Глобальні оголошення!



Альтернатива санкам

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Альтернатива санкам

Повідомлення happymami » 19 січня 2012, 19:52

Ну є в нас тема, де ми обговорюємо саночки. Але я так загорілася ідеєю ще й пластмасових таких всяких пристроїв, на яких зручно кататися і головне - не треба тарабанити ті всі залізяки з собою, що хочу у вас попитатися - які піддупники ви маєте? Чи воно дійсно зручно? Які недоліки? А на горбиках в попу не больно?
Бачила в Універмазі близько 50 грн такі. Хочу. Це й для дорослих можна.
Але чи не ламаються вони швидко від морозу і використання???
Зображення

Я хочу отакі. Вони великі, круглі і на них не буде бруднитися одяг, якшо десь болото крізь лід проб'ється. Та й мокрим не будеш
Зображення

Може хтось бачив десь дешеві такі штуки? Може якесь СП зробимо? Чи їх брати навіть не варто?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Альтернатива санкам

Повідомлення happymami » 19 січня 2012, 19:54

є ще шось таке. Но я такого не хочу. Но цікаві відгуки про ці штуки
Зображення

Льодянки, дошка для катання, саночний круг, пластикові санки, боб, ватрушка... Як бачимо - різновидів купа
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Альтернатива санкам

Повідомлення Shalimar » 19 січня 2012, 20:17

возьми кусок картона или целофана и катайся)
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Альтернатива санкам

Повідомлення taranjka » 19 січня 2012, 20:27

якшо брати то якіс якісні. картинка: в нас біля дому гірка. малий приходить кататися з тої штукенції (та шо велика кругла). зїжджає раз. на другій гірці вона тріскає :( ше пару кусків таких штук бачила на інших гірках :? там ті ручки часто тріскають..
ех, а я би пару разів з єлесів на пакетах зїхала :-| яка ж то розвага колись була :crazy:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Альтернатива санкам

Повідомлення happymami » 19 січня 2012, 20:32

Shalimar написав:возьми кусок картона или целофана и катайся)

та во власне, шо пробували нині :? Картон не їде по снігу. лише по льоді. А на льодяну горку я малу ще не пускаю. бо вона коло нас дуже крута і там купа дітисьок з залізними санками. Тому може бути і біда. А от з такого снігового круга кататися було б круто якраз для малої, де небагато дітей. Целофан теж тре брати грубий - клейонку. В нас такі дітям на фізкультурі роздають. на них дуже боляче їхати попою. Тай зимно. А на тій пластиковій штучці може хоч капельку менше в попу тягне
То шо ламається, то власне, мене й цікавить. Може якшо не ганяти надто і купити морозостійкий пластик, то воно буде норм? Бо я не завжди маю змогу катати малу з горки - а сама вона може піти, но тарабанити санки по сходах ще сама не може. То я й подумала про такі пластмаски - з ними хоч на край світу і в квартирі багато місця не займають. Бачила нині два таких круга в дівчаток - доволі гнучкі і міцні. Думаю, тре просто якісні купляти а не ширпотреб. Ну і не ганяти, як хлопчиська, по всіх трамплінах. Га? :?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Альтернатива санкам

Повідомлення Shalimar » 19 січня 2012, 20:37

не узнаешь, пока не попробуешь )
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Альтернатива санкам

Повідомлення krapk@ » 19 січня 2012, 20:45

я пробувала-якщо на попі целюліт, то точно за зиму пройде :crazy: . Не знаю, не для мого хребта таке катання.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Альтернатива санкам

Повідомлення happymami » 19 січня 2012, 20:45

Shalimar написав:не узнаешь, пока не попробуешь )

нєєє. На то є і рідний форум, шо таки хтось тай проьував і розкаже ;-) . Не вірю. шо ніхто на такому тут не катався і не проьував. Он, Таранька наблюдала з вікна - то вже досвід ;) І це явно викличе в мене мотивацію придбати саме якісну пластмаску ;) Ну а якшо всі казатимуть - шо бачать через вікна як часто вони ломляться, єстєссно, шо я купувпти не буду. Такшо - не облізатільно пробувати, якшо є мамуськи, які всьо шарять і всьо знають ;-) :гуд:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Альтернатива санкам

Повідомлення Alisa » 19 січня 2012, 21:22

Кататися на картонці - погана ідея. Від вбивається в одяг, і вже не відіпрати. Я так в 8-му класі улюблене пальто зіпсувала.
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Альтернатива санкам

Повідомлення Alisa » 19 січня 2012, 21:26

На ящиках для склотари мажна кататись.
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Далі

Повернутись до Все, що полегшує побут з дітками



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей