Глобальні оголошення!



Сушарка для продуктів

Модератор: irinka

Re: Сушарка для продуктів

Повідомлення mavpusya » 05 липня 2011, 00:41

у мене зелмер, брали в білому лебеді по акційній ціні, але вже не памятаю, скільки обійшлась, знаю, що добряче дешевше вийшло... ми купували пралку, а сушарка вийшла в нагрузку... може та акція ще триває?

дядечко-менеджер нам пояснював, що відрізняються тільки тими решітками для сушки, в дешевших вони дзюравіші, то потрібно підстелити марлічку і тоді викладати фрукти, а я під сунички все рівно клала марлічку, бо навіть на нашій дрібнішій. сунички після всихання провалювались вниз... то вже питання на скільки надійні оріони, треба питатись дівчаток, в кого які
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Сушарка для продуктів

Повідомлення mari » 11 липня 2011, 17:24

Дівчата, поділіться досвідом. Купила Зелмер. Наклала 4 відділи і сушу. Вже 5 годин сушу. А тепер що з ним робити- ще на тарілочці розкласти? А не зацвітуть сунички в закритому посуді? ПОМАГАЙТЕ МЕНІ!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Сушарка для продуктів

Повідомлення pan_kotskyy » 11 липня 2011, 20:01

mari, сушити до тих пір, поки сунички будуть тверденькі, не мягкі - тобто повністю висушені, бо як будуть недосушені - зацвітуть. 5 годин на сушку може бути недостатньо, я зазвичай на ніч включаю сушку, то годин 8 - 10. Пересушити неможливо.
А далі рекомендують в холодильнику потримати деякий час (чесно кажучи не знаю для чого), а далі або в пакетики або в мішечки, а найкраще в банки з кришечкою засипати (бо останній рік в мої пакетики залізла харчова міль і я все сушене змушена була викинути, тому банки найкращий варіант).
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Сушарка для продуктів

Повідомлення krapk@ » 12 липня 2011, 16:13

я вже і малини (в тому числі лісової) та смородіни і порічок і навіть молодого кабачка насушила. Все зберігаю в банках з кришками які закручуються. Трохи переживаю, але надіюся збережуться добре. Смородіну майже 1,5 доби сушила.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Сушарка для продуктів

Повідомлення mari » 12 липня 2011, 21:07

а ШКУРКУ КАБАЧКУ ЧИСТИЛА?
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Сушарка для продуктів

Повідомлення krapk@ » 12 липня 2011, 21:31

ні, а нащо? Він молоденький.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Сушарка для продуктів

Повідомлення Любов » 18 липня 2011, 18:32

придбали і ми собі сушарку Зелмер :tipok: , вже висушила абрикосики, але сушилися аж півтори доби. Дивлячись на ціну кураги, стає зрозуміло, що сушарка дуже вигідна річ :гуд: . Тепер сушу йошку (це смородина з агрусом схрещена), за величиною така ж як агрус, цікаво скільки її доведеться сушити :?:
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Сушарка для продуктів

Повідомлення Liza » 07 вересня 2011, 15:33

ого. я створювала тему, а сушарку досі не купила. а всьо через нестачу місця в нашій норі. але все ще хочу такого.
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Сушарка для продуктів

Повідомлення krapk@ » 07 вересня 2011, 15:47

зато світла вона дуже багато їсть. Але я звичайно море всього насушила (навіть дині з кавуном, диня то взагалі отпад така кльова). Завтра буду братися до цвітної капусти і бананів (ціни порівняно з зимніми дуже хороші).
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Сушарка для продуктів

Повідомлення Перлинка » 07 вересня 2011, 18:16

krapk@

а що ти з сушеним кабачком робиш?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Кухонна техніка та посуд



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей