Глобальні оголошення!



Авокадо

Модератор: irinka

Авокадо

Повідомлення Галина » 07 березня 2012, 21:41

Дівчата, купила авокадо а що з ним робити не знаю... На разі їм так.
Поділіться рецептиком.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Авокадо

Повідомлення krapk@ » 07 березня 2012, 22:45

в салати з куркою-але це не для посту
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Авокадо

Повідомлення mari » 08 березня 2012, 10:15

та чому ж, можна і не так строго постити, м"ясо не їсти лише по середах-п"ятницях, окрім першого і останнього тижня Посту
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Авокадо

Повідомлення mari » 08 березня 2012, 10:21

Ось рецепт дуже смачного на мій погляд соусу, який я вперше спробувала 3 роки назад в Мексиці і з того часу авокадо їм лише так.

Соус ГУАКАМОЛЕ
склад:

авокадо - 1 шт,
помідор - 1 шт,
ріпчаста цибуля - 1 невелика
перець болгарський -половина або чілі(чуть-чуть)
лимон - 1/3-0, 5 штуки,
сіль, перець, трішки часнику(половина малої дольки)
оливкову чи рослинну олію - 1 ч. ложка,
кінза- півпучка (дехто якщо не має кінзи або дає трішки петрушки або нічого натомість не дає)

Приготування:

Авокадо вимити, обсушити.
Плід авокадо розрізати вздовж на 2 частини і видалити кісточку.
Ложкою вийняти м'якоть з половинок авокадо, залишаючи шкірку (вона не використовується) і скропити лимонним соком.
Помідор вимити й обсушити.
Цибулину розрізати на кілька частин.
Цибулю, помідор, перець, кінзу і м'якоть авокадо помістити в блендер і подрібнити до пюре.
Готовий соус посолити і заправити соком лимона або лайма і оливковою або рослинним маслом.

Їсти можна з рисом, просто мастити на чорний хліб а в і деалі- з мексиканськими кукурузяними чіпсами.

Їм- просто так- мажу на хліб. Мені дуже подобається, чоловік- терпіти не може. Не любить сиру цибулю.
Єдине- колір такий не дуже, зеленуватий,..... але ж весна:)


• Лучше всего для гуакамоле подходит авокадо сорта пинкертон (как на фото). Их плоды имеют толстую кожу с пупырышками, которая легко чистится и, как в нашем случае, лучше подходит для оформления «лодочек». К тому же у пинкертонов мякоть нежнее и кремообразнее, чем у других сортов.
• Спелый плод авокадо должен быть ровного темно-зеленого или коричневого цвета, без пятен. При осторожном надавливании мякоть прогибается, но вмятины быстро сглаживаются. Не стоит брать авокадо, на котором остаются вмятины — такой плод, скорее всего, долго лежал на прилавке. Лучше купить зеленый авокадо и положить его вместе со спелыми фруктами, тогда плод быстро дозреет (достаточно двух дней).
Лук, перец, кинзу и помидор порубить кубиками. Авокадо разрезать посередине и разделить на две половины. Десертной ложкой вынуть мякоть, хорошенько отскабливая ее от бортиков. Вынуть косточку .Не спешите выбрасывать косточку! Мякоть авокадо на воздухе очень быстро окисляется и покрывается неаппетитной коричневой пленкой, но если косточку оставить рядом с мякотью, этот процесс значительно замедляется. Мякоть авокадо посолить, полить соком 1/2 лимона и размять вилкой до однородной консистенции. Соединить з другими компонентами. Получившееся пюре не должно быть слишком гладким, остальные ингредиенты, обычно мелко нарубленные.
Для пюрирования и измельчения могут использоваться как просто вилка и нож, так и блендер. Некоторые предпочитают гуакамоле с мелкими кусочками исходных продуктов и пюрируют авокадо вилкой, добавляя мелко нарезанную зелень и овощи. Другие же предпочитают пюре и используют блендер.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Авокадо

Повідомлення flower » 08 березня 2012, 13:11

я додаю авокадо до салату з морепродуктими, така смакота...ммм
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Авокадо

Повідомлення irinka » 17 березня 2012, 19:08

Салат з Авокадо та тунця
Інгредієнти: Авокадо 2 шт, тунець консервований 1 банка, огірок 1 шт, майонез, часник. Авокадо розрізаємо на дві частини, ложкою виймаємо мякоть і дрібно нарізаємо. В миску викладаємо тунець. Огірки нарізаємо соломкою, залишивши кілька дольок для прикраси. Часник видавити. Зєднати всі інгредієнти, заправити майонезом і перемішати. Готовим салатом наповнити половинки авокадо, прикрасити дольками огірка. Смачного!
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Авокадо

Повідомлення Shalimar » 17 березня 2012, 20:55

разрезаю пополам, удаляю косточку, не вынимая мякоти, режу ее до жкурки ножом на квадратики, посыпаю сахаром, поливаю соком лимоном, даю настояться ии ..... слюнки потекли))))
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Авокадо

Повідомлення олеся » 17 березня 2012, 21:19

krapk@ написав:в салати з куркою
Напиши рецептик, будь ласка :wink:
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Авокадо

Повідомлення krapk@ » 18 березня 2012, 13:39

ой що я вже туда лиш не кидаю, але основа така:
Інгредієнти: знадобиться один авокадо, 200 грам курячого м'яса вареного, пучок петрушки, червоний перець.
Для соусу: сік половини лимона, натуральний йогурт, сіль, перець.
Приготування. М'ясо поріжемо на шматочки, перець почистимо, помиємо і поріжемо соломкою. Авокадо очистимо і дрібно наріжемо. Перемішаємо курку, порізану зелень, авокадо і перець.
Для соусу змішаємо йогурт і сік лимона, приправи перцем, сіллю. Заправимо салат, прикрасимо його перцем і відразу подаємо на стіл.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Авокадо

Повідомлення олеся » 18 березня 2012, 13:42

А що ще туди даєш? Я не люблю петрушки і не дуже в захваті від великої кількості червоного перцю....
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Далі

Повернутись до Рецепти



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

cron