Глобальні оголошення!



Сушарка для продуктів

Модератор: irinka

Re: Сушарка для продуктів

Повідомлення Sam » 15 червня 2017, 14:05

Natalinda, я змащувала олією. Пергамент якийсь бещ етикетки з Тортіно. Може від Фрекен Бок краще б відстало, але все ж зояу купити коврики.
А хто де купляв свої коврики?
Sam Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 580
З нами з: 14 липня 2014, 17:08
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 717 раз.
Подякували: 562 раз.
Діти: Синочок і донечка

Re: Сушарка для продуктів

Повідомлення Marichka » 15 червня 2017, 17:30

Сьогодні полуниці по 25-35 грн,як де.В Тернополі.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Сушарка для продуктів

Повідомлення Sam » 19 червня 2017, 19:15

Дівчата, власниці силіконових ковриків, якщо у мене деко 30×40, ніби стандартне, то якщо взяти більший коврик, то буде недобре? Бо таких розмірів знайшла лише ікеївські по 160 грн., трохи дорого.
Sam Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 580
З нами з: 14 липня 2014, 17:08
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 717 раз.
Подякували: 562 раз.
Діти: Синочок і донечка

Re: Сушарка для продуктів

Повідомлення eney » 19 червня 2017, 19:41

мої з хозскладу під час випіканя трохи збільшуються. сушити на них не пробувала
О спорт, ты - мир!
Пьер де Кубертен
eney Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 18 січня 2011, 17:03
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 695 раз.
Подякували: 786 раз.
Діти: В домі заплавляють Олексій і Марк.

Re: Сушарка для продуктів

Повідомлення Liza » 26 червня 2017, 19:27

pan_kotskyy написав:А це неподобство на пергаменті, піде в смітник, бо не віддирається ніяк... думаю про покупку піддонів, щоб не робити дурниць...

по своєму досвіду скажу - не має значення, спеціальний піддон використовувати, чи пергамент - якщо не змастити жиром, то пастила не відстане.

Галина написав:vikilandi, то така смакота, що можна просто так їсти. Додаю до піци, салатів, навіть до супів часом кидаю.

мені вони були дуже несмачними. надто сильно концентрований помідорний смак.
один раз залила олією, додала часнику чи чогось там ще. постояло трохи. потім я побачила, що там якийсь підозрілий осад і я не стала його куштувати. так і викинула. і купу сушених помідорів викинула. якась кількість була навіть гіркувата і темнувата - так ніби пересушилася :(

Marichka написав:Може хтось має якісь секрети пастили?
Може варто створити тему по пастилі?
Ми зараз ро6имо перший раз.

я від себе додам хіба що те, що варто обережно додавати мед, щоб не забагато, бо якщо забагато - довго сушитиметься і буде липке.

Sam написав:Marichka, а з чого робите?
Зараз, ніби не чезон фруктів.
А ми літом насушили яблук, то з'їли сушеню просто так, бо малий компотіа не п'є. Думаю, пастила нашій сім'ї сподобалася б.


вроді можна робити із морожених продуктів. я ще не робила, лише читала, тому ручатися за доцільність такого не можу. та й не знаю, чи буду так пробувати, бо сушу заради того, щоб побільше корисних речовин зберігати. а яке воно буде замороженим, потім розмороженим і сушеним? хіба що заради того, щоб була альтернатива магазинним продуктам.
ще думаю - а чи не варто проварювати розморожену сировину перед сушінням...

Sam написав:Дівчата, хто там робив пастилу, просвітіть, як її краще сушит, на пергаменті чи на чому і чим змащувати, якщо треба. Де краще, в сушарці чи в духовці.

якщо говорити про круглу сушарку, то звісно менш марудно мати готові круглі піддони, аніж морочитися з вирізанням із пергаменту.
я колись вирізала для сушіння печива.
змащувати жиром думаю треба па любому. я ще не чула про спеціальні піддони, які не треба змащувати.
в сушарці чи в духовці - залежить від того, що ви хочет отримати:
1) продукт зі збереженням багатьох корисних речовин (це про сушарку і низькі температури, біля 40 градусів),
чи
2) просто альтернативу магазинній продукції, в якій (в альтернативі) не буде шкідливих речовин, але і корисних не багато залишиться (це про духовку з її мінімальними температурами, котрі вищі від сушарських).

Sam написав:І ще як сушите фрукти, ті що з кісточками? Виймаєте кісточки, а сік не тече дуже?

виймаю. тече, іноді дуже. терплю :)
якщо дуже - то викладаю на рушник, щоб промакнулося трошки.

Sam написав:Робила я вчора пастилу з полуниці і банану. В духовці на пергаменті. Так, це капець, віддерти дуже важко. Треба думати про інші варіанти. Хоча, те що віддерла Матвій зразу злопав.

олією не змазювали, та?
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Сушарка для продуктів

Повідомлення Sam » 26 червня 2017, 22:58

Робила пастилу ще раз, вже на силіконових ковриках, то відстало супер і нічим не змащувала.
Попередній раз мастила пергамент олією. Сушила в духовці при 50 град. з конвекцією. Цього разу знову полуниця-банан, дрсить солодка вийшла без цукру чи меду. Але Матвій вже чомусь не хоче, зате Вероніка їсть.
Порізала на шматочки і скрутила, поскладала в банку. Може хоч до осені добуде. :nea:
Sam Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 580
З нами з: 14 липня 2014, 17:08
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 717 раз.
Подякували: 562 раз.
Діти: Синочок і донечка

Re: Сушарка для продуктів

Повідомлення Liza » 27 червня 2017, 16:16

силіконові коврики рідні сушаркині?
на силіконових піддонах моєї Ezidri нааааайперша полунична пастила була присохла сильно, без змазування олією.
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Сушарка для продуктів

Повідомлення Sam » 27 червня 2017, 16:49

Liza, ні, я робила не в сушарці, а в духовці. У мене в сушарці немає піддонів для пастили. Є лише решітки. А коврики ікеївські.
Sam Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 580
З нами з: 14 липня 2014, 17:08
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 717 раз.
Подякували: 562 раз.
Діти: Синочок і донечка

Re: Сушарка для продуктів

Повідомлення кcuxa » 27 червня 2017, 17:38

Sam написав:Сушила в духовці при 50 град. з конвекцією.

А скільки часу треба сушити і який слой в скільки см. накладати?
кcuxa Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 472
З нами з: 18 лютого 2016, 01:37
Дякував (ла): 122 раз.
Подякували: 184 раз.
Діти: 2

Re: Сушарка для продуктів

Повідомлення Sam » 27 червня 2017, 23:05

кcuxa, десь 5-6 год. Я посушила 4 год і закрила духовку, то вранці, вона була липка і ще досушувала. Час від часу прміідуриіала духовку, щоб конденсат не збирався. Наливала тоненько, може 1-1.5 см, а вийшло дуже тонке, пару мм. Хто купував у Тані Савельєвої, то така сама по товщині вийшла.
Sam Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 580
З нами з: 14 липня 2014, 17:08
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 717 раз.
Подякували: 562 раз.
Діти: Синочок і донечка

Поперед.Далі

Повернутись до Кухонна техніка та посуд



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей