Глобальні оголошення!



Дитячий посуд

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Дитячий посуд

Повідомлення eney » 17 травня 2011, 21:22

Сьогодні зайшла на один із сайтів і знайшла свому малому цікавий посуд, а чоловік сказав шо забагаю, як аргументувати шо конче тре то малому? А як вам такий посуд, купили б його свому чаду?
спортивна бутилочка
Зображення
коробка для бутербродів
Зображення
килимок під посуд
Зображення
О спорт, ты - мир!
Пьер де Кубертен
eney Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 18 січня 2011, 17:03
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 695 раз.
Подякували: 786 раз.
Діти: В домі заплавляють Олексій і Марк.

Re: Дитячий посуд

Повідомлення TanenRom » 17 травня 2011, 22:02

eney можна аргументувати тим, що дитині цікавіше їсти з кольорового посуду, з малюнками ніж з звичайного!
у нас дуже багато різних тарілочок, ложок, вилок,стаканчиків - а мені все одно мало :oops:
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Дитячий посуд

Повідомлення ЗІрка » 17 травня 2011, 22:17

мій навпаки з дорослої миски хоче їсти, особливо якщо хтось вже собі чогось приготував... і там попорпатися. вилкою вже досить майстерно (як на річну маляву) вправляється. ми купили поїльничок та ще ложку як тільки почали прикорм у 6 місяців, то вони успішно валяються десь :crazy:
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Re: Дитячий посуд

Повідомлення гра з вогнем » 17 травня 2011, 22:19

дивіться по фінансах. як фінанси дозволяють і хочеться таке купити - чому б і ні.
контейнерами ми користуємося дорослими. пляшечками зараз теж дорослими. раніше пляшечкою з соломинкою. бо з тої штучки пити не хотів.
замість коврика ми використовуємо серветки, або пеленки
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Дитячий посуд

Повідомлення Lesya » 17 травня 2011, 22:40

В мене була схожа бутербродниця в молодших класах. Червоненька з якимись прінтами. Відчувала себе мега-модною! А для малого я купляю, якщо подобається. Цього тижня купила скляночку з дракончиком. З поїлочки пити йому вже нецікаво. І посуд не зношується за місяць, не стає замалим...
Зображення
Lesya Офлайн

Аватар користувача
Аптекар (провізор)
 
Повідомлень: 866
З нами з: 05 липня 2010, 19:17
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 548 раз.
Подякували: 1086 раз.
Діти: Синочок і дві лапочки дочки

Re: Дитячий посуд

Повідомлення Natalinda » 18 травня 2011, 01:08

eney я б свому купила, особливо пляшечку і бутербродницю, і таки куплю, от тільки час знайти в неті порискати (кинь лінк в ПП :oops: )
А мотивувати...."ну це ж більше для прогулянок посуд, то чого ж я маю в кульочки целофанові бутерброди складати, а так куплю бутербродницю і вже буде її на довго, і водичку дитині зручно пити, і я не переживаю шоб порозливалося і т. д. і т. п."
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Дитячий посуд

Повідомлення Любов » 18 травня 2011, 11:49

а ми вже давненько не можемо обійтися під час їжі без такого слюнявчика (нагрудника) http://www.tommeetippee.com.ua/product/ ... 4_months_/ , він дуже нам зручний :гуд: . Менше їжі навколо розкидано, і суп якщо не попадає в рот, то виливається в слюнявчик і дитина суха і мама довольна ;-) , після кожного годування сполоснула водою і він знову чистенький.
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Дитячий посуд

Повідомлення eney » 18 травня 2011, 12:08

Любов в нас тоже такий слюнявчик э, но малий його не даэ одягнути, не подобаэться йому :(
О спорт, ты - мир!
Пьер де Кубертен
eney Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 18 січня 2011, 17:03
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 695 раз.
Подякували: 786 раз.
Діти: В домі заплавляють Олексій і Марк.

Re: Дитячий посуд

Повідомлення Любов » 18 травня 2011, 12:23

також зразу не давав, впирався, але я впертіша :grin: . Тепер звик і інакше їсти не сідає ;-)
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Дитячий посуд

Повідомлення TanenRom » 18 травня 2011, 14:16

Любов написав:також зразу не давав, впирався, але я впертіша :grin: . Тепер звик і інакше їсти не сідає ;-)


Любов добре вам, а ми спершу завжди їли в такому слюнявчику, а зараз не дає одягнути, одразу здирає, рве його - тому одразу його знімаю, а то страшно - бо по шиї ним так дере.
але ми уже мастимось через раз - раз гарно поїсть - вся чиста та суха,а на наступний раз - уся як свинка :grin:
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Далі

Повернутись до Все, що полегшує побут з дітками



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 12 гостей