Глобальні оголошення!



Секрети піци

Модератор: irinka

Re: Секрети піци

Повідомлення TattyMummy » 21 березня 2016, 16:02

ми завжди піцу робимо тільки з помідорним соусом. Влітку-восени, то свіжі помідори збиті блендером з тим'яном, шалфеєм, базиліком і трошки олив. олії. В «несезон» все те саме, тільки помідори закриті у своєму соку (домашні або куплені) і трави ті ж, тільки сушені.
Та й макарони в нас тепер без цього соусу діти також не їдять.
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: Секрети піци

Повідомлення mariana » 21 березня 2016, 17:03

Natalinda
так, але я вже маю новий рецепт тіста, мені ще більше подобається.
mariana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 841
З нами з: 12 листопада 2010, 01:31
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 335 раз.
Подякували: 637 раз.
Діти: Хлопчик

Re: Секрети піци

Повідомлення mariana » 21 березня 2016, 17:05

TattyMummy я теж з домашнім помідорним, просто роблю пасату(помідори перемелені уварені. без нічого, без солі і перцю), або соус помідори-сливи, роблю влітку багато, хватає до наступного сезону.
mariana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 841
З нами з: 12 листопада 2010, 01:31
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 335 раз.
Подякували: 637 раз.
Діти: Хлопчик

Re: Секрети піци

Повідомлення Natalinda » 21 березня 2016, 17:15

mariana так ділися :wink: Мене дитина впросила сьогодні зробити) Якраз прийшла переписувати інгредієнти)
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Секрети піци

Повідомлення mariana » 21 березня 2016, 17:33

Тісто для піци:
1 скл.(250 мл) теплої води
2 ст. л оливкової олії
1 яйце
1 ч.л цукру, 0,5 ч.л солі
25 гр свіжих дріжжів
муки скільки візьме тісто, тісот має бути досить м"яке
Дріжжі розчинити в теплій воді з цукром, залишити на 10-15 хв, далі додаємо всі складники і замішуємо м"яке пластичне тісто.
Тісто на 1-2 год в тепло. Далі тісто тонко розкачуємо, зверху начинку - і в духовку.
З наведених пропорцій получається дві піци великі на деко від духовки. або 3 круглі діаметром 30-32 см.
Ще щодо піци, пекла недавно то такому методу,як наведено нижче в статті, тільки тісто своє робила, дуже мені сподобалося, получилася соковита начинка,тонке тісто, і сир гарно плавився.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
mariana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 841
З нами з: 12 листопада 2010, 01:31
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 335 раз.
Подякували: 637 раз.
Діти: Хлопчик

Re: Секрети піци

Повідомлення mariana » 21 березня 2016, 17:38

Ще коли печу піцу, обов"язково даю два види сиру - твердий(якийсь щоб гарно плавився) і моцареллу, виходить дуже смачно.
mariana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 841
З нами з: 12 листопада 2010, 01:31
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 335 раз.
Подякували: 637 раз.
Діти: Хлопчик

Re: Секрети піци

Повідомлення Natalinda » 21 березня 2016, 21:19

Наразі зробила тісто на манці, бо син вже мозок виїдва, незнаю що таке на ньоо найшло, бо він взагалі не любітєль піци. ТО мені сподобалося, єдине що на пергаменті робила першу, то прилипла намертво))))) З того всього що я пробувала вдома робити, то напевне для мене найкраще, на днях ще спробую другий рецепт :rose:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Секрети піци

Повідомлення mariana » 21 березня 2016, 21:27

Natalindaспробуй ще другий, мені ще м"якше тістою. Пергамент бери Фрекен бок, ніколи до нього нічого не пристає, користуюся тільки цією маркою вже кілька років.
mariana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 841
З нами з: 12 листопада 2010, 01:31
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 335 раз.
Подякували: 637 раз.
Діти: Хлопчик

Re: Секрети піци

Повідомлення nelly » 21 березня 2016, 21:40

О Наталінда як я тебе розумію я колись на якесь наше сімейне свято зробила піцу на пергаменті то вечеря тривала доооовго :crazy: віддирали дружно пергамент...
Мені найбільше подобається змастити деко сметаною, благо що придумали силіконові пензлики так щоб не пальцямим ::Р:
В мене тісто подібне до Маріани тільки замість води молоко 2/3 стакана і 2 стакани муки, дууже мені подобається вже довго тільки таке і роблю.
І давним-давно не даю майонез лиш помідори мелені ( наконсервувала і самих помідор мелених і з перцем червоним то дОВОЛЬНА), а одного разу ще дала з помідорами може 1 ст л сметани то теж класна піца була. Ну і морожений перець форева, ми вже свій доїли на другий рік наморожу ще більше.
В кулінарії головне фантазія і можна робити що хош а мені її часом ой як бракує...
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Секрети піци

Повідомлення Natalinda » 21 березня 2016, 21:54

Я наступні (робила 3) то просто олією змащувала деко, а чоловік казав "та скільки там того паперу :ha: "
Ми домашній робимо типу як кетчуп, дуже має особливий смак, то я його даю, і ще трохи раніше думала щось таке помідорне знайти щоб закривати, бо сік томатний ще досі пємо, я закрила напевне більше ніж компотів))))))
Напиши в консерваціях що ти там мелене закривала :rose:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Поперед.Далі

Повернутись до Рецепти



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей