Глобальні оголошення!



Який молоковідсмоктувач найкращий?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Який молоковідсмоктувач найкращий?

Повідомлення олеся » 14 лютого 2012, 13:57

Мені молоковідсмоктувач не допомагав (ручний) :-/ Може я ним не вміла користуватися, але я максимум кілька крапель могла націдити... А руками то 150мл на раз, я їздила в універ на пари і мусила лишати... Але я не довго годувала, може якщо б довше годувала то і навчилася б ним зціджувати... А моя подружка мала електричний то задоволена була на 100% думаю то залежить від кожної конкретної мами...
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Який молоковідсмоктувач найкращий?

Повідомлення Kskz » 14 лютого 2012, 14:18

Я не купляла і не сціджувала взагалі ще ні разу, не було такоі потреби)
Зображення
Зображення[/url]
Kskz Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 395
З нами з: 12 вересня 2011, 20:02
Нагороди: 3
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 429 раз.
Подякували: 264 раз.
Діти: Дві дівчинки

Re: Який молоковідсмоктувач найкращий?

Повідомлення pepi » 30 липня 2012, 00:21

Я зціджувала молоко всі 8 місяців.І для мене ручний молоковідсмоктувач Авент- був спасінням. Почалось все з того , що груди дуже набрякли, і піднялась температура, був вечір і ніяка масажистка до мене їхати не хотіла. Я руками зціджувати невміла, тому просила чоловіка , щоб відсмоктав., бо дуже вже було кепсько. На ранок приїхала до мене масажистка з 1 плогового, зцідила груди, і я як на світ народилась. Молока було спочатку багато, а потім стало пропадати . Малий відмовлявся брати груди, а я дуже хотіла годувати грудьми.Тому подружка дала на пробу свій молоковісмоктувач, мені спершу він не пішов, вона наполягла , щоб я пробуввала ще і ще. І тоді як поперло, то за раз могла націдити до 200гр. Але то було як коли. Треба було сидіти дуже часто , щоб стимулювати груди до вироблення молока. Я сиділа до 2 ночі кожен день і цідилась,поки не ввела повний прикорм.Тоді вже зовсім молока стало, бо завжди не вистарчало часу цідитись.Але дякувати Богу дитину хоч трішки прогодувала молоком своїм. Щей дуже помогло при першому прикормі, завжди мала чим розводити їжу.
Для того , щоб малий давав мені хоч трішки часу для зціджування молока, я придбала крісло -качалку Graco, він там лежав до 20 хв, які власне мені потрібіні були , щоб встигнути зцідитись. Але про це вже в іншій темі.
Мені ще пропонували електричний попробувати , але , щось так я і не спробувала його , тому сказати яким краще неможу. Хотілось би зрештою порівняти як електричний працює.Ручним справді руки болять, але , що не зробиш для свого малюка, щоб тільки всіляку гадость не їв :nea:
Тепер збираюсь взяти із собою в пологовий, у разі якихось проблем, щоб не просити масажисток цідити .......
Измениться не может никто, но стать лучше может каждый.
pepi Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 216
З нами з: 28 листопада 2009, 23:00
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 228 раз.
Подякували: 171 раз.
Діти: Павлушка (12.07.2011)
Сергійко (04.01.2013)

Re: Який молоковідсмоктувач найкращий?

Повідомлення inna6787 » 18 лютого 2013, 18:32

Механічний Medela - супер! Ціна 320 грн в аптеці, правда мені по знижці вийшло трохи дешевше. В мене було дуже багато молока,тому зціджувати приходилося по 2 годити і вся була в молоці. А з цим молоковідсмоктувачем годування і зціджування стало не таким "страшним". Тож раджу Меделу!
inna6787 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 331
З нами з: 01 лютого 2013, 18:06
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 409 раз.
Подякували: 180 раз.
Діти: Два хлопчики: Назарчик (21.12.2009)
Ерік (15.06.2012)

Re: Який молоковідсмоктувач найкращий?

Повідомлення Лігумінка » 04 березня 2013, 00:24

Після пологів на третій день прибуло дуже багато молока, грди набрякли, боліли, донечка не могла смоктати. Вдома я бачила, що руками я не справлюся, не могла націдити багато молока, чоловік пішов в аптеку і купив молоковідсмоктувач Авент. Спочатку я сціджувала залишки молока після годування, згодом лише зранку до місяця, як лактація влаштувалася я перестала ним користуватися. Дуже цим молоковідсмоктувачем задоволена, він є дорогий, але якщо додати суму грошей, які б я використала на масажистку, то він вже давно мені викупився :yes: .
Лігумінка Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 14
З нами з: 01 березня 2013, 20:18
Звідки: Місто Тернопіль
Дякував (ла): 42 раз.
Подякували: 16 раз.
Діти: Дівчинка Веронічка

Re: Який молоковідсмоктувач найкращий?

Повідомлення Оксанютка » 04 березня 2013, 14:11

В мене теж Авент.Використовувала лише для часткового зціджування, як треба було зцідитися повністю, то допомагала собі руками, а як справа була дуже кепська, то не обійшлася без масажистки.
Оксанютка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 286
З нами з: 19 березня 2012, 11:19
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 210 раз.
Подякували: 150 раз.
Діти: Два хлопчики-горобчики

Re: Який молоковідсмоктувач найкращий?

Повідомлення Dashko » 04 березня 2013, 14:28

Лігумінка написав:Після пологів на третій день прибуло дуже багато молока, грди набрякли, боліли, донечка не могла смоктати. Вдома я бачила, що руками я не справлюся, не могла націдити багато молока, чоловік пішов в аптеку і купив молоковідсмоктувач Авент. Спочатку я сціджувала залишки молока після годування, згодом лише зранку до місяця, як лактація влаштувалася я перестала ним користуватися. Дуже цим молоковідсмоктувачем задоволена, він є дорогий, але якщо додати суму грошей, які б я використала на масажистку, то він вже давно мені викупився :yes: .

Лігумінка, пишу не для того, щоб покритикувати ваш досвід, а для того, щоб молоді мами отримали грамотну інформацію про прихід молока в перші дні :rose:

Молока в перший приливний день приходить досить багато. Наш організм ще не знаю потреб нашого малючка і видає молока із запасом. Якщо ми починаємо його зціджувати (не важливо чи молоковідсмоктувачем, чи руками, чи годуємо інших дітей), ми даємо своєму організму не вірний "запрос". Він починає "думати", що молока треба більше, ніж потребує дитина. В результаті мамі доводиться ще довший час зціджувати молоко. При цьому зростає ризик виникнення застоїв.

Що робити, щоб "справитися" з надлишком молока ще в перший приливний день? Наступна інформація стосується випадків, коли дитина весь час знаходиться з мамою, активно смокче і правильно прикладається грудей.

Ітак, прикладаємо дитину за вимогою, не тільки за вимогою малюка, а і за своєю (якщо дитинка довго спить або якщо в мами вже дуже сильно набралися груди), годуємо в різних положеннях, намагаємося, щоб дитинка захопила максимальну частину грудей.

І один з найважливіших моментів - жінка має бути розслаблена - тоді арно виділяється оксітоцин, який допомагає виділенню молока з грудей. Як це перевірити? Якщо після годування ви відчули стан полегшення - все ОК.

Це, якщо коротко :wink:

Молоковіудсмоктувач може бути зручним в дуже-дуже рідких випадках.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Який молоковідсмоктувач найкращий?

Повідомлення denamama » 04 березня 2013, 17:02

Пiсля народження другоi дитини розщедрилась я на ручний молоковiдсмоктувач Avent. Задоволена на всi 100%. Використовувала кiлька разiв, але вiдчула рiзницю. Зцiджуватись легше i набагато швидше, нiж руками. Двох, трьох раз достатньо, щоб звикнути до молоковiдсмоктувача, знайти правильне положення грудей (щоб соски не болiли при зцiджуваннi).
denamama Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 209
З нами з: 22 червня 2010, 10:07
Звідки: Тернопiль
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 75 раз.
Подякували: 171 раз.
Діти: Два хлопаки

Re: Який молоковідсмоктувач найкращий?

Повідомлення Marichka » 04 березня 2013, 18:18

Мені Авент теж дуже допоміг!!! Хто продає свій Авент-пишіть в пп з тел і ціною.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Який молоковідсмоктувач найкращий?

Повідомлення katia » 04 березня 2013, 23:30

Мені Авент не підійшов,не потянув... використовувала Ліндо. Сподобався і ціна привабливіша.
katia Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 284
З нами з: 08 жовтня 2011, 17:19
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 153 раз.
Подякували: 138 раз.
Діти: Донечка Маргарита

Поперед.Далі

Повернутись до Все, що полегшує побут з дітками



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron