Глобальні оголошення!



Хлібопічка та рецепти

Модератор: irinka

Re: Хлібопічка та рецепти

Повідомлення vikilandi » 08 червня 2016, 15:38

Natalinda написав:Дівчата, а можна в хлібопічці замішувати тісто для вареників :=): ?

заради однієї цієї функції мені вже захотілось ту хлібопічку і собі... але боюсь, що буде як з мороженицею, йогуртницею та пароваркою...(((
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Хлібопічка та рецепти

Повідомлення Катруся » 08 червня 2016, 20:15

Я зараз для цього тільки і використовую: мішу тісто на вареники і на піцу. Печу дуже рідко. З появою хлібопічки був азарт, перепробувала багато різних рецептів, зараз якось вже не має бажання випікати.
Хочу таку машину яка б замінила мене на кухні повністю :yes: Так вже надоїло те вариво :dash:
Катруся Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 161
З нами з: 26 лютого 2011, 22:11
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 24 раз.
Подякували: 230 раз.
Діти: синочок Назарчик
донечка Настуня

Re: Хлібопічка та рецепти

Повідомлення Tajga » 08 червня 2016, 21:35

Ну не знаю... Я теж скотилась до того, що використовую один "черговий" рецепт на хліб, але практично щоденно, і хліб купую дуже рідко. Замішую тісто на булочки, на піцу, на пельмені. Ну і іноді хочеться чогось оттакого, або гості, то вже стараюся якийсь нестандартний хлібчик зробити. :wink:
Хоча мороженниця, йогуртниця стоять неприкаянні... мда...
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Хлібопічка та рецепти

Повідомлення vikilandi » 20 жовтня 2017, 09:49

Коли буваємо в селі, все беремо хліб, спечений свекрухою. Так мій чоловік облизується на домашній хліб, що я вже задумалась, а чи не зробити йому подарунок і купити хлібопічку. Чи є у цього приладу якісь особливості, на що саме треба звернути увагу при виборі? Вправні господині, поділіться, будь ласка, досвідом :help:
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Хлібопічка та рецепти

Повідомлення olgakr » 20 жовтня 2017, 20:11

Я користуюсь хлібопічкою Gorenje BM900 вже ,мабуть,пять років.Крім стандартного полюбляємо гречаний хліб і ще на житньому солоді(все роблю на око щоб гарний колобок вийшов).Щоб получився хліб як у свекрухи,випекти прийдеться в гарні духовці,а от для замішування тіста хлібопічка дійсно незамінна помічниця.Недоліки нашої хлібопічки:відро кріпиться і фіксується тільки внизу і за півроку-рік розбиває втулки і власноруч чоловік робить капремонт.З двох відер що були в коплекті одне вже викинули (досить пообдиралось і протікало).
olgakr Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 318
З нами з: 10 березня 2011, 18:15
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 421 раз.
Подякували: 342 раз.
Діти: дівчинка ,хлопчик і ще раз дівчинка,і ще раз хлопчик..,і ще раз дівчинка...

Re: Хлібопічка та рецепти

Повідомлення nelly » 20 жовтня 2017, 20:43

а Ви не істe більшe хліба з нeю?
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Хлібопічка та рецепти

Повідомлення irenadrag » 23 жовтня 2017, 12:28

я обожнюю піцу на дровах. Сьогодні хочу спробувати спекти, можливо хоч наближено вийде. Надіюсь на успіх))) я люблю коли тоненьке тісто і багато начинки.
irenadrag Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 5
З нами з: 28 вересня 2017, 15:31
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Хлібопічка та рецепти

Повідомлення гра з вогнем » 23 жовтня 2017, 20:18

vikilandi, у нас була колись хлібопічка, але ми перейшли до випічки хліба у духовці.
Мені здається хлібопічка може бути цікавою для тих видів хліба, де потрібна форма.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Хлібопічка та рецепти

Повідомлення vikilandi » 24 жовтня 2017, 08:45

А щоб не місити тісто руками, то що краще: комбайн чи кухонна машина. Якої потужності має бути агрегат, щоб вимішувати і туге тісто?
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Хлібопічка та рецепти

Повідомлення eney » 24 жовтня 2017, 10:30

Я маю кенвуд, кмс010, на 4.6л чашу, розширена комплектація. Окремо докупила протірку і насадку для пасти. Робить щодня, тісто місить значно краще ніж хлібопічка, любої тугості , деколи навіть на вареники таке туге виходить, що навіть муки на підсипку не потрібно. В мене правда вже трохи постраждала від Вада, він її скрутив, і в сервісі не змогли вернути імпульсний режим і сама низька швидкість на позиції що треба рукою притримати . Може колись і вдасться то реле знайти, бо це реально крутий девайс. Я хоч і маю всі прибори окремо, та коли кеша в ремонті була мені дико незручно було. А Вад сміявся що за свої злодіяння готовий через пару років мені індукційну кешу подарувати. Жду. В них доречі в ле рок кафе кондитор індукційну на 6.7л. Має, то я питала в Іри як, казала супер, заварні креми, заварне тісто де тре інтенсивно мішати і гріти відбуваються підійшов --насипав-включив-пішов-підійшов провірив-виключив.
О спорт, ты - мир!
Пьер де Кубертен
eney Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 18 січня 2011, 17:03
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 695 раз.
Подякували: 786 раз.
Діти: В домі заплавляють Олексій і Марк.

Поперед.Далі

Повернутись до Кухонна техніка та посуд



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron