Глобальні оголошення!



Пустушки і пляшечки для дітей

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Пустушки і пляшечки для дітей

Повідомлення krapk@ » 18 листопада 2011, 16:10

дивно, я от від усіх чула навпаки -від бутилки відмовилися майже зразу після 1-1,6 а от соски, то і знаю чотирьохрічного хлопчика, що приходе з садочку і летить за нею, як наркоманчик. Що та мама вже лиш не придумувала-пока безрезультатно. Особисто я пробувала і соску давати, бо на циці висів просто цілодобово-він не хотів. І бутилку, бо мій малий дуже любить кашу молочну-з 6 місячного віку відколи почала давати і досі аж трясеться. То звісно я наливала бутилку і так пив, бо годувати дитину яка ледь сидить рідкою кашою, мука ще та. Але потім поступово перейшли на ложку і тарілку. Зате пити з чашки мій син не вміє досі-захльобується. Того користуємося поїльником. Прекрасно вміє пити і з такої бутилочки що на малюнку і з трубочки.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Пустушки і пляшечки для дітей

Повідомлення georginochka » 18 листопада 2011, 16:39

олеся написав:
А на рахунок бутилочок то проблемка в нас молоко з горнятка п'є молоко неохоче а жаль бо в козячому молочку багато вітамінів і він в мене схильний до ларингіту тому бажано пити це молочко??? Що можете порадити? До якого віку допустимо давати дитині молочко з пляшечки :?: :?: :?:
На рахунок чаю, компотиків чи сочків не проблема п'є з горнятка.

Мій синочок за вашого вже старший, а ще досі пє молоко тільки з пляшки. Ні з чого більше не получається, бо від вигляду молока в будь якій іншій посудині в нього рвотний рефлекс :mrgreen: Отака дивина. То для нас відмовитись від пляшки - це відмовитись від молочного взагалі (каші молочні тоже не їст) Тому для себе вирішила, що поки не знайду іншого способу, то їстиме з пляшке. Сподіваюсь, коли в садік піде, може трошки відвикне.
Зображення
georginochka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 476
З нами з: 02 лютого 2011, 13:59
Дякував (ла): 484 раз.
Подякували: 351 раз.
Діти: Хлопчик і дівчинка

Re: Пустушки і пляшечки для дітей

Повідомлення Marichka » 25 жовтня 2017, 22:18

Не знаю,як створити тему,тому пишу сюди
Знайома попросила знайти стерилізатор для пляшечок,Філіпс Авент,електричний.
Може хтось мав і продає.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Пустушки і пляшечки для дітей

Повідомлення erinaceus » 05 серпня 2019, 16:38

Цікавлять такі карабінчики, як то до них соски чіпляють. Ми без пустушки, але треба щось таке придумати, щоб чіпляти брязькальця-гризунки. Бо постійно впускає з рук і на вулиці то не дуже зручно. Підходять ті ланцюжки для таких цілей? Бо якесь те кріплення таке благеньке виглядає... Чи дійсно можна його причепити до одягу-коляски і буде триматися?
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Поперед.

Повернутись до Все, що полегшує побут з дітками



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron