Глобальні оголошення!



Домашній сир

Модератор: irinka

Re: Домашній сир

Повідомлення Kskz » 14 травня 2014, 10:20

Я зараз роблю такий сир:

500гр творога
Молоко (щоб залити сир)
1 яйце
Морська сіль (можна часник, трави сушені)

Творог залити молоком в кастрюльці. Поставити на вогонь, помішувати і варити поки сиворотка не відділиться і майже не закипить.
Перелити на друшляк, дати сиворотці стекти. Сир назад переложити в кастрюлю, добавити яйце, добре перемішати і варити ще 5-10 хвилин до гладкої маси. Чим довше - тим твердіший буде сир. Переложити в формочку, дати остигнути.
Зображення
Зображення[/url]
Kskz Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 395
З нами з: 12 вересня 2011, 20:02
Нагороди: 3
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 429 раз.
Подякували: 264 раз.
Діти: Дві дівчинки

Re: Домашній сир

Повідомлення TaniaPicaSSo » 28 березня 2015, 23:38

Робила сьогодні домашній сулугуні.

На 1 л молока треба столову ложку солі 200 г сметани і 2 яйця

Закип"ятити молоко, додати ложку солі. Перед тим вимішати сметану з яйцями, і коли закипить молоко, влити тоненькою цівкою сметану з яйцями і постійно помішуючи, варити 3-4 хв, поки молоко не згорнеться. По бажанню додати зелень, спеції. Тоді в марлю на друшлаг, годинки дві під прес і смакота готова.

В мене з 1,5 літри вийшов такий здоровенький кусень сиру.
Зображення

Порада від себе: сметану з яйцями дуже добре збити, бо в рецепті писало легенько вимішати. Я вимішала, а білок деякий не вимішався і в молоці він згорнувся, і в сирі де-не-де трапляються шматки вареного білку.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Домашній сир

Повідомлення Natalinda » 17 липня 2015, 20:22

Kskz і інші дівчтка що роблять домашній сир. Підкажіть буває у вас таке що сировотка не відділяється? Грію-грію, варю-варю і щось ніц(((( Вже дала 2 ложки сметани, вже і лимонного соку накапала...... назбиралося сиру і :working:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Домашній сир

Повідомлення Любов » 17 липня 2015, 23:55

Наталя, а які пропорції сиру і молока? Я на літр молока, що кипить всипаю 1 кг сиру, помішую деякий час ( хвилини 3) і сировотка завжди відділялася. А сир був свіжий чи вже трохи постоявший? Моя мама завжди каже, що найсмачніший домашній плавлений сир виходить з творогу, який тиждень постоїть.
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Домашній сир

Повідомлення Natalinda » 18 липня 2015, 00:23

Любов Ну так кілограм на літр і давала. Молоко кипячене правда. і молоку і сиру десь до тижні доходило якраз :hi: общем перший блін комом як то кажуть. Взагалі не сплавився(( Але смак саме той якого мені так хотілося. Завтра спробую ще раз
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Домашній сир

Повідомлення Любов » 18 липня 2015, 00:30

А соди скільки даєш? Я на 1 кг сиру вже процідженого десь пів чайної ложки всипаю і ще даю масла 100 чи 150 грам і тоді гарно вимішую в окремому банячку аж поки сплавиться. Від соди він має гарні дірочки потім і легше плавиться.
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Домашній сир

Повідомлення Natalinda » 23 липня 2015, 12:00

Сьогодні вже щось вийшло подібне на сир!!!!!!!!!!!!!!!!! :dance:
соди минулий раз не давала зовсім, цей раз дала, і масла дала, як Любов писала, ну і цього разу на купованому молоці робила, тобто на магазинному
цього разу трохи білих сирних комочків є
А ніхто творог в блендері не перемелює перед тим як варити?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Домашній сир

Повідомлення mariana » 23 липня 2015, 12:10

Natalinda я як плавлений роблю, то обовязково блендером перемелюю, щоб грудочок не було.
А цього року ціле літо готую адигейський сир, дуже смачний получається, не гірше купованого, чудово плавиться і подібний на моцарелу, якщо цікавить можу скинути рецепт
mariana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 841
З нами з: 12 листопада 2010, 01:31
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 335 раз.
Подякували: 637 раз.
Діти: Хлопчик

Re: Домашній сир

Повідомлення Natalinda » 23 липня 2015, 12:15

mariana звісно цікавить, поки є домашній творог то тре робити щось)
А ти творог купуєш домашній чи сама відігріваєш?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Домашній сир

Повідомлення mariana » 23 липня 2015, 12:53

Natalinda адигейський робиться з молока а не з творогу, з додаванням ферменту. скину пізніше рецепт.
Я творог купую, бо люблю жирний відігрітий в банках, такий що пластами, в мене такий не получається ніколи.
mariana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 841
З нами з: 12 листопада 2010, 01:31
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 335 раз.
Подякували: 637 раз.
Діти: Хлопчик

Поперед.Далі

Повернутись до Рецепти



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей