Глобальні оголошення!



Посудомийна машина - хороша річ?

Модератор: irinka

Re: Посудомийна машина - хороша річ?

Повідомлення Vikibee » 08 серпня 2016, 20:38

vikilandi, я не фантазер, просто для мене це недопустимі речі, навіть, не знаю, що тут сказати ще, ну і так - відерця для сміття у мене теж викликають шок :crazy: , я б так ніколи не робила. ІМХО.
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: Посудомийна машина - хороша річ?

Повідомлення vikilandi » 08 серпня 2016, 20:49

Навіть тяжко уявити які тоді ваші відерця)
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Посудомийна машина - хороша річ?

Повідомлення Vikibee » 08 серпня 2016, 22:35

vikilandi, на що це ви натякаєте? Відерця, як відерця: біленькі та чистенькі, якщо ви про це.
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: Посудомийна машина - хороша річ?

Повідомлення Natalinda » 09 серпня 2016, 11:25

а я маю сміттєві кульки для відeрeць ::Р: і нe маю посудомийки :cray:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Посудомийна машина - хороша річ?

Повідомлення Marichka » 09 серпня 2016, 17:17

Я так розумію,що бридитись людина має право,але не треба дивуватись,якщо хтось не такий в тому плані.
В нас зараз немає ванної кімнати з душем і ваною,то я миюсь БД,діти там чистять зуби,мию ганчірку,взуття і т.д.Нічого страшного в тому не бачу.Є проточна вода,є змивання.
Так само уявляю собі процес в посудомийці.Там теж є процес змивання і ще й при високих температурах.Не бачу нічого страшного,щоб поставити щось в неї помити інше.
А відра для сміття,хоч в мене і є кульки-теж їх мию.І ще одне відро маю для відходів,які виношу в компосну яму.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Посудомийна машина - хороша річ?

Повідомлення vikilandi » 09 серпня 2016, 17:56

Marichka я до недавно також була в подібній ситуації. То навіть краще, що спочатку ви поставили БД, а не умивальник. Під зріст діток воно більш підходить. Так вони швидше навчаться самостійно проводити гігієнічні процедури. Бо то велике діло самому, без залучення дорослих помити руки чи почистити зуби. Мій син також там мив руки як був меншим. А тепер вже сам миється в душі. Я вже до цього звикла, що навіть не контролюю його, бо впевнена що помиється добре. Головне, що є вода в будинку. Я перший місяць, як переїхала в нове житло, милася в літньому душі.
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Посудомийна машина - хороша річ?

Повідомлення nelly » 31 серпня 2016, 08:49

Люди СОС! В мене почала текти посудомийка :scare: все було ок, засипала сіль як завжди і вжe другий вeчір в нас на кухні гeнeральнe прибирання. То вона поламалася чи забитий шланг? Бо в машинці всe чисто, крім посуду нічого нe мию, щось підкажіть :cray:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Посудомийна машина - хороша річ?

Повідомлення Marichka » 31 серпня 2016, 10:34

Неля,шукай в інтернеті,що це могло б бути.Чи яка поломка.
Ми спочатку самі вичитуємо,а тоді викликаємо майстра.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Посудомийна машина - хороша річ?

Повідомлення vikilandi » 31 серпня 2016, 11:17

На всякий випадок, може знадобиться:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Недавно нам ремонтували пилосмок з викликом додому, там ціни смішні за виклик. Але відразу уточнюй,що саме входить в діагностику,а що в ремонт. Дали гарантію на 2 місяці.
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Посудомийна машина - хороша річ?

Повідомлення flower » 31 серпня 2016, 18:54

nelly вітаю, то якась поломка і може й серйозна. Я свою посудомийку вже місяць не бачила, нарешті сьогодні привезли. Теж текти почала, а точніше спочатку вибивало помилку 10, що означає не набирає води. Був низький тиск тоді і чоловік поміняв фільтри, тиск води став класний. Я включила посудомийку, вода почала набиратися і як почало зпід дверки вода ляти, не просто капати, а реально лити. Поломалося щось, що майстер 2 тижні голову ламав.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Поперед.Далі

Повернутись до Кухонна техніка та посуд



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron