Глобальні оголошення!



Дитячий майданчик. Запитання? Відповідь

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Балачки: ні про що і про все 8

Повідомлення erinaceus » 24 листопада 2014, 00:47

Параїл Юля От в нас в дворі нема :sad: Старі, радянські, наполовину поломані. Головне, що новою фарбою кожен рік фарбують той металолом :dash: Знаю, що колись можна було звертатись у відповідні органи з проханням облаштувати дитячий майданчик. Бо за останні роки багато де по дворах зробили. А зараз таке є? Може хтось підкаже куди можна писати?
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Балачки: ні про що і про все 8

Повідомлення taranjka » 24 листопада 2014, 00:58

управління житлово комунального господарства, або ваш жек чи осбб
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Балачки: ні про що і про все 8

Повідомлення Dribchuk » 24 листопада 2014, 01:01

В вас хоч майданчик є, в нас майданчика можна сказати нема, раніше був, тепер наближену територію до нього викупили і на місці хатки вибудували високий будинок, забрали частину майданчика, так що лишилось 2 качелі і пісочниця. Ніхто там ніколи не прибирає, раз в рік фарбують ту рухлять, а на лавці ночами сидять алкоголіки. І ніякі звернення не допомагають і не допомогли.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Балачки: ні про що і про все 8

Повідомлення Параїл Юля » 24 листопада 2014, 01:05

В нашому дворі і в 3 сусідніх будинках цього літа поставили по такому комплекту: пісочниця, гірка, 2 гойдалки, таке що крутиться не знаю як правильно називається, і така гойдалка що дітки з двох сторін гойдаються. Все ставив здається ЖЕК.Бо перед тим були збори будинку з ЖЕКом то вони обіцяли що зроблять новий дитячий майданчик. А радості малечі не було меж, все нове, не рипить і не хитається.
Зображення
Параїл Юля Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 232
З нами з: 08 квітня 2013, 18:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 133 раз.
Подякували: 242 раз.
Діти: Хлопчик Назар

Re: Дитячий майданчик. Запитання? Відповідь

Повідомлення erinaceus » 24 листопада 2014, 01:17

taranjka О, це не про наш жек, точно!!! Хоча у нас з вами може і один жек, раз ви живете на Новому світі. У нас була невеличка проблемка, яку я намагалася вирішити з жеком. Решітка біля дверей у під'їзд, де витирати ноги, давно деформувалася, утворилася ямка, в якій постійно застрягало колесо від коляски. Так нервувало :ireful: Подзвонила в жек, спитала, чи можна ту решітку поміняти, чи принаймні заробити ямку. Сказали, що прийняли мою заяву, і як майстри звільняться, то зроблять. Майстри "звільнялися" 4 місяці :dash: Дзвонила раз 100 від весни. То трубу десь прорвало, то дахи ремонтують, поки погода гарна, то будинок впав біля тунелю, то ще якась фігня. Короче, вільних майстрів нема. Каже диспетчер, дзвоніть начальнику. Ну начальник, звичайно, жодного разу трубку так і не підняв. Короче, несолоно хлебавши, заробили ми ту дірку самі і тепер виїжджаємо коляскою нормально. Треба було з самого початку розраховувати лиш на себе. Тільки от думалося, за що ж вони беруть тих 130грн кожного місяця?! В під'їзді і ліфті брудно, на стінах грибок... То хай хоч решітку зроблять! Ага, счас... Короче, звертатися до жеку щодо майданчику - гибле діло...
П.С. Найсмішніше було вкінці. Кажу диспетчеру, що їхній начальник ніколи трубки не бере. А вона мені: він зараз у відпустці, на його місці інший, то той точно візьме :crazy:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Дитячий майданчик. Запитання? Відповідь

Повідомлення Dribchuk » 24 листопада 2014, 09:26

В мене теж зараз суперечка з ЖКХ- на поверсі згоріла розводка - така штука на щитку яка розводить світло по квартирах на поверсі. Ми лишилися абсолютно без світла. Я визвала електрика знайомого, він глянув, сказав в чому проблема, але робити відмовився бо то має робити лише майстер від жеку бо тре відключати весь будинок від світла. Я викликала майстра з жеку, він подивився, щось там зробив, світло появилося, сказав подзвонити в жек і сказати щоб купили розводку, а він поміняє. Подзвонила, вони записали. За 3 дні ми знов сиділи без світля, жеківський електрик сказав що жек ще не купив розводку, щось там підкрутив, зявилось світло і пішов. Я ще 3 рази дзвонила в жек, нарешті пішов мій чоловік купив на ринку ту розводку сам. Дзвонимо уже 3й тиждень щоб прийшов майстр поставив - все не має часу. Написала звернення в міську раду. Ждьомс.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Дитячий майданчик. Запитання? Відповідь

Повідомлення erinaceus » 13 квітня 2016, 15:58

Кому належать дитячі майданчики в парках? Вони підпорядковуються парковому управлінню чи міськраді? Рошени ще відносно нормальні. Минулого року навіть бачила, як представники проводили перевірку і після того декілька днів робили ремонт. А от майданчик в парку біля Дяді Стьопи мене реально дратує. Все там гарно: алеї, пісок, гойдалки. Але та дерев'яна конструкція то просто жах якийсь. Постійно брудно. Там і сміття, і пляшки, і какашки :scare: Неможливо дітям там гратися. Ті, що прибирають майданчик в цілому, невже не можуть там позамітати?! До кого звертатися?
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Дитячий майданчик. Запитання? Відповідь

Повідомлення TaniaPicaSSo » 13 квітня 2016, 16:09

erinaceus написав:Але та дерев'яна конструкція то просто жах якийсь.

Ти про той типу корабель?
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Дитячий майданчик. Запитання? Відповідь

Повідомлення erinaceus » 13 квітня 2016, 16:18

TaniaPicaSSo Ага. Задумка непогана, але ж його треба підтримувати в нормальному стані...
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Дитячий майданчик. Запитання? Відповідь

Повідомлення taranjka » 13 квітня 2016, 17:06

має управління парків чистити. хоча ми були кілька разів цього року, то відносно чисто. принаймні пляшок і сміття не було :confused:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Поперед.Далі

Повернутись до Все, що полегшує побут з дітками



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей