаєш інгрідієнти, виставляєш все , а місити і пекти починає через певний час
3. - можна пекти будь - яку випічку - кекси, пироги, варити варення, місити тісто - на піцу дуже смачне виходить
4. хлібчика вийде стільки, скільки заложиш продуктів, у мене до хлібопічки іде книжечка, в якій дуже багато рецептів різного хліба,круасанів, так от там кожен рецепт вказаний у трьох різних розмірах - S,M чи L (відповідає величині хліба, скільки то в грамах нажаль не пам"ятаю), і відповідно цей розмір ти вказуєш і при випічці.

ось ніби на все відповіла, будуть питання пиши :)

Re: Хлібопічка та рецепти.

30 грудня 2010, 01:20

А мене цікавлять такі 2 хвірми як сатурн і аврора, а і ше оріон?
Шо лучше? Надійніше? В плані фірми можна...
Тре срочно вибрати :help:

І яка потужність краще: більша чи менша? :ugeek:

Re: Хлібопічка та рецепти.

30 грудня 2010, 01:22

відповім в приват.

Re: Хлібопічка та рецепти.

30 грудня 2010, 10:52

А можна і мені тоді в приват? :oops: :) Бо роздумую над подарунком собі на ДН
Відповісти