Глобальні оголошення!



Що зробити з лаваша?

Модератор: irinka

Що зробити з лаваша?

Повідомлення happymami » 21 лютого 2011, 16:28

А хто шось цікаве робить з тоненького лаваша? Купила на свою голову, а стільки з'їсти не зможу. Та й не хочу. Хочу чогось едакого :oops: . Бачила в нас є теми про плов з лаваша, про пельмені, і про запіканку. От запіканку я би хотіла, але в тій, що Марі подала - забагато інгредієнтів. щей таких, яких зараз не тойво. Наприклад огірків. Чекатиму вже своїх. А може хтось ще знає якість лавашні запіканки? Чи то я вже вибагаю? ;-)
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Рецепт на замовлення

Повідомлення Dashko » 21 лютого 2011, 17:03

Я з лаваша тоненького роблю таке:
Кожний лист мащу майонезом, але дуже небагато, посипаю сиром, маслинами порізаними, інколи ще бринза (ну тут вже в кожного своя фантазія і смак), начинки небагато, бо лаваш тоненький. Лаваш один на один складаю. І в духовку хвилин на 10. Виходить такий сирний пиріжок. А в літку роблю рулети з баклажанами - ням-ням! Але зараз не сезон.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Рецепт на замовлення

Повідомлення Ірунця » 28 лютого 2011, 16:39

happymami написав:А хто шось цікаве робить з тоненького лаваша? Купила на свою голову, а стільки з'їсти не зможу. Та й не хочу. Хочу чогось едакого :oops: . Бачила в нас є теми про плов з лаваша, про пельмені, і про запіканку. От запіканку я би хотіла, але в тій, що Марі подала - забагато інгредієнтів. щей таких, яких зараз не тойво. Наприклад огірків. Чекатиму вже своїх. А може хтось ще знає якість лавашні запіканки? Чи то я вже вибагаю? ;-)

Я таке роблю:
Сир Сулугуні натертий на грубій терці+багато зелені (кріп,петрушка),можна ще ковбасу,хто любить. Все це загортаю в лаваш,і на малесенькому вогні той сир в лаваші сплавитись має(в сковороді під кришкою)
Сиру має бути багато. В мене на 4 лаваші - 500 г сиру.
Зображення
Він їсть - я готую, він носить - я перу, він розкидає - я прибираю... і що б я без нього робила????
Ірунця Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 201
З нами з: 25 січня 2011, 01:15
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 377 раз.
Подякували: 408 раз.
Діти: хлопчик

Re: Рецепт на замовлення

Повідомлення бережаночка » 06 березня 2011, 15:49

сьогодні по 1+1 був рецепт запіканки лавашової

на велику бляшку 2 лаваші так щоб повністю бляшку закрили.тоненько по них настругати масла посипати домашнім сиром і подрібненою зеленню.окремо збити 8 яєць, додати до яєць стакан сметани і стакан кефіру і половиною яєчної суміші залити сир,трішки підсолити і накрити зверху лавашами,потім другий шар сиру і яєчної суміші,накрити знову лавашами,посипати твердим сиром і в духовку
Зображення

мудра свекруха на скарги сина відповіла"Ти одружувався на хорошій? То хто ж тобі її зіпсував?"
бережаночка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 299
З нами з: 20 березня 2010, 18:55
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 174 раз.
Подякували: 269 раз.
Діти: precious pearl-baby girl

Що зробити з лаваша?

Повідомлення Natalinda » 10 квітня 2011, 22:29

mariana написав:рулетик з сиром в лаваші

mariana а нипишіть шо там і як
Давно хочу шось з того лаваша прпробувати зробити, а ніякого рецепту не знаю
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Що ви сьогодні готували?

Повідомлення mariana » 11 квітня 2011, 15:01

З лаваша простіше простого щось готувати,можна запхати все що маєте в холодильнику, я найбільше люблю сирні. Вчора готувала :на один лист лаваша - 2 плавлені сирка(потерти на дрібній терці), 2 зубці часнику,2-3 ложки майонезу, все перемішати,викласти на лист лаваша, зверху посипати зеленим кропчиком і зеленою цибулькою дрібно порізаними. згорнути рулетиком і в холодильник на 1-2 год. далі розрізати і їсти. А ще люблю такий: 250-300 грн творогу,2 зубці часнику, кілька ложок майонезу або сметани,все збити в блендері, викладати на лист лаваша, зверху по начинці листя зеленого салату, по салату зкраєчку лаваша перець свіжий порізаний на скибки,закручуємо так щоб перець був по середині,смачно виходить. Дівчата,якщо не в тій темі написала, то вибачайте.
mariana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 841
З нами з: 12 листопада 2010, 01:31
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 335 раз.
Подякували: 637 раз.
Діти: Хлопчик

Re: Що зробити з лаваша?

Повідомлення happymami » 27 листопада 2011, 17:15

А я ще побачила лаваш з крабовими паличками (2 упаковки лаваша - 4 шт., Крабові палички - 250г, яйця - 2 шт, плавлений сирок або твердий сир - 100г, майонез - 200г, зелена цибуля / кріп). Палички, яйця і сир терти на тертці, додати туди дрібно порізаний кріп, все перемішати. Перший лаваш змастити майонезом, зверху викласти суміш, накрити другим лавашем - так само майонез і зверху суміш, накрити третім - за тією ж схемою, четвертий - те ж. загорнути - і в холод!
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Що зробити з лаваша?

Повідомлення Alisa » 27 листопада 2011, 17:21

Салатик з капустки чи моркви заверни в лаваш.
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Що зробити з лаваша?

Повідомлення Nymydora » 27 листопада 2011, 17:22

я роблю бурітос
листок лаваша ділю на 2 частини (на 2 бурітоси)
на половину кладу пластинку твердого жовтого сиру типу голандського, на сир - начинку: порізаний кубіками помідор, варене яйце, цибульку, солодкий перець, приправа, яка в хаті є - можна каррі, можна прованські трави або щось таке. Це все завертаю рулетиком, але щоб вся начинка була закрита, щоб з боків не вивалювалося. Складаю на бляшку і в духовку, поки не підрум'яняться. Лаваш робиться твердим і хрустким, сир топиться.
Всередину можна класти абсолютно все, що хочете. Тут основне - намотка ;-) :lol:
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Що зробити з лаваша?

Повідомлення krapk@ » 27 листопада 2011, 18:17

на лаваш помастити йогурт, порізати яблучка кружальцями, додати кориці+меду-завернути і в духовку на 20 хв(проткнути, головне щоб яблучко спеклося).
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Далі

Повернутись до Рецепти



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron