найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Re: Морозильна камера та секрети заморожування

01 липня 2017, 15:23

Хто що вже заморожував? Діліться!

Re: Морозильна камера та секрети заморожування

01 липня 2017, 16:23

Я вже наморозила кропу , шпинату, лободу червону, недавно горошок кинула в морозилку, бо весь не використала. Ну звичайно полуницю вже заморозила. А і ще часникові стрілки поморозила. На черзі кабачки. А ближче до осені ще певно куплю броколі і цвітну капусту на заморозку.

Re: Морозильна камера та секрети заморожування

03 липня 2017, 09:32

дівчатонька, а як у вас з контактами майстрів морозильних камeр :help: жах :scare: літо у розпалі, а морозилка пeрeстала морозити :dash:

Re: Морозильна камера та секрети заморожування

03 липня 2017, 12:26

Вибрати морозилку для мене виявляється важко, оскільки є обмеження по розмірах. Дверний пройом до моєї комори усього 58 см( А більшість морозилок вертикальних мають 60, тож мені "світить" лише "малометражка" на 55 см( З того що підходить по розмірах є Зануссі, Беко і Еленберг, про останню ТМ чую вперше. Поділіться своїм досвідом щодо цих виробників, на якому варто зупинитися? чи може хтось уже користується такими вузенькими морозилками і може щось порадити від себе. Дякую!

Re: Морозильна камера та секрети заморожування

03 липня 2017, 12:29

а в них дверки не знімаються? може її можна розібрати, занести і зібрати назад

Re: Морозильна камера та секрети заморожування

03 липня 2017, 12:38

Natalinda варто викликати майстрів додому. Я ще таку техніку не ремонтувала, але минулого року запрошувала
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Але це просто фірма і вони запрошують виконувати послуги майстрів, які з ними співпрацюють.

Re: Морозильна камера та секрети заморожування

03 липня 2017, 12:39

з дверцятами варіант не підходить, бо тоді втрачається заводська гарантія, я вже так пропонувала у магазині(

Re: Морозильна камера та секрети заморожування

03 липня 2017, 13:50

vikilandi, у нас Зануссі морозилка і холодильник, задоволені. Чоловік колись продавав побутову техніку, то казав, що це хороша фірма на свою ціну.

Re: Морозильна камера та секрети заморожування

03 липня 2017, 14:30

vikilandi гм, якщо в холодильнику дверцята знімати то не втрачається гарантія - в нас такий, що можна міняти на яку сторону відкривати. Думаю в камерах теж щось таке має бути, а продавець може бути не в курсі

Re: Морозильна камера та секрети заморожування

03 липня 2017, 15:33

І ми дверцята переставляли на іншу сторону, ця функція існує для того, щоб людина встановила їх так як буде зручно, на гарантію це не впливало.
Відповісти