Глобальні оголошення!



Пісні страви

Модератор: irinka

Re: Пісні страви

Повідомлення Любов » 30 листопада 2011, 11:34

ми вчора шубу робили і деруни
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Пісні страви

Повідомлення krapk@ » 01 грудня 2011, 23:51

о, деруни, дяки завтра зроблю. Я пощу лиш в середу і п'ятницю, але і в ці дні з їдлом проблеми. Хочу скумбрію спробувати запекти. Потім розкажу чи вийшла.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Пісні страви

Повідомлення Любов » 02 грудня 2011, 12:25

о, скумбрія печена, нямка, аж слюнки потекли. ми замаринували вчора, свекруха робить якось її, що получається як копчена, тільки смачніша набагато. Потім спитаю рецепт і викладу.
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Пісні страви

Повідомлення pan_kotskyy » 02 грудня 2011, 15:25

о, я теж якось запікала скумбрію, але не маринувала перед тим, просто з спеціями, сподобалась...
Любов, жду на рецепт "як копченої" :roses:
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Пісні страви

Повідомлення Milichka » 02 грудня 2011, 16:50

Любов написав:о, скумбрія печена, нямка, аж слюнки потекли. ми замаринували вчора, свекруха робить якось її, що получається як копчена, тільки смачніша набагато. Потім спитаю рецепт і викладу.


Моя свекруха робить "як копчену", там маринується сира риба спеції+листки чорного чаю , мені страшно сиру рибу їсти...

Люба твоя також сира чи ти ще печеш її?
Якщо дівчинка не Принцеса для свого татка - вона ніколи не буде Королевою для свого чоловіка.
Milichka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 933
З нами з: 25 січня 2010, 17:46
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1381 раз.
Подякували: 983 раз.
Діти: Тінулька-симпатюлька і Тамілочка-красотулька

Re: Пісні страви

Повідомлення Milichka » 02 грудня 2011, 17:03

Дуже смачний отакий рецепт

СКУМБРІЯ ЗАПЕЧЕНА З ОВОЧАМИ

Зображення

Інгредієнти:
Скумбрія – 3 шт ( досить великі)
Помідори – 3-4 шт
цибуля – 2-3 шт
Кріп – 1 пучок
Базілік ( за бажанням)
Олія - 6 ст.л.
Часник – 1 зубок
Орегано сухий – 1 ст.л.
Сіль Перець

Спосіб приготування

Цибулю порзати кубиками, помідори позбавити шкірки, нарізувати кубиками, зелень дрібно порізати. Часник подрібнити. У глибоке деко налити олію додати помідори, цибулю, зелень, орегано, перемішати. Запікати соус в духовці при 160 градусах 30-40 хвилин( інколи тушу на сковорідці), поки він не загусне. Рибу почистити, випатрати, витягнути зябра, або обезголовити за бажанням. У соус, що загуснув, покласти часник, посолити і поперчити, перемішати, викласти рибу, щоб він був і зверху і знизу риби. Зверху небагато збризнути ще олією і запікати при 200 градусах 40 хвилин.Подавати рибу гарячою в цьому ж соусі. Або холодною, що нам здалося смачнішим удвічі.

P.S. Часнику не даю, олія в оригінальному рецепті оливкова, я не її не люблю, використовую соняшникову, свіжі помідори зимою заміняю помідорами у власному соці). Голову рибі завжди відрізаю., фото не моє
Якщо дівчинка не Принцеса для свого татка - вона ніколи не буде Королевою для свого чоловіка.
Milichka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 933
З нами з: 25 січня 2010, 17:46
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1381 раз.
Подякували: 983 раз.
Діти: Тінулька-симпатюлька і Тамілочка-красотулька

Re: Пісні страви

Повідомлення Галина » 02 грудня 2011, 17:44

Я сьогодні теж буду скумбрію пекти. За пару годин мариную, просто солю, перчу і поливаю лимонним соком, замотую у фольгу і через 2-3 години в духовку. В мене донечка її дуже любить. А до рибки картопельку запечу і салат з пекінки.
Я часто (в піст) готую щось типу овочевого рагу, але не тушеного, а в духовці. Я наморожую літом кабачків, баклажанів, помідорів, перцю, цвітної капусти. Все це ріжу великими кусками + цибулька, часник, сіль, перець, олійка, часом додаю картоплю, але трошки підварену і в духовку. Дуже смачно виходить.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Пісні страви

Повідомлення Любов » 05 грудня 2011, 20:22

pan_kotskyy написав:Любов, жду на рецепт "як копченої" :roses:

ось і рецептик :)
5 ст. ложок солі
2 ст. ложки цукру
2 цибулини почистити і розрізати на 4 частини кожну
4 ст. ложки чорного чаю

Варити 5 хв, щоб покипіло і коли вистигне, то залити цим маринадом рибку на 4 дні.
Смакота виходить :гуд: , пальчики оближеш.

Мілічка, рибка сира, ну але вона ж маринована, це так само як оселедці. чи ти не їж оселедців? ;-)
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Пісні страви

Повідомлення Milichka » 05 грудня 2011, 20:48

Любов написав:Мілічка, рибка сира, ну але вона ж маринована, це так само як оселедці. чи ти не їж оселедців?


Домашнього приготувння не їм взагалі, магазинні рідко ))) Магазинні як на мене безпечніше, там хоч хімки всякої багато як вбиває бактерії...
Якщо дівчинка не Принцеса для свого татка - вона ніколи не буде Королевою для свого чоловіка.
Milichka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 933
З нами з: 25 січня 2010, 17:46
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1381 раз.
Подякували: 983 раз.
Діти: Тінулька-симпатюлька і Тамілочка-красотулька

Re: Пісні страви

Повідомлення irinka » 06 грудня 2011, 14:17

Любов моя мама теж колись таку рибку робила, така смакота навіть краща ніж оселедець! :гуд:
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Поперед.Далі

Повернутись до Рецепти



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість