Глобальні оголошення!



Вибираємо коляску!

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Вибираємо коляску!

Повідомлення КатяКатерина » 25 лютого 2016, 17:44

Olya-lya написав:А де купували цю коляску? Яка її ціна?


Ми теж Anex Sport вибрали то теж дуже раді)) До попередніх коментів додам , що її ще й складати легко і в ліфт по розміру добре заходить - дуже зручно для тих, хто в багатоквартирці живе.
На їхньому офіційному сайті дуже легко знайти представництва де продаються коляски у Вашому місті. А по ціні... Зараз все так швидко змінюється, що теж краще уточнити вже в магазині)
КатяКатерина Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 1
З нами з: 25 лютого 2016, 17:34
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: Дывчинка, 3 місяці

Re: Вибираємо коляску!

Повідомлення TanichkaMuran » 29 лютого 2016, 01:01

у нас самий мыныатюрний возик на світі від geoby ,він як кріселко, легкий, в маршрутці поміщається під крісло
TanichkaMuran Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 63
З нами з: 22 лютого 2016, 22:02
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 16 раз.
Діти: 2 сина(1рік,3роки)

Re: Вибираємо коляску!

Повідомлення babmin » 26 березня 2016, 18:30

А ми вибрали коляску 2в1 Mutsy Evo Industrial. Дуже нам подобається і гарна і комфортна.
babmin Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 1
З нами з: 26 березня 2016, 16:59
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Вибираємо коляску!

Повідомлення vikilandi » 28 квітня 2016, 06:12

Я, мабуть, найекономніша мама))))))))))
Збираюсь третю дитинку возити в одному й тому самому візочку (краще я за вартість нового візка куплю 5-ти річному синові парту для підготовки в школу)))))))
В 2011 році мама для внукові купила таку польську Венецію, тільки кольори насичений коричневий, і світліший коричневий із візерунком. З першою дитиною ходили гуляти тільки по асфальті біля будинку і перевозили люльку у машині. То була як нова. З другою дитиною жили уже в будинку, то прогулянки до джерела по воду з баклашками, майже постійно візок на вулиці - як результат, колір від сонця став блідий і протектори на колесах майже не помітні. Донечка й зараз на ньому їздить (2,2рочки) тільки в літньому варіанті. Але вже знесла і попрала люльку в очікуванні третьої дитинки. Старшенька пересяде в прогулянкову маленьку (яку купувала спеціально для самостійних поїздок з дитиною у громадському транспорті). Не бачу сенсу ганятися "за крутою тачкою", тим паче, що на це потрібний час і відповідно декілька сотень долярів)))
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Вибираємо коляску!

Повідомлення Marichka » 28 квітня 2016, 07:25

Та ця ще нормальна.Ми донедавна Тако старий варіант мали:)
Я теж дуже практична,то купувала б щось не настільки дороге,або відкупляла б в комісійному в когось.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Вибираємо коляску!

Повідомлення flower » 28 квітня 2016, 10:23

Я теж вожу у тій що з Вероніки лишилась, вона в ідеальному стані, але я не довольна вже нею, бо є пару мінусів. Нові каляски більш продумані тепер, але знову тратись не бачу змісту. Є ще трость, як гарно буде сидіти, то літом і нею можна їздити вже буде. Найбільше мене нервує в машину в багажник складати каляску, вона ледь ледь вміщається, хоч машина в мене не малютка. Пам ятаю як Нимидора хотіла малесеньку машинку, то не знаю як в такій машині обшевозитися з дітьми. В мене 2 автокрісла в машині + каляска і місця вже обмаль. Чекаю літа і щоб малий підріс трохи, з тростю буде значно легше.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Вибираємо коляску!

Повідомлення erinaceus » 28 квітня 2016, 22:13

А для мене навпаки коляска була дуже важлива. Від'їздили з нею на ура вже майже 3 роки. І досі деколи користуємося :hi: Тому вибирали, щоб була і легка, і маневрена, і компактно складалася. Я б, мабуть, не змогла б.у. користуватися...
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Вибираємо коляску!

Повідомлення Babenchuk » 11 травня 2016, 17:46

Покупали коляску сыну на этом сайте,
Повідомлення Модератора М
Реклама, не узгоджена з адмінісьрацією форуму, видалена
там как раз была акция на плед, очень заинтересовало потому что плед был дорогим но качественным
Babenchuk Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 2
З нами з: 11 травня 2016, 16:05
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Вибираємо коляску!

Повідомлення TaniaPicaSSo » 13 травня 2016, 14:19

З першою дитиною ми купили коляску Андрокс - як мені тоді нарадили вже досвідчені мамочки, що так добре, щоб коляска була міцна, з великимим накаченими колесами. Так, вона була для мене непідйомна, але зате через великі колеса її можна було тягнути по сходах як вверх, так і вниз. Перших півроку я була нею задоволена. То була зима, дитина мені в тій колясці надворі спала по 3-4 години і ніяким громадським транспортом ми не користувались, бо всюди я спокійно ходила пішки. Тоді було мені зручно. Але потім навесну дитина вже підросла, захотіла більше бачити, сидіти, стала нетерпляча, і з"явилась потреба добиратися кудись деколи і якимсь транспортом. І тут я зрозуміла, що з такою коляскою ти нікуди не влізеш - в маршрутку просто не запхаєшся, а в тролейбус ще можна, але треба обов"язково, щоб хтось допоміг. А поміч була не завжди. А я сама ту коляску з дитиною підняти просто не могла навіть на міліметр. А як підеш десь гуляти літом і затримаєшся довше 21 год, а після того тролейбуса можна вже й не сподіватись, а в маршрутку не влізеш, в таксі тим більше, а пішки дитина стільки не витримає сидіти в колясці, і роби що хочеш. Вже не кажучи про якісь такі ситуації, коли раптово накрила гроза, і ти з тим танком знову нікуди не впхнешся.
Ще один неприємний момент такої коляски з надувними колесами - це те, що нам ті колеса не один раз проколювались і здувались. А це дуууууже неприємно, коли ти гуляєш десь ген-ген далеко від дому, а ще в такому місці, де ніякий транспорт взагалі не ходить, і тут у тебе здувається колесо. Багато хто казав мені, що от, у нас теж такі колеса були, і ні разу не здулися. Ну може як кому щастить або ще хто де гуляє, а ми гуляли всюди і багато, то раз прокололи колесо навіть до розбитих гострих шматків льоду. А вже не кажучи, скільки надворі лежить розбитого скла. Тож я вирішила для себе, що більше ніяких колясок з надувними колесами.
Ось такий був наший танк:
Зображення
І в мене повністю відпало бажання користуватися тим танком. Тоді ми перейшли на літо на слінг, а з наступної осені дитина вже почала сама трохи ходити і ми вже більше просто ходили без транспорту, зимою ще трохи на санках, але з наступною весною, дитині вже було півтора, я зрозуміла, що нам таки потрібна коляска, бо хочеться подовше гуляти і з коляскою можна, по-перше, багато з собою взяти, а по-друге, дитина може в колясці поспати і просто відпочити час від часу, поки мама їде.
Попереднього танка ми продали, бо я розуміла, що з наступною дитиною я все одно не захочу ним користуватись. І ми купили прогулянкову коляску Bambi. Я вибирала по принципу - найлегша по вазі. Зайшла в дитячий магазин, попіднімала всі - і ту, яка була найлегша по вазі, я і купила. Єдине, що я переживала, щоб вона скоро не розвалилась, бо вона крім того, що була найлегша, була також підозріло дешева - 500 грн!!! В той час як всі інші прогулянкові вартували від 1000 і більше. Але коляска виявилась просто чудовою! Легка, вузька, з нею хочеш в маршрутку, хочеш в таксі, і в поїзді ми з нею їхали, і вигуляли-виїздили ту коляску більше року - нічого не зламалось, не пошкодилось. Єдине, що сильний вітер її раз перекинув, коли вона стояла пуста, і розбилася пласмасова кнопочка, при натисканні якої коляска складалась, але вона складається і надалі, тільки вже без кнопочки. І ще один, можливо дуже незначний на перший погляд, але як виявилось, все ж корисний момент коляски - це те, що перед дитиною пласмасова підставка, як міні-столик. Це було дуже зручно, бо дитина могла в процесі їзди викладати там свої іграшки, гратися ними, щось їсти або пити, бо ще був спеціальний отвір, куди можна було поставити пляшку або стакан.
Ось фото з нету, наша майже така сама:
Зображення

І ось для другої дитини постало питання вибору коляски, і я вирішила знайти якусь таку негабаритну, по типу як наша друга коляска, щоб була не дуже важка, не дуже широка, ну і без надувних колес. І тут я зрозуміла, що це велика проблема. Чомусь всі коляски, що йдуть з люлькою, тобто 2 в 1, величезні, важкі і широкі, як танки. Ну і колеса, звісно, надувні. Я обійшла вже майже всі точки в нашому місті в пошуках такої коляски, як я собі напридумала, що я хочу, і все ж знайшла один варіант, який мене влаштовував. Але не підійшов колір, був дуже насичений салатовий, я такий не захотіла. Тоді пішла в інший магазин з тої ж мережі, там була голуба, теж не підходить. Потім я натхненно шукала десь добрих 2-3 тижні таку коляску по інтернету. Скільки я тих інтернет-магазинів перерила, де на сайті коляска була, а в наявності "ізвінітє, кончілісь". Я десь 20-30 магазинів тих обдзвонила, вже втратила будь-яку надію, аж раптом таки знайшла і купила :dance:
Не знаю, як послужить, а наразі попередньо вона для мене ідеальна! Колір, щоправда, був іще кавовий, і мені хотілось знайти саме його, але не вдалося. То вже буде рожева.Ось така:
Зображення

П.С. Ну і у всіх наших колясках в нас були великі вмісткі корзини, це для мене теж дуже важливо. Бо ми любили зі старшої вийти гуляти на цілий день - то в корзині було і їсти. і пити, і перевдягнутися, і іграшки якісь, і коцик для трави, і потім ще покупки додому. То я собі коляску без корзини чи з дуже малою корзиною не уявляю зовсім.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Вибираємо коляску!

Повідомлення TYulia » 13 травня 2016, 16:06

Таня, я з вашим дописом повністю погоджуюсь. Теж за майбутню коляску за таку як ви купили думала. А що то за модель і скільки коштує?

А наш досвід такий: ще вагітними купили ми таку 2в1 велику коляску, з великими колесами і т. П. В люльці ми на балконі всю зиму відіспали, на весну купили прогулянкову трость Geoby десь за 500 грн, плюс трохи ерго рюкзак, бо малий не любітєль коляски. І так ми десь до двох з лишнім на тій колясочці відкатались, ще велосипед трохи добавився. Правда десь в сільській місцевості то таки на тих маленьких колесиках певно не дуже зручно.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Поперед.Далі

Повернутись до Все, що полегшує побут з дітками



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей