Глобальні оголошення!



Радіо няня

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Радіо няня

Повідомлення Перлинка » 29 вересня 2011, 11:34

Tajga написав:flower, я б так, напевное, не змогла, але це мої особисті таракани


а чому не змогла?яка різниця з мобілкою чи радіонянею?

я думала придбати ,але малий спить на терасі і я в хаті при відкритих вікнах чую як прокидається ,то передумала

хоча ,певно на зиму таки тре буде,фловер,а в тебе яка?задоволена самою моделлю?бо я ше певно не купила тому що розгубилась,не знала яку вибрати,я з технікою не дуже дружу,навіть примітивною
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Радіо няня

Повідомлення Перлинка » 29 вересня 2011, 11:35

Sawwku написав:Перлинка, ну ніхто ж не каже класти телефон біля вуха. моя мала як проснеться, то можна покласти хоч за 10 метрів - почуєш :grin: . але для малесеньких діток, до того ж неголосних... :? варто подумати...


в твоєму випадку й радіоняні не треба ,хіба ти десь на іншому масиві дитину лишаєш :lol:
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Радіо няня

Повідомлення Tajga » 29 вересня 2011, 12:12

Перлинка написав:а чому не змогла?яка різниця з мобілкою чи радіонянею?


Справа не в мобілці чи радіо-няні, а в тому, що я дітей далеко від себе без нагляду не лишаю (для мене ситуація, коли я в хаті, а діти надворі це вже далеко, але мова, звісно, не про власний закритий двір). Або вони при мені, або я при них, або за ними хтось приглядає. Я про такі таракани говорила. ;-)
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Радіо няня

Повідомлення Перлинка » 29 вересня 2011, 12:16

у флавер власний закритий двір :)

а таракани такі як в тебе це не таракани,це нормально,думаю тут всі погодяться з цим
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Радіо няня

Повідомлення Sawwku » 29 вересня 2011, 12:40

Перлинка, достатньо щоб дитина заснула в машині. от на такі випадки телефон реально виручає. або хтось їде в парк і тягне радіоняню...кожному своє.
кажу лише, що радіоняня не необхідна річ якщо нема потреби нею часто користуватися
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Радіо няня

Повідомлення kolibri » 29 вересня 2011, 14:09

в мене є, спочатку дуже часто використовувала - дуже зручно
наприклад, малеча спить, а я щось на кухні роблю - закриваю "на глухо" всі двері і набагато вільніше себе почуваю. можу десь і кастрюльою стукнутичи ще щось - малюку менше чути, а я його все одно з радіо-нянею почую
або в батьків в селі в приватному будинку - частенько виручає
і т.д.
тепер вже не використувую -- малий прокидається і кличе (не плаче) і чекає на мене
Зображення
kolibri Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 83
З нами з: 25 березня 2010, 19:58
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 78 раз.
Подякували: 80 раз.
Діти: мій маленький синочок

Re: Радіо няня

Повідомлення flower » 29 вересня 2011, 14:45

Перлинка написав:
Tajga написав:flower, я б так, напевное, не змогла, але це мої особисті таракани


а чому не змогла?яка різниця з мобілкою чи радіонянею?

я думала придбати ,але малий спить на терасі і я в хаті при відкритих вікнах чую як прокидається ,то передумала

хоча ,певно на зиму таки тре буде,фловер,а в тебе яка?задоволена самою моделлю?бо я ше певно не купила тому що розгубилась,не знала яку вибрати,я з технікою не дуже дружу,навіть примітивною

Тайга та чому не змогла б, якби тобі все все треба би було зробити самій, то прийшлось би... я кожну вільну хвилину стараюсь витратити на якусь роботу, бо і їсти 2 рази в день тре зварити, поприбирати і попрати, попрасувати, а літом ще й в дворі робота находиться, догляд за альпійською гіркою і грядкою, тому радіо няня таки мене добре виручає.
Перлинка я свою не купляла мені віддала родичка, хоча я планувала купити і вже придивлялася, але вона почула що мені треба і віддала свою. Так от я хотіла купити дорогу ту з наворотами тими всіма, з кучою каналів передачі, дисплеєм і т.д а мені віддали простеньку саму звичайну і мені її повністю вистарчає, я тепер зрозуміла шо ті всі навороти лишні, хватить того шоб чути дитину і все. Бо я ще подумувала за відео няню, добре що не купляла.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Радіо няня

Повідомлення Tajga » 29 вересня 2011, 15:28

flower написав:якби тобі все все треба би було зробити самій, то прийшлось би... я кожну вільну хвилину стараюсь витратити на якусь роботу, бо і їсти 2 рази в день тре зварити, поприбирати і попрати, попрасувати, а літом ще й в дворі робота находиться, догляд за альпійською гіркою і грядкою


А чому ти вирішила, що мені хтось у моїх справах допомагає?.. Те, що ми живемо з батьками чоловіка, ще ні про що не говорить. ;-) Звісно, в мене немає альпійської гірки і грядок, але все інше перераховане тобою я роблю сама. :tipok: Просто таракани, вони і в Африці таракани.
flower написав: я тепер зрозуміла шо ті всі навороти лишні, хватить того шоб чути дитину і все.

+100!
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Радіо няня

Повідомлення flower » 29 вересня 2011, 17:46

:? невірю я в те що тобі свекруха абсолютно не допомагає... невже вона ніколи їсти не варить чи наприклад закрутки не робить, а все все завжди ти сама????
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Радіо няня

Повідомлення Tajga » 29 вересня 2011, 18:05

Справа не в тому, чи вона мені допомагає і чим, а в тому, чи я розраховую на її допомогу. ;-) Я не розраховую. Їсти готую сама, іноді і по два рази на день, але як аврал і треба погодувати дітей, то можу взяти і те, що приготоване не мною. Закрутки діти не їдять, вважаю, що ще замалі. Закрутками в основному займається свекруха. По ходу в цьому зазвичай я їй допомагаю, а не навпаки. :) Донедавна вона працювала практично з ранку до ночі і навіть обід в неї був не нормований, тож підгадати під її роботу було завжди важко, навіть при бажанні. Сподіваюсь, задовільнила твою цікавість, а то вже трохи наофтопили в темі. :oops:
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Поперед.Далі

Повернутись до Все, що полегшує побут з дітками



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 13 гостей