Глобальні оголошення!



Пісні страви

Модератор: irinka

Пісні страви

Повідомлення happymami » 15 березня 2011, 10:55

Ану розказуйте, що ви готуєте в піст для своїх домашніх? Дайте рецепт пісних страв.
Ясно, що годуючим мамам не варто постити, але ж хочеться і родичам на роботу бутерброди зробити, чи коліжанок пригостити. Шо ви їсте? Ну от печена картопля з квашеною капустою, картопля з оселедцем... А з чим гречку їсти? З салатом? А макарони? З помідорами? А чим канапки мастити?

Я нещодавно їла класні бутерброди з оселедцевої маси, посипані корейською морквою. :heart:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Пісні страви

Повідомлення Enigma » 15 березня 2011, 11:23

Так як ми не на ГВ, то постимо. Чоловікові на роботу даю рибні котлети або печену рибу. Минулого тижня, ми риби не їли, то робила бутерброди з грибами, часником і майонезом. Сьогодні планую робити лазанью з грибами. А до макаронів роблю соус: цибуля підсмажена на оливковій олі + томатна паста + часник+базилік. Ще дуже любимо форель солену. Солю сама: сіль, перець, олія; на ніч залишаю на столі, а вранці вже готова.
Enigma Офлайн


 

Re: Пісні страви

Повідомлення TanenRom » 15 березня 2011, 11:35

О Любочка тема супер :)

я люблю пісні страви ось що ми готуємо:
пісні голубці - з грибами
тушена капуста з грибами
плов з грибами
фасолька шпарагівка, чи звичайна фасоля тушена з овочами (добре, що ми наморозили літом)
горохове пюре
деруни начинені грибами (роблю деруни з грибами, а потім тушу їх з морквою, цибулькою і томатним соком)
пельмені з грибами
вареники з капустою
налисники з капустою
вінегрет

поки все що згадала, щось згадаю то допишу!!!
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Пісні страви

Повідомлення lore1ei » 15 березня 2011, 11:37

А ми весь час постимо, я то і без риби і яєць, і нічо, живемо)
Страв дуже багато, тут головне імпровізувати)
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Пісні страви

Повідомлення happymami » 15 березня 2011, 12:03

lore1ei написав:тут головне імпровізувати)

а ще - морозити овочів троха ;-) . і не забувати за гриби. але в нас вдома гриби люблю тільки я :istereka:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Пісні страви

Повідомлення krapk@ » 15 березня 2011, 13:22

Пощу середа і п'ятниця. І то як сказати-рибу їм, картоплю в мундирах, яйця теж не можна вроді, так?? Не можу постити, не витримую вже на 5 день. Як не старалася. Я тоді взагалі вічно хочу їсти, зла стаю, втрачаю стрімко вагу. І от реально не знаю що можна їсти тепер-вітамінів як таикх вже мало що лишилося. Капусту давно квашену з'їли, буряк вчора зварила, ледве проглотила той салат (якби не зелена цибуля, то б не їла) ну смак жахливий того буряка весняного. На одних апельсинах і макароні не протягну. А гречка зараз така жахлива. Та і без молока я не годна ні дня прожити. А канапка з оселедцем, то там ще треба сирок плавлений і морква -воно дуже смачне, ніби ікорка. Но ж сирок мабуть теж не можна. В мене чоловік завжди великий піст постив. Сою восновному їв, вареники з капустою, і борщ прісний-бееее -йому його бабуля з села передавала. Хто любить гриби тому легше, дуже багато є різних страв, але я їх терпіти не можу.

А от вінігретик сьогодні зроблю, дякую Наталя за підказку.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Пісні страви

Повідомлення flower » 15 березня 2011, 14:05

Дівчата, ще рагу овочеве можна приготувати. Я трохи піджарювала картоплю, а тоді додавала заморожені овочі і тушила те все, вийшло смачно.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Пісні страви

Повідомлення Enigma » 15 березня 2011, 16:05

TanenRom, а як ти деруни з грибами робиш? Начиняєш чи з картоплею гриби перемішуєш ?
Enigma Офлайн


 

Re: Пісні страви

Повідомлення happymami » 15 березня 2011, 16:22

krapk@ написав: буряк вчора зварила, ледве проглотила той салат (якби не зелена цибуля, то б не їла) ну смак жахливий того буряка весняного.

я знаєш шо роблю? Тру в такий салат квашені огірки. Виходить дуже свіжо і досить смачно. Бо сам буряк з олією я би не їла також, навіть з цибулькою
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Пісні страви

Повідомлення TanenRom » 15 березня 2011, 16:55

Enigma написав:TanenRom, а як ти деруни з грибами робиш? Начиняєш чи з картоплею гриби перемішуєш ?


начиняю. ставлю на сковорідку ложкою трішки картоплі в середину гриби, зверху знову картопля!!!грибочки перед цим підтушую з цибулькою.
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Далі

Повернутись до Рецепти



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей