Глобальні оголошення!



Лазанья

Модератор: irinka

Re: де таке можна придбати?

Повідомлення Любов » 30 грудня 2010, 01:36

я теж купила лазанью, сир, каву. буду робити по отакому рецепту http://www.say7.info/cook/recipe/127-Lazanya.html :)
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Лазанья

Повідомлення krapk@ » 30 грудня 2010, 10:58

а фарш треба не жирний???
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Лазанья

Повідомлення Natalinda » 30 грудня 2010, 11:03

Ну я думаю - то в кожного свій смак :) Хтось жирне любить, хтось - ні
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: де таке можна придбати?

Повідомлення Ludmila » 30 грудня 2010, 11:06

mari написав:Людмила- пишіть рецепт лазаньї для всіх. Це ж не секрет.

Купила і лазанью і панетон і бальзам.оцет! Клас! Чекаю на свята!


Я сама буду лише вперше готувати лазанью, а зсилочку на рецепт, яким буду ористуватись я, тут уже неодноразово давали, ось - http://www.say7.info/cook/recipe/127-Lazanya.html , кажуть виходить дуже смачно, будемо пробувати, бо так хочеться чогось такого незвичного на свята! А в неділю у програмі "Едим дома" Юлія Висоцька теж готувала лазаню, і вона до мясного фаршу, який тушився з цибулькою, часничком, морквочкою і томат пастою (саме томатною пастою, а не подрібненими помідорами) додавала трошки червоного сухого вина, а до соусу бешамель трошечки мускатного горіха, казала це важливо. Смачного всім! :roses:
Зображення
Ludmila Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 271
З нами з: 22 вересня 2010, 10:34
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 496 раз.
Подякували: 325 раз.
Діти: дівчинка Сашенька

Re: Лазанья

Повідомлення Natalinda » 30 грудня 2010, 11:11

Я вже робила і з мускатним горіхом і з базиліком (за Ліліною рекомендацією).
Як на мене то горіха того треба добряче додати - шоб його було чути, а от базилік - сподобався дуже
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Лазанья

Повідомлення Natalinda » 02 січня 2011, 00:21

Ludmila Діліться враженнями :o
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Лазанья

Повідомлення Ludmila » 03 січня 2011, 18:42

Нарешты приготувала омріяну лазанью! Враження - дуже смачна страва, головне -чоловіку і моій бабусі сподобалось. І трошечки давали Сашеньці. :) Чесно кажучи я дуже переживала, чи вдасться, бо ж готувала її в якості святкової страви на новорічний стіл, при чому готувала тоді, коли сама була не в найкращому стані (страшенно боліла голова після святкування на роботі ;-) ), тому готувати допомагав чоловік (він відварював листи лазаньї). Вони вийшли такими мякими, гарно просочилися соусом бешамель і мясним фаршем. Висновок - буду готувати лазанью частіше! А тепер маю іншу ідею фікс - хочу приготувати тірамісу, тим більше, що у нашого нового знайомого можна недорого купити необхідні інгрідієнти! Розкажіть, а хто ще готував лазанью до свят?
Зображення
Ludmila Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 271
З нами з: 22 вересня 2010, 10:34
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 496 раз.
Подякували: 325 раз.
Діти: дівчинка Сашенька

Re: Лазанья

Повідомлення Любов » 03 січня 2011, 19:12

я також готувала до новорічного столу лазанью. Смакота получилася, правда, трішки не по тому рецепту, що вище давала, в мене більше слоїв вийшло. Листки лазаньї по 18 грн. за 500 гр чоловік ще знайшов в Фуршеті, що біля Оріону. То я пробувала покищо з них робити, там по рецепту треба 250 гр , то дуже багато листків, тому і получилося більше слоїв. Але фарш там дуже смачний, замість помідорів давала томатну пасту, нічим не гірше. І соус Бешамель в цьому рецепті дуже смачний, день перед тим робила пастицію, там цікаве поєднання м'яса з корицею, дуже смачно http://delo-vcusa.ru/all-recieps/main-d ... %B8%D1%8F/ , але там був інший і не такий смачний рецепт соусу Бешамель.
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Фото-рецепти основних страв

Повідомлення Shalimar » 03 січня 2011, 23:50

mala-karta написав:ой, як її тяжко готувати!
я думала скорше якось :)

купите готовый бешамель и болоньез - и будет Вам щастя
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Лазанья

Повідомлення kamisia » 04 січня 2011, 06:21

предлагаю вот такой рецепт теста для листов лазаньи:
мука,
3 яйца,
100 мл молока,
соль
В просеянную муку добавить яйца, соль и молоко. Замесить тесто. Тесто должно быть эластичным и не прилипать к рукам. Дать тесту полежать 30-40 минут, затем тонко раскатать (примерно до толщины 2-3 мм). Разрезать тесто на прямоугольники. Вскипятить воду, добавить 2 ст.л. оливкового или подсолнечного масла (для того, чтобы при варке пласты теста не склеивались). Когда вода закипит, опустить туда нарезанные прямоугольники и варить 5 минут. Готовое тесто вынуть и обсушить.
взяла з коментів до рецепта http://www.say7.info/cook/recipe/127-Lazanya.html
Ну и что что ветер в голове, зато мысли всегда свежие
Поганий правопис розвиває уяву

Зображення
Зображення
kamisia Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 633
З нами з: 25 лютого 2010, 18:16
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 109 раз.
Подякували: 463 раз.
Діти: чудо Софія

Поперед.Далі

Повернутись до Рецепти



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей

cron