Глобальні оголошення!



Улюблені напої (відгуки і рецепти)

Модератор: irinka

Улюблені напої (відгуки і рецепти)

Повідомлення mari » 29 травня 2010, 11:39

З безалкогольних напоїв люблю молочні коктейлі. Несолодкі. Подобається фіолетовий з ягодами в Кав"ярні на Валовій.
А ще смузі в Сінема сіті!!! :P І какао і чаї зелені.
а з алкогольних напоїв- коктейль"Мохіто", Люблю шампанське за те, що якраз і найшкідливіше(коли пухирці вуглек.газу щекочуть губи, але для цього слід не пити його, а якраз приставити до губ).
Червоне французьке чи італійське вино ( улюблені-провінцій Кьянті, Бордо)! Іншого нічого не вживаю.



Чоловік мій інколи, коли іде футбол смакує пиво. ГІНЕСС. Рекомендоване людям з анемією. Дуже чорне і густе мені нагадує смак кави. Єдине що за кордоном воно є нарозлив а у нас в пляшках.

Цікаво, що смакує вам?
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Улюблені напої

Повідомлення TattyMummy » 29 травня 2010, 15:48

:cry: І я люблю сухі добрі!!! червоні вина, а також лікер "Старий Талін". І пиво добре...
Шампанського також далеко не прихильник.
З неалкогольних люблю вдома готувати коктейль - сік манго + банан в блендері. Така смакота :drink: Хоча зараз стараюсь себе тим не "балувати" :cry:
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: Улюблені напої -без і алкогольні, чаї, морси, компоти, к

Повідомлення mari » 05 червня 2010, 12:42

Рецепти приготування какао: :morning:

Какао (1 варіант)

Склад:
какао - 150 гр.
молоко - 0,5 л.
цукор - на смак

Приготування:
Какао з'єднати з цукром, перемішати. Влити трохи молока і ще раз перемішати. Молоко закип'ятити, постійно помішуючи, всипати какао з цукром і дати покипіти хвилин п'ять. Розлити по чашках. Додати цукор на ваш смак.

Какао (2 варіант)

Склад:
какао - 150 гр.
молоко - 0,5 л.
цукор - на смак
жовток яєчний - 1-2шт.

Приготування:
Какао з'єднати з цукром, перемішати. Влити трохи молока і ще раз перемішати. Молоко закип'ятити, постійно помішуючи, всипати какао з цукром і дати покипіти хвилин п'ять. Жовтки збити з цукром. Какао розлити по чашках і в кожну з них додати збиті жовтки.

Какао (3 варіант)

Склад:
какао - 150 гр.
молоко - 0,5 л.
цукор - на смак
вершки - на смак

Приготування:
Какао з'єднати з цукром, перемішати. Влити трохи молока і ще раз перемішати. Молоко закип'ятити, постійно помішуючи, всипати какао з цукром і дати покипіти хвилин п'ять. Розлити по чашках. Додати цукор зі збитими вершками.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Улюблені напої (відгуки і рецепти)

Повідомлення mari » 11 червня 2010, 19:12

Чудовий легкі хмарки найніжнішого пюре і таке незвичайне заморське ім'я – смузі. :heart:

Дбайливі європейці зрозуміли, що можна змішати протягом декількох секунд кілька різних продуктів, разом збити їх потужним міксером - і вийде повноцінний сніданок, підвечірок чи вечеря.

Смузі ... Які асоціації викликає у вас це слово? Smoothie («смузі») - ніжний, вкрадливий. Смайлик з хитрою посмішкою, обірвана нотка, змащена пінка. Забавна назва. Як же це може звучати українською?

Дуже смачний напій густий, страва, десерт, коктейль, шербет. Все залежить від того, що вкладеш у посудину для суміші. Для його приготування потрібно всього декілька вільних хвилин, відповідні продукти, працюючий блендер і величезне бажання створити черговий кулінарний шедевр.

Життя на бігу змусило переглянути ставлення до багатьох речей. Прискорюється темп, прискорюється життя, і їжа потрібна швидкиа. Налив окропу, кинув пакетик, розчинив кубик і ... викопав ложкою собі шлях в лікарню ...

Смузі готується швидко, а замінює собою цілу трапезу. Збийте банан з полуницею або клюквою, додайте молоко або йогурт, вмішайте мюслі. Джерело поживних речовин і вітамінів.

Яблучний сік, сік селери, моркви, знежирений йогурт, м'якоть манго - і вже готовий смузі для тонкої талії. Для богатиря рекомендую приготувати протеїновий смузі - будь-які улюблені фрукти або овочі подрібнюються блендером, наприкінці забиваються два сирих яйця від здорової курки.

Підсильте смузі вітамінами - сік чорниці, грейпфрута, лимону. В'язка основа - подрібнена горіхова маса, мед, сироп, молоко, йогурт - плюс натуральний сік, плюс м'якоть фруктів або овочів. Політ фантазії не обмежений. Демократична страва на будь-який смак і гаманець. Що росте на грядках зараз? Що чекає своєї години у холодильнику? У блендер!

Вжик-вжик, переливаємо у високий келих, фужер, креманки, прикрашаємо ягідкою, шматочком фруктів, посипаємо горіховою, шоколадною, кокосовою стружкою - ммм! Обов'язково тягнемо смузі через товсту соломинку, орудуючи ложкою. Феєрверк смаку!

Поміняли склад - стала страва низькокалорійною, але не менш корисною. Підсилили калоріями - повноцінний сніданок для чоловіка. Як зручно отримувати вітаміни прямо ложечкою, з креманочки! Не ковтати аптечні таблетки і порошки, а насолоджуватися мудрістю самої природи.

найпростіші рецепти смузі-

Банан збиваю зі свіжими або розмороженим полуничками. Їх знадобиться штук п'ять-шість. Все! Іноді полуницю заміняю журавлиною, плюс стакан апельсинового соку.

Відкладіть справи, приготуйте смузі прямо зараз і заспівайте но його смішну назву: С-М-У-З-І ... Музика захоплення! Дозвольте собі хоч зрідка побути дитиною, поласувавши корисним десертом.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Улюблені напої (відгуки і рецепти)

Повідомлення мешканка » 11 червня 2010, 19:20

Страшенно люблю "Бейліз" і "Шерідан" . Смакує "Піна Колада" і "Ямайка". Молочні коктейлі. Кавовий в кондитерській "Сицилія". Молочний полуничний. .... (далі буде)
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Улюблені напої (відгуки і рецепти)

Повідомлення гра з вогнем » 17 червня 2010, 23:16

я минулого року любила мохіто.
а цього року ще нічого не люблю
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Улюблені напої (відгуки і рецепти)

Повідомлення Marta » 17 червня 2010, 23:27

На даний момент дуууже хочеться червоного сухого вина! В мене є бутилочка в холодильнику, і коли доця засне на цілу нічку, я достаю бокал, лід, і з насолодою випиваю півбокала, по трошки....ммм...як алкоголічка....)))))
А найолюбленіший мій напиток-це капучіно!!!!! І обов"язково такий,як готують в кав"ярнях,з хорошої кави, з густою пінкою і з сердечком шоколадної стружки зверху....Особливо восени.
Літом,звичайно, більше щось холодне і фруктове.=)
Marta Офлайн


 

Re: Улюблені напої (відгуки і рецепти)

Повідомлення Liza » 22 липня 2010, 13:12

оооо, mari... а я куштувала прекрасний напій смузі вперше - і покищо востаннє - під час вагітності, здається у "Картопляній хаті".
ви надихнули мене шось таке чудесненьке приготувати й самій :)
(хвала виробникам блендерів :yahoo: і платнику заробітної плати мого чоловіка)
хочу співати "смуууузііііі, миле моє смуууузіііііі..."

окромя того люблю капучіно, теж таке, як в кав"ярнях готують, ага Marta (я його пила дуже давно, під час вагітності боялася, бо там кофа).

до алкоголю ставлюся дуже обережно, але йомайо, мені подобаються солодкі лікерчики. Шеріданс - сюперррр! (куштувала його на ДН у друзів. потім нам його приніс один чоловіковий друг, коли мій чоловік лежав вдома з поломаною ніжкою. приймав ліки, тому алкоголю - ні-ні. я його чекала, коли він припинить вживати ліки, і дочекалася до вагітності, коли вже мені не можна було. гості "роздерибанили" його вроді на хрестинах нашого синочка).

до вагітності подобалося [обов"язково] солодке вино (напр."Сєдьмоє нєбо князя Голіцина", купували-с-мо в Севастополі, справжнє). я його пила потрооооошечки, смакууууючи, арістократічєскі.

коктейлі. готувала сама: сік, наприклад ананасовий (куплений, бо було нєвтєрпьож, а тепер не п"ю куплених соків), збивала міксером із підрозтопленим морозивом. і всьо. виходило таке ж, яке я пила в кав"ярнях.

і чай. я не відчуваю повноти життя без чаю. якщо пообідавши не вип"ю чай - наче і не пообідала нормально. чай - всьому голова.
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Улюблені напої (відгуки і рецепти)

Повідомлення Marta » 22 липня 2010, 13:25

Liza написав:окромя того люблю капучіно, теж таке, як в кав"ярнях готують, ага Marta (я його пила дуже давно, під час вагітності боялася, бо там кофа).




Це мій улюблений напій, без нього жити не можу, під час вагітності дозволяла собі 1 чашку в пару днів на початках, це було просто свято....)))потім одну в день, тепер також п"ю каву з молоком або капучіно 1 раз в день. Читала, що можна, навіть каву, але просто не захоплюватись. Але от каву мені щось страшнувато...А капучіно-підносить настрій просто супер!))) Аж жити хочеться!)))))))
Marta Офлайн


 

Re: Улюблені напої (відгуки і рецепти)

Повідомлення mala-karta » 23 липня 2010, 00:54

начиталась, випила капучіно :)
досі не спиться :)

теж дуже люблю "Шерідан" :)
І чай без цукру - якийсь цікавий, з травичок усяких :) З чебрецю особливо (на пертусін схожий :crazy: )
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Далі

Повернутись до Рецепти



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron