Глобальні оголошення!



Мама з візочком і місто??? Легко чи важко??

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Мама з візочком і місто??? Легко чи важко??

Повідомлення олеся » 28 листопада 2011, 00:25

Візочком в транспорті не користували практично. Бо живу за містом до поліклініки та основних магазинів пішки. Перший возик мали такий що з кошиком для дитини в середину, літній/зимовий варіант мінялися. То така як БТР чи всюдихід вел колеса. Двох відвозила. Літні купувала двом окремо. В першого джобі тростинка, а другому купили трохи більшу конеко польська вроді. теж тростинкою. Якщо в місто їхали то старший за руку а менший в кенгурушку.
Але на море 2роки їздили то та конеко дуже виручала перший раз меншому було 1рік то його таскала в кенгуру, а старший в його каляску сідав, бо ходити пішки не хотів. А того року ми двох садили в каляску бо тсарший вирішив собі ще побути маленьким. Знімали капішон і один в перед ножками пристібнутий ремінцями безпеки, а інший ножками взад і його прищіпали тими ремінцями що йдуть на руки і плечі. Перехожі думали що то возик для близнят :grin: Тому можу сказати що коли є можливість дитячий транспорт засунути в громадський транспорт то тільки ТАК бо трохи важко з малими дітками в місті коли не хочуть ходити ніжками за руку без візка.
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Мама з візочком і місто??? Легко чи важко??

Повідомлення Lesya » 28 листопада 2011, 10:17

Наше місто, тобто центр, як на мене, для мами з коляскою не призначений. я минулого року поїхала, хотіла зайти в деякі магазини, то розчарована і зла повернулася. Крім ЦУМу коляска більше ні в які двері не влазить, та й то на 1 поверх. :istereka: :(
Був варіант залишати коляску надворі і скоренько закупитися, але побоялася дитину кинути. Після того або слінг, або хтось за компанію для того щоб коляску стеріг. :гуд:
Зображення
Lesya Офлайн

Аватар користувача
Аптекар (провізор)
 
Повідомлень: 866
З нами з: 05 липня 2010, 19:17
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 548 раз.
Подякували: 1086 раз.
Діти: Синочок і дві лапочки дочки

Re: Мама з візочком і місто??? Легко чи важко??

Повідомлення Sawwku » 28 листопада 2011, 12:18

ми відколи продали свого танка і купили дешевий візок, то легше трохи стало. тепер мала постарше, в возику практично не спить, то як заходжу в магазин, її з собою беру, а возик надворі лишаю (вже хоч не шкода що спруть).
але то таке лише по своєму масиві можливо, без транспорту. а якщо треба їхати, то або чоловік, або слінг.
інакше ніяк, я на роль мазахістки не претендую, щоб воювати з маршруткою, коляскою і малою до повного щастя :dash:
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Мама з візочком і місто??? Легко чи важко??

Повідомлення irinka » 13 січня 2012, 14:36

Мені з каляскою дуже важко, бо вона велика і постійно якщо кудись їду треба чекати тролейбус :crazy: а ще потім двигати її 15кг+12,5 синочок :omg: і в нас такі люди що не дуже рвуться помагати :grin: але що робити, коли надовго з дому, то зручніше з каляскою, бо якщо дитина засне, то хоч на руки легше :emphaty:
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Мама з візочком і місто??? Легко чи важко??

Повідомлення katia » 13 січня 2012, 15:22

Живу в центрі,гуляю в парку.Перейти дорогу-тільки рахуй кількість машин, які не пропускають. Я ходжу в сільпо біля гідропарку,чоловік чекає з коляскою на вулиці, зараз епідемія,а дитина мала.
katia Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 284
З нами з: 08 жовтня 2011, 17:19
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 153 раз.
Подякували: 138 раз.
Діти: Донечка Маргарита

Re: Мама з візочком і місто??? Легко чи важко??

Повідомлення inna6787 » 18 лютого 2013, 20:54

актуальна і наболіла для мене тема. Я весною коли була вагітна і з малим з коляскою переходила ті "модні" сходи-міст що над жд вокзалом,то думала що вроджу на тих сходах, поки витаскаю коляску (без дитини). Добре що малий вже міг мене зверху почекати,поки я дричила сама вагітна ту коляску. ще й людей не надходило. А взагалі зараз з обома дітьми кудись далеко з коляскою, а ще й самій, це нереально. Про маршрутки не говорю, бо справді треба чекати,щоб було ззаду поменше людей,а ще й нагло кричати щоб хтось допоміг занести а потім знести ту коляску, а потім ще й люди косяться, бо відтілі немає ззаду місця,бо стоїть коляска...Побільше б таких тролейбусів нових і маршруток,де класно заїхати і навіть є місце для коляски.
inna6787 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 331
З нами з: 01 лютого 2013, 18:06
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 409 раз.
Подякували: 180 раз.
Діти: Два хлопчики: Назарчик (21.12.2009)
Ерік (15.06.2012)

Re: Мама з візочком і місто??? Легко чи важко??

Повідомлення TaniaPicaSSo » 18 лютого 2013, 23:21

Мені з возиком легко і зручно. Зовсім не відчуваю себе обмеженою. Звісно, десь по організаціям я з возиком не лажу, але по місту мені зручно. Звичайно, не всюди проїдеш, але я вже знаю, якими маршрутами можна пересуватись, щоб не натрапити на якісь сходи чи інші непроїзні обєкти. Якщо треба закупитись, то їду у великі супермаркети, типу Сільпо чи Новуса. В рідких випадках доводиться користуватись транспортом, тоді обираю лише тролейбус. Я бачила, що дехто влазить на задні двері, але то дуже не зручно, як на мене. Якщо новий тролейбус з низьким заїздом, то взагалі супер, навіть допомоги не треба нічиєї просити. Ну а як звичайний тролік, ну то шукаю чоловіків на зупинці і прошу, а що робити.
Одним словом, в цілому мені комфортно.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Мама з візочком і місто??? Легко чи важко??

Повідомлення Inna » 19 лютого 2013, 01:07

Якщо йти по справах, магазинах-то візочком дуже важко для мене.З першою дитиною ходила тільки в Сільпо, бо все інше було недоступне для коляски, або піднімала ті 20 кг по сходах.Коляска є велика, і є менша книжкою складається, так все рівно, ніколи ні в маршрутку, ні в тролейбус не сідала. Якщо гуляти, то коляскою можна дойти до парку, до центра з Нового Світу, я там живу.А так намагаюся не нервувати себе-гуляю біля дому. Всі справи відкладала на чоловіка.
Inna Офлайн


 

Re: Мама з візочком і місто??? Легко чи важко??

Повідомлення TaniaPicaSSo » 20 листопада 2014, 03:10

TaniaPicaSSo написав:В рідких випадках доводиться користуватись транспортом, тоді обираю лише тролейбус. Я бачила, що дехто влазить на задні двері, але то дуже не зручно, як на мене.


То все залежить від габаритів візка, як я тепер розумію :hi: Ми десь в квітні продали свого танка і купили легесенького візка, що я можу при потребі його підняти навіть разом з дитиною, то відтоді взагалі з візком без проблем. Можна навіть в маршрутку зайти, і візок коли навіть стоїть в проході, то біля нього залишається ще купа місця, щоб люди могли пройти. Відтоді проблем з візком в місті у нас немає взагалі. Дуже зручно всюди.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Мама з візочком і місто??? Легко чи важко??

Повідомлення erinaceus » 20 листопада 2014, 14:23

Ну може ми колись доживемось до пандусів у під'їздах, усіх громадських місцях і переобладнання транспорту відповідно до потреб мамусь з колясками... Але більшості з нас це вже тоді буде не актуально :sad:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Поперед.

Повернутись до Все, що полегшує побут з дітками



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей