Глобальні оголошення!



Пустушки і пляшечки для дітей

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Пустушки і пляшечки для дітей

Повідомлення Sawwku » 18 листопада 2011, 11:49

я ніколи не давала дурака. прекрасно обходимося без нього. бабуля одного була принесла коли Анюта ще зовсім маленьокою була. то він собі валявся до того часу коли я його розкритим побачила. видно таки була спроба його втикнути. тоді я його моментально викинула, тим самим дала остаточно поняти, що не дам лізти до моєї дитини зі своїми тараканами. з тих пір про таке в нас ніхто не заікається :grin:
з пляшечки раз пробувала поїти місяця в 4 напевно, коли ліки тра було запити. після першого ж разу дитина так почала гризти соски, що я викинула ту пляшку подалі. але після того ще тижня зо 2 не могла відвчити кусатися. :dash: . недівно, десь в 9 місяців знову дала попити, бо була температура, але мала навіть не знає що то таке і як з ним поводитися. таким чином пляшечки в нас теж не в авторитеті.

але якщо дитина на ШГ, до без подібних атрибутів неможливо обійтися
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Пустушки і пляшечки для дітей

Повідомлення Natalinda » 18 листопада 2011, 11:56

[modtext]Автор теми запитує і пропонує поділитися досвідом
олеся написав: на рахунок пустушок та пляшечок для дітей. Які саме пустушки діти мали, через які соски пили молоко та кашки, а також найважливіше: як краще та легше відівчити діток від цих речей!!!
якщо ви хочете поділитися досвідом, як вам вдалося обійтися без пляшечки та соски створіть буд-ласка відповідну темку.
Щодо правильності-неправильності тем:На форумі можна створювати будь-які теми, які дійсно цікавлять форумчан і не суперечать правилам форуму.
Форум мамусь є налаштований на природнє батьківство і все, що з ним пов"язано. Але в житті бувають різні ситуації і різні випадки. Не бачу нічого поганого в створенні тем, які в дечому розбігаються із ідеєю "природного батьківства". Оскільки тема є інформативною, прошу утриматись від різного роду коментарів, які висвітлюють ваше особисте ставлення до даної ситуації і не несуть в собі жодної потрібної інформації .
Дякую за розуміння![/modtext]
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Пустушки і пляшечки для дітей

Повідомлення georginochka » 18 листопада 2011, 12:59

О, моя тема :tipok: Я "мега непутяща" мамаша, бо діти мої добре знають, що таке пустушки і пляшечки, і досі з тим "добром" не можуть розпрощатися :crazy: При чому обоє :oops: встидно за старшенького (див. лінієчку :oops: ). Хлопчик вже великий і з тим дудиком виглядає не дуже. Стараюсь давати йому тільки на сон, або якщо дуже розстроїться. Дуже він вже до того діла звик, найстрашніша для нього погроза - заберу пипку. Певно підемо з тим ділом до школи :dash: Можна забрати, але то хіба в обох, по іншому не уявляюю :( А в малечі ще не забереш, зуби лізуть та й "нервні" вони обоє (в мене вдались :oops: ).
А загалом, нічого страшного в тих атрибутах не бачу. Сама себе добре з пипкою памятаю, думаю, мені тоді вже більше 4-х було, нічо - не ущербна :lol:
Зображення
georginochka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 476
З нами з: 02 лютого 2011, 13:59
Дякував (ла): 484 раз.
Подякували: 351 раз.
Діти: Хлопчик і дівчинка

Re: Пустушки і пляшечки для дітей

Повідомлення мешканка » 18 листопада 2011, 14:28

І так: з постушками ме дружили, то тут я не є порадник.
Щодо пляшечок: спочатку користувались АВЕНТ (з першою дитиною), типу, соска антикольок і т.п. але зараз тим ділом не заморочуюсь: користуємось Baby Nova шкляними. (я чогось пластик не люблю) Ну і аргумент за, що на них пише "Виготовлено в Німеччині"
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Пустушки і пляшечки для дітей

Повідомлення happymami » 18 листопада 2011, 14:29

олеся написав:як краще та легше відівчити діток від цих речей!!!

я б радила мамусям з пляшечками час від часу пропонувати дітям поїльнички - горнятка з дзьомбликами. По перше дітям стає цікавро, що вони п'ють з такої ж посуди, як і дорослі, але водночас ті поїльнички теж мають дзюрочки, через які треба так само тягнути як і з пляшечком. Може так потроху діти відівчаться від пляшки.
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Пустушки і пляшечки для дітей

Повідомлення Lusik » 18 листопада 2011, 14:43

В нас досвід з цими речами присутній, бо ми на ШВ з 1 міс. і тому по черзі
Які саме пустушки діти мали, через які соски пили молоко та кашки

и користувалися і користуємося досі пустушками( в нас це називається пипосиком) від фірми Avent
http://detto.com.ua/pustyshki-i-aksessuary/521--pustyshka-ot-3-do-6-mes-prozrachnaja-2-sht-silikonovaja-avent.html мені вони подобають, бо акуратні,для синочка зручні і за рахунок прозорого краю здаються меншими, а не на все обличчя :lol:
Те , що вони силіконові мене не лякає , бо зубчики в нас ніби нормальні-покищо негативного впливу немає ;-)
соски я купую від фірми Canpol - вони є спеціальні для каші і з дирочкою різної величини в залежності від віку досить зручні по дві штуки в упаковці і силіконові
http://www.canpol.com.ua/soski-dlya-butilochek-silikonovie/soska-silikonovaya-kruglaya-srednyaya-2-sht.-18/116-canpol-babies.html
Пипосик ми теж використовуємо тільки на сон, а в інший час не даю. Як будемо відмовлятися ще не знаю, думаю що це буде тоді як станемо трішки свідомСвого племінника я відівчила від пипоськи, бо це було щось неможливе без того дудика нікуди. Я як поїхала до них в гості, то сказала, що заберу в нього пипоську , бо вона вже стара і таку ніхто в місті вже не смокче, а привезу нову. Правда він повівся, ну а я погана тітка :dance: нову не привезла. А прияха вже через місяців чотири і він забувся і маму не мучив:) але зі всіма так не вийде-хоча жаль :(
Lusik Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 575
З нами з: 17 лютого 2011, 15:04
Звідки: Тернопіль-Дружба
Дякував (ла): 1183 раз.
Подякували: 609 раз.
Діти: Синусик-котусик
(29.10.2010)

Re: Пустушки і пляшечки для дітей

Повідомлення Lusik » 18 листопада 2011, 14:48

б радила мамусям з пляшечками час від часу пропонувати дітям поїльнички - горнятка з дзьомбликами.


Це теж практикуємо, а ще від недавна ми користуємося пляшечкою для водички чи компотику такими як є для дитячої водички або Моршинська спорт
Зображення
це майже як соска, але все ж не вона :lol:
Синочкові подобається ;-)
Lusik Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 575
З нами з: 17 лютого 2011, 15:04
Звідки: Тернопіль-Дружба
Дякував (ла): 1183 раз.
Подякували: 609 раз.
Діти: Синусик-котусик
(29.10.2010)

Re: Пустушки і пляшечки для дітей

Повідомлення мешканка » 18 листопада 2011, 15:05

Щодо відучування: думаю, перехід на поїльнички це дуже добра порада. Як ми припиняли ГВ то молоко з поїльничка на сон нас дуже виручало.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Пустушки і пляшечки для дітей

Повідомлення Ludmila » 18 листопада 2011, 15:09

Пустушкою користувались дуже недовго, лише до 6-7 місяців, а от пляшечкою ще донедавна, десь тільки 2 місяці тому практично зовсім перестали користуватись, хоч з чашечки-поїлки донечка п'є давно та і із звичайної чашечки теж, просто от саме молоко вона любила пити лише з пляшечки, особливо наніч.
Загальновідомо, що педіатри, а також стоматологи не вітають тривале годування (поїння)дитини з пляшечки через соску та і пустушки відповідно також через можливість викривлення прикусу, та на мою думку, коли відівчати дитину від цих "аксесуарів" питання дуже індивідуальне, так само чи взагалі давати їх дитині чи ні теж.
Зображення
Ludmila Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 271
З нами з: 22 вересня 2010, 10:34
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 496 раз.
Подякували: 325 раз.
Діти: дівчинка Сашенька

Re: Пустушки і пляшечки для дітей

Повідомлення олеся » 18 листопада 2011, 15:32

На рахунок пустушок (мої діти називали сося) ми відівчилися легко, бо старший хотів тільки 1 а саме: круглу, жовту. і як було 1р10міс відмовився від нової а ту домучили так що дирка утворилася і я не знала що робити, бо не гігієнічно і не красиво. (хоча в пустушках особливої криси не бачу). то одного дня приблизно в 2р я не могла її знайти то рада була б дати але не знайшли. попросив кілька раз і заснув. на другий день в обід теж раз згадав, але потім забув :гуд:
А другий синок взагалі мав 3 пустушки і в той день був з бабусею коли я повернулася додому то не могла їх знайти. Малому було 1р6міс то і він заснув без проблем, але я стикнулася з проблемкою коли знайшлися пустушки то свекруха наполягала давати ще йому бо то ніби маленький. мені довелося ховати соски не від дитини а від свекрухи :omg:
А на рахунок бутилочок то проблемка в нас молоко з горнятка п'є молоко неохоче а жаль бо в козячому молочку багато вітамінів і він в мене схильний до ларингіту тому бажано пити це молочко??? Що можете порадити? До якого віку допустимо давати дитині молочко з пляшечки :?: :?: :?:
На рахунок чаю, компотиків чи сочків не проблема п'є з горнятка.
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Поперед.Далі

Повернутись до Все, що полегшує побут з дітками



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron