Глобальні оголошення!



Випічка (рецепти)

Модератор: irinka

Re: Випічка (рецепти)

Повідомлення Любов » 04 липня 2011, 13:32

Круасани

тісто:
2 скл. борошна,
4 ст. л. цукру,
1 скл. молока,
2-3 яйця,
сіль - за смаком,
2 ст. л. сухих дріжджів,
2 ст. л. вершкового масла.

начинка: будь-яка ( кориця з цукром, шоколад, какао з цукром, заварний крем, лимон з цукром)

Змішати борошно, дріжджі, розведені в невеликій кількості підсолодженого молока, цукор, молоко, яйця і сіль. Замісити, сформувати кулю, покласти у миску і накрити рушником. Дати, аби піднялося в теплі. Потім вмісити в тісто дрібно посічене масло, знову дати піднятися. Після цього поділити на 24 частини, сформувати з них кульки і знову дати підійти. Кожну кульку розкачати і надати форму довгих (15 см) рівнобедрених трикутників.
Начинкою посипати кожний трикутник (1 ч. л. суміші). Згортати круасани, взявши за широкий край (основу), в бік кута.
Круасанам дати підійти, змастити яйцем і випікати на верхній полиці в духовці при 1800С приблизно 15-20 хв. до золотистої скоринки.

p. s. рецепти пишу лише ті, які випробувала сама і вийшла смакота :гуд:
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Випічка (рецепти)

Повідомлення Nymydora » 04 липня 2011, 13:56

Ludmila написав:Сирне печиво1 пачка кисломолочного сиру
1 пачечка ванільного цукру
1 яйце
2,5 склянки борошна
150 гр.вершкового масла
1 ч.л. соди,погашеної оцтом

Сир збити з яйцем і ванільним цкром,додати вершкове масло,борошно ,соду і замісити м!яке тісто.Дати йому полежати 15 хв.,потім на стільниці,посипаній борошном розкачуємо тоненький пласт і склянкою вирізаємо кружечки.Кожен вмочуємо у цукор ,згорнути вдвоє -ще раз у цукор ,згорнути трикутничком і у цукор .Викласти на дечко,змащене маслом,тією стороною,що без цукру.Випікати до помірно рум"яного кольору.
Швидко робиться і смакує діткам.


Я роблю таке, дійсно, смачно. Але шкода часу возитися з тими кружечками. Я розкачую, той пласт посипаю цукром (можна ще корицю і мелений горіх), роблю рулетик, який розрізаю на кружечки (типу суші ))) ) і посипаю цукром. Менше цукру йде і роботи також.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Випічка (рецепти)

Повідомлення Ludmila » 04 липня 2011, 14:18

Любов написав:Ludmila, а скільки грам має одна пачечка сиру, 200 чи 250, бо ніколи його не купляла, завжди домашній використовувала


В пачечці творога 250 гр. Хоча я впринципі купую частіше сир домашній на базарі, по кг. переважно, тобі беру сир просто на око приблизно.
А Немидорі дякую за ідею, як спростити процес! :roses:
Зображення
Ludmila Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 271
З нами з: 22 вересня 2010, 10:34
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 496 раз.
Подякували: 325 раз.
Діти: дівчинка Сашенька

Re: Випічка (рецепти)

Повідомлення Перлинка » 12 липня 2011, 18:24

мої улюблені рецептики останнім часом ,печу щось з того мало не щодня дуже швидко все виїдаають :lol:
Сирник

ПРОДУКТИ:
ДЛЯ ТІСТА:

300г борошна,
150г масла,
1 пачка порошку для печива,
1 яйце,
2 ст.л. сметани.
2 ложки цукру
2 ложки какао

ДЛЯ СИРНОЇ МАСИ:

1 кг сиру,
6 яєць,
2 ст.л. крохмалю,
1,5 склянки цукру,
100г родзинок,
2 ст.л лимонної цедри(за бажанням)
1 пачка ванільного цукру,
100г масла.
Для сирної маси за рецептом сир треба молоти чи перетерти,я цього не роблю,на смак абсолютно не впливає
Жовтки збиваємо з цукром(в т.ч. ванільним) до побіління (3-4 хвилини міксером):

До сиру додаємо збиті жовтки, крохмаль, помиті і обсушені родзинки, цедру, розтоплене до сметаноподібного стану масло:

ДЛЯ ТІСТА: січемо масло з борошном:
Додаємо яйце цукор, порошок для печива,какао і сметану :
Замішумо тісто і ставимо на 1 годину у холодильник:
Тісто ділимо на 2 частини одну натираємо теркою на дно попередньо змащеною маслом чи застеленої пергаментом форми
Лише тоді збивамо білки до пухкої стійкої маси і додаємо до сиру:
Викладаємо сирну масу на тісто
тоді натираємо другу частину сиру
Випікаємо 1 годину при 180*С.

особисто ще смачнішого сирника ніколи не їла,не знаю чи то такий рецепт,чи я так кльова газдиня :grin:

тут оригінальний рецепт(якщо хто мені не довіряє ;-) ),я його переробила під себе,нам так більше смакує
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Випічка (рецепти)

Повідомлення Перлинка » 12 липня 2011, 18:31

а тут
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
просто абалдєнний персиковий пиріг
пекла всього раз на тому тижні (персики завалялись в холодильнику)але я в нього просто влюбилась вдався суперово ,а на смак надзвичайно ніжний ,просто тане в роті
Там рекомендують за бажанням залити заварним кремом,додам від себе що то треба зробити обовязково!
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Випічка (рецепти)

Повідомлення Перлинка » 12 липня 2011, 18:40

Ми в Мілічки придбали медок і тепер часто вночі вже як всі сплять печу на ранок такий легенький медівник (дуже швидко робиться ,бо все перемішується в одній посуді,не треба міксер витягати і виливається відразу на деко,тобто нічого не треба розкатувати) та ще й кухня після нього чиста
Склад:

2 яйця
200 г сметани
300 г борошна
1 чайна ложка кориці
1 чайна ложка меленої гвоздики(я не давала)
150 г натурального меду
200 г цукру(можна 150)
2 столові ложки олії
1 чайна ложка соди
родзинки(за бажанням)
горіхи(за бажанням)


Опис:
Яйця, мед, сметану, цукор розтерти до утворення бульбашок, додати соду, корицю, гвоздику, олію. Поступово додати борошно і розтерти до густоти сметани.
Родзинки помити, висушити, обкотити в борошні, горіхами можна посипати зверху.
Вилити в форму, змащену жиром і притрушену борошном. Пекти спочатку в теплій (125 градусів), а коли підійде — в гарячій (175 градусів) духовці.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Випічка (рецепти)

Повідомлення Natalinda » 14 липня 2011, 02:11

Перлинка написав:а тут
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
просто абалдєнний персиковий пиріг
пекла всього раз на тому тижні (персики завалялись в холодильнику)але я в нього просто влюбилась вдався суперово ,а на смак надзвичайно ніжний ,просто тане в роті
Там рекомендують за бажанням залити заварним кремом,додам від себе що то треба зробити обовязково!


перлинка, я зробила ото наніч з абрикосами.....не знаю чи буде шо на ранок кремом заливати)))))))))
Дякую за рецептик, головне шо швидкий у приготуванні
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Випічка (рецепти)

Повідомлення Перлинка » 14 липня 2011, 23:48

я тоді не дописала,бо не мала часу
є ще 2 кльових улюблених рецепта
цей пиріг я постійно пекла з чорицями,не знаю як з іншими ягодами,але з цими ну дуже смачно
(за іншими рецептами пекла зі смородиною і поричками ,мої хвалили,але мені :mrgreen: ,більше ці ягоди в пироги не додаю)

Мука — 2.5 стак.
Маргарин (200 г) — 1 пач.
Яйце — 1 шт
Цукор — 0.5 стак.
Сода — 0.5 ч. л.
Майонез — 2 ст. л.
Сік лимона — 1 ст. л.
ягоди(я даю 1 л.,або чуть менше чорниць)
крохмаль 1-2 стол ложки(до ягід)
і цукор до ягід на смак

Муку размешать с содой, натереть туда маргарин на терке, хорошо руками растереть в крошку.

Яйцо взбить с сахаром, добавить сок лимона и майонез, размешать.

Добавить яичную смесь к крошке и вымесить эластичное тесто, разделить его на 2 почти одинаковых кусочка, немного меньший положить в пленке в морозилку на 30 минут.

Кусочек побольше раскатать тоненько (0,3-0,4 мм) на противень (я пеку в любом случае на бумаге смазанной маргарином).Выложить ягоды ,предварительно перемешав их с крохмалом и сахаром.

Достать из морозилки второй кусочек и натереть на крупной терке, равномерно распределяя по всей поверхности.

В разогретую духовку 200 С на 20 минут (ориентируйтесь по своей - до румяности).



Я пекла двома способами,на великому плоскому декові (на всю ширину духовки) ,і на малому глибокому(в два рази меньше)

виходив абсолютно різний смак ,в першому випаадку сухий як пісочне печиво і начинка ягідна була чуть підсушена ,але кльова не персмаженаа

а в другому випадку був не менш смачний ,але сочне і тісто і начинка,танув у роті

то вже самі дивіться хто як любить ,мої зацінили і той і той :)
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Випічка (рецепти)

Повідомлення Перлинка » 15 липня 2011, 00:07

І ще такий пиріг тоже дуже смачний ,я робила з ревенем,думаю з яблуками також буде кльовий

- 500 гр. сиру(творог);
- 200 гр. маргарини;
- 2 ст. цукру;
- 4 яйца;
- 1 ч. л. соди;
- 400 гр. муки;
- 1 пакетик ванільного цукру (10 гр).
фрукти чи ягоди для начинки
1-2 ложки крохмалю(я завжди премішую з фруктами,щоб пиріг не потік)
1 ложка кориці(якщо ревень чи яблука,по бажанню)
цукор до начинки за смаком

Яйца взбиваем с сахаром.

Добавляем соду и ваниль, взбиваем.

В яично-сахарную смесь кладем творог, взбиваем.

Добавляем размягченный маргарин, взбиваем.

Постепенно добавляем муку, взбивая тесто блендером.
Форму смазываем маслом. Выкладываем в неё большую половину теста ,затем выкладываем начинку , и из другой половины теста,обволакивая в муке, делаем из жгутиков решетку

можно раскатать из теста два листа ,между ними выложить начинку и запечатать
но прийдётся для этого добавить ещё немного муки

Верх пирога смазать яйцом, разболтанным с 2~3 ст ложками воды (лучше использовать не целиком яйцо, а лишь желток)

Выпекаем пирог при 180 градусах 35-40 минут.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Випічка (рецепти)

Повідомлення Marichka » 29 липня 2011, 17:33

Сирник,якого не потрібно пекти!!!
1кг сиру перемолоти 2рази
2 скл цукру вимяти разом з сиром руками
1п ванільного цукру
1-2 краплі апельсинового запаху
Окремо:450гр води,40 гр желатину закипятити і охолодити
Окремо:родзинки запарити,щоб закипіло
Це все перемішати,вилити в тортівницю і в холодильник,добре наніч.
СМАЧНОГО!!!!
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Поперед.Далі

Повернутись до Солодкі рецепти



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

cron