Глобальні оголошення!



Майонез та інші соуси

Модератор: irinka

Re: Майонез та інші соуси

Повідомлення erinaceus » 19 червня 2016, 15:11

А є якісь секрети приготування гарячих страв з натуральним йогуртом? Бо додаю наприкінці, наприклад, до підливки, а воно візьме і звурдиться :crazy: І вигляд потім має такий неапетитний... Що робити?
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Майонез та інші соуси

Повідомлення mariana » 19 червня 2016, 15:26

erinaceus йогурт завжди буде вурдитися,як і сметана магазинна, щоб ви не робили, то кисломолочний продукт.
mariana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 841
З нами з: 12 листопада 2010, 01:31
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 335 раз.
Подякували: 637 раз.
Діти: Хлопчик

Re: Майонез та інші соуси

Повідомлення nelly » 19 вересня 2016, 22:22

Ану господині просвітіть. Нe можу збити майонeз. Починаю збивати бачу знизу густe, а коли підмається до вeрху то різко ріднe і ніби вурдиться. Нe можу прослідкувати від чого :confused:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Майонез та інші соуси

Повідомлення гра з вогнем » 19 вересня 2016, 23:33

erinaceus написав:А є якісь секрети приготування гарячих страв з натуральним йогуртом? Бо додаю наприкінці, наприклад, до підливки, а воно візьме і звурдиться :crazy: І вигляд потім має такий неапетитний... Що робити?

Я додаю сметану зовсім в кінці, коли вже вимкнено вогонь, тоді не звурдиться.
Залишаю хвилин на 10-20, якраз трохи вистигне і набере смаку, а тоді вже їсти. Напевно з йогуртом теж може спрацювати.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Майонез та інші соуси

Повідомлення гра з вогнем » 19 вересня 2016, 23:44

nelly написав:Ану господині просвітіть. Нe можу збити майонeз. Починаю збивати бачу знизу густe, а коли підмається до вeрху то різко ріднe і ніби вурдиться. Нe можу прослідкувати від чого :confused:

залежить чим збиваєте і від потужності того агрегата.
також залежить як швидко олію вливаєте, а ще деколи залежить від яєць та їх кількості.
ще може залежати від кількості олії.

вихід, збивати чимось потужним рівно по інструкції, якщо така є для майонезу. мені здається то самий оптимальний варіант.
якщо нема і збиваєте комбайном, додавайте більше жовтків і спочатку вливайте олію помаленько. ще можна додати гірчицю, вона ніби теж емульгатор.
у мене, наприклад, комбайн 2 жовтка не зіб'є, з такою ж історією вурдення, а 4 дуже добре. але на 4 жовтка то треба купу олії, такий майонез завжди пропадає.
ще можна давати 1 жовток і 1 яйце, це додає обєму рідини і комбайн справляється, а не крутить впусту над жовтками.

2 жовтка я збиваю погружним блендером. з ним ще гірше. тому що дуже повільно треба вливати олію, і відсотків 50%, що все піде наперекосяк (я нетерпляча і таки вляю в якийсь момент більше олії ніж можна земульгувати), а ще мій погружний перезбиває деколи і теж все йде шматками.

мені здається, що у вас зашвидке влиття олії. попробуйте перше вливати по половинці або менше чайної ложки, потім по чайній ложці і коли вже буде густе і починає біліти можна додавати нові порції олії навіть по пів чашки, але спершу дочекавшись поки земульгує попередня порція, це обовязково. перше однорідне, потім нова олія.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Майонез та інші соуси

Повідомлення nelly » 20 вересня 2016, 10:51

власнe я давно роблю по одному рeцeпту наливаю пів банки 0.5оліі кидаю яйцeі всі прибамбаси і погружнимблeндeром накриваю яйцe і збиваю, всe було ок, густий завжди виходив, алe маю підозру, що олію змінила або був блeндeр дeсь мокрий..
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Майонез та інші соуси

Повідомлення erinaceus » 16 червня 2017, 21:24

Як маринуєте м'ясо? Поділіться смачними рецептами маринадів :rose: Мені подобається оливкова олія+лимонний сік+різні спеції. А взагалі, якщо просто натирати м'ясо спеціями і травами, воно ж не буде таке м'яке, як в рідкому маринаді, правда? Все таке рідина дає своє.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Майонез та інші соуси

Повідомлення vikilandi » 17 червня 2017, 19:59

Я мясо принципово мариную тільки в солі і перці чорному. Коли запікаю, то використовую скляну ємкість з кришкою і даю трішки води на низ. Часто роблю мясо у бабусиній кастрюльці, яку вона називала "рибокоптілка", вона із чавуну, має парову решітку та щільно закривається на "замок". Приготовлене так мясо мені найбільш смакує. До речі, шашлик також тільки із сіллю і перцем, і навіть без цибцлі. Рибу на мангалі також мариную лише згадуваними спеціями. Коли запікаю її у духовці, то додаю лимон і ще люблю приправу "До риби" від "Приправка" виробництва Харків.
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Майонез та інші соуси

Повідомлення Marichka » 20 червня 2017, 23:20

Зараз почався сезон порічок.Знайшла соус до м"яса
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Зображення
Рецепт не мій.Якщо хтось має щось такого роду- напишіть.Завжди не знаю,що ро6ити з поричками.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Майонез та інші соуси

Повідомлення кcuxa » 21 червня 2017, 19:42

робила колись соус з червоної аличі і з слив по такому рецепту сіль і цукор давала до смаку
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
кcuxa Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 472
З нами з: 18 лютого 2016, 01:37
Дякував (ла): 122 раз.
Подякували: 184 раз.
Діти: 2

Поперед.Далі

Повернутись до Рецепти



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron