Глобальні оголошення!



Випічка (рецепти)

Модератор: irinka

Re: Що ви сьогодні готували?

Повідомлення гра з вогнем » 16 березня 2011, 20:23

я отуту дивилася як робити
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Що ви сьогодні готували?

Повідомлення ksana » 16 березня 2011, 20:42

гра з вогнем, торт з розочками класний і смачний напевне! :гуд: :гуд: :гуд: молодець! :roses: я собі навіть згадала як моя мама робила пражзький торт. так би й зїла його... :istereka: :istereka: :istereka:
ksana Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1566
З нами з: 25 жовтня 2010, 01:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 883 раз.
Подякували: 1043 раз.
Діти: ще немає

Re: Випічка (рецепти)

Повідомлення olgakr » 17 березня 2011, 20:53

Пропоную вам рецепт дуже смачного сирного торту. Особливо підходить для тих, кому бісквіт не дуже вдається:

-0,5 л борошна
-1,2 скл цукру
-50 г масла, або маргарину
Це все розтерти.Добавити 2 яйця, 1 ч л соди + оцет, 4 ст л молока або 3 ст л сметани. Замісити і спекти 4 коржі.
Для крему:
-0,7 кг сиру
-1 скл цукру
-2 яйця
-100 г масла
Все це розтерти і довести до кипіння,постійно помішуючи,на невеликому вогні.
0,3 л молока + 2 ст л крохмалю - вимішати і влити в сир.Ще раз довести до кипіння. Добавляємо розпарені родзинки. Коли вистигне -має бути тепле,перемащуємо.Оставляємо в теплі на 2 години,потім зверху поливаємо шоколадом і ставимо в холодильник.
Смачного
olgakr Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 318
З нами з: 10 березня 2011, 18:15
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 421 раз.
Подякували: 342 раз.
Діти: дівчинка ,хлопчик і ще раз дівчинка,і ще раз хлопчик..,і ще раз дівчинка...

Re: Випічка (рецепти)

Повідомлення Marichka » 27 березня 2011, 23:48

TanenRom дякую за медівничок-швидко і смачно!
Mari-пекла вчора ваш бісквітик-шарлотку,теж сподобався,просто і смачно!
ДЯКУЮ ВАМ ОБОМ ЗА РЕЦЕПТИ!!!

Їла минулого тижня теж медівничок,брат з дружиною пекли,щось новеньке,як на мене.Подаю рецепт.

8-10 яблук почистити,порізати і пересипати з корицею
1 ст горіхів дрібно порізати
4 яйця збити з 2 ст.цукру,
300г маргарину,2 ст.л меду
1ч.л соди-оцетом
3 ст.муки(не більше)
(яйця,цукор,маргарин,мед,соду-збити до однорідної маси,поступово даючи муку.Тоді вимішати з горіхами і яблуками)
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Випічка (рецепти)

Повідомлення lore1ei » 28 березня 2011, 10:06

Хочу спекти сьогодні медівник Тані, чоловік марить вже рік медівником.
А я ніколи не пекла його, то в мене питання.
Що краще додавати, сметану чи кефір?
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Випічка (рецепти)

Повідомлення TanenRom » 28 березня 2011, 10:15

lore1ei якщо у тебе кефір з магазину, тоді вже краще куплену сметану, бо вона жирніша.
у нас домашній кефір, тому завжди даємо його.
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Випічка (рецепти)

Повідомлення Любов » 12 квітня 2011, 11:37

моє "пухнасте чудо" дуже полюбляє гризти сушки, то не дуже хочу йому давати магазинні, ось вчора рилася в неті і натрапила на чудовий рецептик смачненьких сушок.
СУШКИ
Складники:
1 стакан теплої води,
30 г свіжих дріжжів
півчайної ложки солі,
3 ст. ложки цукру,
3 ст. ложки розтопленого маргарина ( або олії рафінованої),
муки стільки, щоб получилося круте тісто.
1 яйце (це вже я сама додала, не по рецепту)

Приготування:
Тісто положити в полієтиленовий кульок, не завязувати його, і поставити в холодильник ( в холодильник, але не в морозілку) десь на півгодини. Тісто підніметься в кульку. Формувати з нього сушки кругленькі або жгутики товщиною як мізинець і випікати в духовці. Сушки підійдуть і в піст, і на кожний день. Кращі магазинних! Спробуйте!
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Випічка (рецепти)

Повідомлення Любов » 03 липня 2011, 17:34

Плетінка з вишнями

тісто: 0,5 л кип'яченого молока, 7 яєць, 1 скл. цукру, 150 г сметани, 50 г свіжих дріжджів, 150 г маргарину, 50 г масла, 50 г олії, 2 пакнтики ванільного цукру, дрібка мускатного горіха, 5-7 насінин кардамону, 1-2 гвоздички, 1 ч.л.шафрану (без чубка), цедра 1 лимона або апельсина, 1 ч.л. лимонного соку, борошно
начинка: вишні без кісточок, сухарі з батону, кориця.

Розчинити дріжджі в теплому молоці, додати 2 ст. л. цукру та 200 г борошна. Поставити на 15 хв. у тепле місце. Потім додати решту цукру, жовтки, сметану, ванільний цукор, шафран, мускатний горіх, цедру. Насіння кардамону вийняти з "коробочки" і разом з гвождичкою розтерти в ступці чи змолоти в кавомолці і теж додати в миску. Усе перемішати. Борошна, обов'язково просіяного, всипати стільки, щоб замісити м'яке тісто. Розтопити маргарин, масло, додати олію і все влити до тіста. Ще раз добре вимісити. П'ять білків збити з дрібкою солі та лимонним соком на густу піну,обережно підмішати до тіста. Накрити миску чистим рушничком і поставити в тепле місце, щоб підійшло. Тісто має збільшитися в три рази.
Тим часом приготувати начинку. З вишеь вийняти кісточки і викласти ягоди на паперовий рушник, щоб увібрав зайвий сік. Потім вишні змішати з цукром, корицею і сухарями.
Викласти тісто на стільницю, розділити на три частини. Кожну з них ще розділити на три частини. Кожен шматочок розкачати на довгий прямокутник, розкласти по всій поверзні вишні і скрутити рулетом. Три рулети зліпити кінцями і заплести "косу". Кінці заховати підспід. Має вийти три "коси". Покласти їх на змащене жиром деко, залишити в теплому місці на 15-20 хв.
Коли плетінки трошки підростуть, змастити розмішаним з молоком жовтком і посипати маком. Випікати спочатку при температурі 220, а через 10 хв. зменшити температуру до 200.
p.s. усі інгредієнти для дріжджового тіста мають бути теплими, навіть миску з борошном можна підігріти.
жовтки від білків слід відокремити заздалегіть, щоб жовтки зігрілися, а білки покласти в холодильник, бо збивають їх охолодженими.
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Випічка (рецепти)

Повідомлення Ludmila » 04 липня 2011, 12:04

Сирне печиво1 пачка кисломолочного сиру
1 пачечка ванільного цукру
1 яйце
2,5 склянки борошна
150 гр.вершкового масла
1 ч.л. соди,погашеної оцтом

Сир збити з яйцем і ванільним цкром,додати вершкове масло,борошно ,соду і замісити м!яке тісто.Дати йому полежати 15 хв.,потім на стільниці,посипаній борошном розкачуємо тоненький пласт і склянкою вирізаємо кружечки.Кожен вмочуємо у цукор ,згорнути вдвоє -ще раз у цукор ,згорнути трикутничком і у цукор .Викласти на дечко,змащене маслом,тією стороною,що без цукру.Випікати до помірно рум"яного кольору.
Швидко робиться і смакує діткам.
Зображення
Ludmila Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 271
З нами з: 22 вересня 2010, 10:34
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 496 раз.
Подякували: 325 раз.
Діти: дівчинка Сашенька

Re: Випічка (рецепти)

Повідомлення Любов » 04 липня 2011, 13:15

Ludmila, а скільки грам має одна пачечка сиру, 200 чи 250, бо ніколи його не купляла, завжди домашній використовувала
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Поперед.Далі

Повернутись до Солодкі рецепти



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

cron