Глобальні оголошення!



Лазанья

Модератор: irinka

Re: Лазанья

Повідомлення TanenRom » 28 січня 2011, 12:59

та у мене стандартний рецепт тільки томати для соусу "Болоньєзе" у мене були готові разом з базиліком(я ще крім цибульки до фаршу добавила терту моркву) та соус "Бешамель" також готовий!!!
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Лазанья

Повідомлення Marichka » 26 березня 2011, 17:41

О,лазанья!Я дуже її люблю!!!Смакота!Ми з чоловіком робим по рецепту з інтернету,де є фото крок за кроком.Тісто-самі,то чоловік каже,що воно має бути інше,їм в Італії давали часто.Мені смакує і таке,як виходить в нас :)))
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Лазанья

Повідомлення Ленка » 04 грудня 2012, 23:32

Я готувала лазанню з індичого м'яса, але м'ясо зі стегна воно не сухе, всі в захваті. Хто не пробує дуже подобається.Тісто сама готую: 2 яйця, 50 мг молока, муки точно не знаю скільки грам, замішую трішки твердіше ніж на вареники, приблизно як на пельмені, ділю на 3 частини і в холодильник. В цей час починаю готувати соус болоньєзе і бешамель. Болоньєзе готую: тушу моркву одну велику на олійці, щоб тільки чуть чуть змякла, кидаю фарш 400 гр, далі добавля. 2 помідори перетерті на терці, зимою закрити перемелені помідори, і базилік та зелень в самому кінці. Бешамель стандартний, тут вже він описаний.
Самое главное и ценное в жизни — это семья! Сначала, в которой ты рождаешься, а затем, которую создаешь!
Ленка Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 327
З нами з: 18 листопада 2012, 00:39
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 209 раз.
Подякували: 271 раз.
Діти: Ана і Іка

Re: Лазанья

Повідомлення TaniaPicaSSo » 07 грудня 2012, 00:37

Я перший раз робила строго по рецепту, але мені не сподобався соус бешамель. Як на мене, він додає страві зайвої ситості та важкості. Тому я даю трохи більше томатного соусу або просто води чи бульйону, аби було достатньо рідини, щоб вона гарно розпарилась.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Лазанья

Повідомлення nelly » 07 грудня 2012, 01:03

блін, а в нас щось з лазаньєю не склалося ( не сподобалася на смак), так і пропало дві пачки тіста ( і чого я раніше в темку не заглянула??) ще їли привезену з Італії готову, тут розігрівали, щось мені теж не дуже, якась я не така...
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Лазанья

Повідомлення Ленка » 07 грудня 2012, 21:03

Я якщо раз в місяць не готую, то чоловік вже сам просить приготовити і продукти купує :). А старша дочка, як під настрій попаде то їсь. Вона більше піцу мою любить :wink:
Самое главное и ценное в жизни — это семья! Сначала, в которой ты рождаешься, а затем, которую создаешь!
Ленка Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 327
З нами з: 18 листопада 2012, 00:39
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 209 раз.
Подякували: 271 раз.
Діти: Ана і Іка

Re: Лазанья

Повідомлення Сяна » 26 грудня 2012, 15:08

дівчата, а хтось робив лазаньою без фаршу, а, наприклад, з філе курячим, грибочками тощо?
Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.
Толстой Л. М.
Сяна Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1479
З нами з: 12 березня 2012, 21:04
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1072 раз.
Подякували: 1277 раз.
Діти: донечка

Re: Лазанья

Повідомлення Dribchuk » 26 грудня 2012, 15:29

Сяна робила курячо-грибну без томатного соусу. Між пластами викладала тушені грибочки з курячим філе у густому сметанному соусі. Впринципі вийшло досить смачно.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Лазанья

Повідомлення TaniaPicaSSo » 26 грудня 2012, 16:06

Сяна написав:дівчата, а хтось робив лазаньою без фаршу, а, наприклад, з філе курячим, грибочками тощо?

Робила, як раз курячо-грибну. Смачно було, але вона була ще ситніша, ніж з фаршем.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Лазанья

Повідомлення kalina » 26 грудня 2012, 16:09

довго стояли у мене листи для лазаньї , усе руки не доходили, і нарешті зробила , вийшло дуже смачно , велике спасибі за рецепт :aplo:
kalina Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 59
З нами з: 12 грудня 2012, 15:42
Дякував (ла): 11 раз.
Подякували: 43 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Рецепти



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей