Глобальні оголошення!



Посудомийна машина - хороша річ?

Модератор: irinka

Re: Посудомийна машина - хороша річ?

Повідомлення erinaceus » 21 серпня 2015, 23:26

nelly Вітаю!!! Життя стане набагато легшим :aplo:
Для пралки не підійде. Для посудомийки є спеціальна сіль, вона недорога. Вистачає надовго. Вона пом'якшує воду, запобігає накипу. Оскільки вода тверда, то краще користуватись. Я додаю ополіскувач, без нього залишаються розводи. Ну, принаймні, на моєму чорному посуді видно. Але виставляю на середній режим, ні немало, ні небагато. Ополіскувач переважно беру з органічної серії, щоб не їсти потім всякої бяки. До речі, те що пише на багатьох таблетках-гелях, що вже містить ополіскувач, то фігня. Бо якщо не додавати, помитий посуд не має того вигляду.
Таблетки непогані Domol в ДЦ, на них бувають акції. Якщо свіжий посуд, то відмивають нормально. Якщо пригоріло чи засохло, беру Finish. Вони сильніші, але дорожчі. Гель Finish теж подобається. Всякі різні, що брала в Новусі, не подобаються. В тому числі і органічні Sodasan. Класні є Sonett, але вони тепер дорогі до холєри :impossible:
Посуд з часом навчитеся компактно складати. Але не дуже аж щільно, бо може погано відмити. До речі, в інструкції має бути, що куди ставити. Тоді дійсно миє краще.
Якщо не збираєтеся зразу включати посудомийку після їди, то можна поставити на режим полоскання. Змиє залишки їжі і не засохне. А тоді вже включити на миття, коли назбирається посуду.
flower Є такі засоби в Finish i Domol. Маленька кольорова пляшечка. Очищує від накипу, бруду і жиру. Ставиться у пусту посудомийку на режим 65* і потім все гарно блищить, нема неприємного запаху. Ще можна ним же протерти боковинки. Рекомендують застосовувати раз в місяць.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Посудомийна машина - хороша річ?

Повідомлення flower » 22 серпня 2015, 09:55

Де ви купляєте ті засоби?
Я не знала, що у нас теж такі є, мені мама висилає з закордону, то посудомийка блищить потім, але і смердить мені дуже тим запахом.
Таблетки я теж ніколи не брала в нас, (один лиш разочок тернопільського виробника про що жалала потім) завжди кум мені привозив з Польщі чи Німеччини, а тепер він в Америку поїхав, то купував чоловік на Диканці.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Посудомийна машина - хороша річ?

Повідомлення erinaceus » 22 серпня 2015, 14:23

flower В ДЦ є і Domol, i Finish. В Сільпо є Finish також, там де все для посудомийок. Запах в них теж не дуже, добре хімією смердить. Ну але принаймні нема запаху з посудомийки. А якщо лишити відкриту, то за день-два вивітрюється.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Посудомийна машина - хороша річ?

Повідомлення erinaceus » 01 жовтня 2015, 14:29

nelly І як вам життя з посудомийкою? :wink:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Посудомийна машина - хороша річ?

Повідомлення nelly » 02 жовтня 2015, 23:05

То певно питання до мого чоловіка :wink:
Через алергію на миючі останнім часом він був змушений мити посуд...
Інколи миє руками, але коли щось готую то дуже класно склала собі в машину і не морочу голову, а зранку діти наперебій допомагають витягвати чистий посуд. Єдине що проблема зіскладанням. Коли пару каструль є то вже нічого не влазить хоч 60 см то мало б огого що туди влізти))
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Посудомийна машина - хороша річ?

Повідомлення nelly » 24 січня 2016, 18:05

власниці посудомийок машина має сушити посуд до суперсухості???
Ми брала не нову але мені здається що вона ще осінню більше сушила, зараз практично весь посуд мокрий і те що металічне зразу ж вкривається ржавчиною?
і ще світиться в мене кнопка кондиціонеру, а якщо я маю таблетки триколірні то вони по ходу мають той опопліскувач чи то тре ще докупити тої хімки? :crazy:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Посудомийна машина - хороша річ?

Повідомлення erinaceus » 24 січня 2016, 22:21

nelly В нас сушить повністю. Ну хіба десь зрідка якісь каплі залишаться. Чи води в якусь виямку набереться.
По ідеї в таких таблетках є і сіль, і ополіскувач. Це виробник так заявляє :ha: А в реальності ефекту не видно. Тому я додаю. Ну і кількість ополіскувача теж можна регулювати. Ополіскувач йде для блиску і щоб не було розводів. Але це за умови, що посуд повністю висушується. Ну а якщо у вас з цим проблеми, то толку від ополіскувача все одно не буде...
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Посудомийна машина - хороша річ?

Повідомлення flower » 26 січня 2016, 12:51

Як яка програма, деякі програми сушать, деякі ні. Наприклад коротка програма на 30 хв не сушить, також програма ЕКО не сушить і миє холодною водою. Чи ти постійно одною і тою ж користуєшся, Неля?
І ще дуже раджу раз в пів року ( а ще краще що три місяці) чистити такою штукою рідиною двофазною. Після неї ти помітиш, що посудомийка почала значно якісніше мити посуд, не буде розводів і плям на посуді (і це без ополіскувача, я ніколи ним не користуюсь, толку не бачу від ного і вважаю, що ця хімія залишається на посді), а також ти помтиш як блищить сама машинка в середині і жир весь повимивається з труб і фільтру. Можна купити там де продають товар закордонний, колись на Диканці бачила точно. Мені мама з Італії передає. Ту баночку потрібно догори ногами поставити у кошик для виделок, запустити пусту посудомийку на програмі де найгарячіша вода, бо потрібно щоб той віск на кришці сам собі стопився і рідина почала виходити. Я раз на Еко закинула, то в пляшечці рідина як бла так і лишилась)
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Посудомийна машина - хороша річ?

Повідомлення erinaceus » 26 січня 2016, 17:08

flower Я беру органічний ополіскувач. Без нього на моєму чорному скляному посуді, яка б не була чиста посудомийка, все одно трохи видно розводи.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Посудомийна машина - хороша річ?

Повідомлення nelly » 18 лютого 2016, 12:35

Флаувер, дякую за пораду з промивкою машинки, бо в мене вже реально мила дуже погано, могло бути половина посуду не чистого. Мені передали якийсь Pril банка складається з двох відсіків, щось в неті не можу про нього прочитати. підозрюю що то не до полоскання машини, але після того стало все супер чисте. Дякую за наводку :rose: :rose: :rose:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Поперед.Далі

Повернутись до Кухонна техніка та посуд



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей

cron