Глобальні оголошення!



Вибираємо коляску!

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Вибираємо коляску!

Повідомлення Новенька » 13 травня 2016, 22:02

Я коляски з люлькою не купляла. У мене була зразу велика прогулянкова коляска, потім слінг, потім ерго, потім знову таж коляска і врешті тростинка. Але постійно задивлялась на чіковські коляски з люлькою. ті що потім їх можна на тростинку перекласти. типу такої Зображення ну щось схоже.
Там і колеса тонкі були, і люлька гарна, а потім тростинка гарна, і на вигляд міцна, але легка.
Правда по ціні я не дуже знаюсь, але такі чіковські мені дуже подобались
Новенька Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 381
З нами з: 31 травня 2012, 10:30
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 667 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: Донечка

Re: Вибираємо коляску!

Повідомлення Ulkanet » 14 травня 2016, 01:32

в мене був "танк" з тих дешевих, щей б/у - бо то нам родичі передарували.
ясно, що були свої якісь ньанси :hi: але нічого не зламалося, не пробилося і не здулося :yes: мені повезло :hi:
але в мене мала народилася в кінці вересня і катали ми нею аж до травня чи то червня і вона там дуже гарно спала. в лютому їй було вже 5 місяців - а вона в мене така величенька дівчинка - то та каляска для нас була супер - бо велика люлька і мяка, а не така пластмасова - що до 4 місяців максимум. а зима тоді була сніжна і морозна. в прогулочній я б дитини не вивозила зимою аж до парку - бо полюбе б змерзла за 2 години (вона так довго спала).
але тяжка - капець була, ото я вже її натягалася на 2 поверх :sad:

а далі мені захотілося легкої каляски і т.д. - ну так як і всі :hi:
так та прогулочна каляска з малими і маневриними колесами була класна - але дитину в ній так трісло - що якби мала зуби - то певно би повибивала :dash: мала одразу перестала спати на дворі в тій калясці, довго звикала - плакала, не хотіла сідати.... а того целофану від дощу то взагалі так сильно боялася :scare: я щей дура взяла чорну :dash: то потім цілий час їздила з пеленками на дашку :dash: село блін - і шо ти зробиш :hi: :ha: ::Р: ::Р:

з тими калясками то така дилема - що не вгадає, яка краще. щей діти бувають різні. наш сусід в калясці з посту вище возився і спав і всьо нормально, а вот моя дитна не хотіла в такій стапи... сусідка продала круту Чіко - бо мала верещала в прямосу сенсі слова, і купила саму просту базарну з великими колесами і о диво - дина перестала плакати і почала спати на дворі :crazy:
а ще одна сусідка мала коляску з тих "танків" але дуже легку - я одного разу її коляску мала переставити в інше місце - то вона була дуже легка - я аж здивувалася. але вона мала вічні проблеми з колесами в тій калясці :dash: яка фірма тої коляски не знаю, не запамятала...
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Вибираємо коляску!

Повідомлення Катруся » 14 травня 2016, 13:20

Я таким "танком", як ви описуєте, відвозила двох дітей, але живу в селі, то дуже ним задоволена: і до лісу, і по полі, і по бездоріжжю , всюди можна було проїхати, і спати дітям було зручно, бо багато місця. Потім купили тростину з тонкими колесами, то нею вже було їхати важко, зате в Тернополі- просто супер! То все треба дивитися по обставинах.
Катруся Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 161
З нами з: 26 лютого 2011, 22:11
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 24 раз.
Подякували: 230 раз.
Діти: синочок Назарчик
донечка Настуня

Re: Вибираємо коляску!

Повідомлення TaniaPicaSSo » 18 травня 2016, 15:14

TYulia написав:А що то за модель і скільки коштує?


Це модель Everflo PP-04 DC, вона з твердою люлькою. Така:
Зображення
А ще є її різновид Everflo PP-04 BS, вона з мягкою переносною люлькою.
Зображення
Мені, в принципі, хотілось оцю другу, але я так і не знайшла. В "Мамі" я, в принципі, бачила як раз такі з мягкою люлькою, але я вже писала, що там кольори були не ті, коштувала вона там 3 800, а я в інтернеті знайшла таки і купила за 2 900 (ще +200 обійшлась пересилка і наложенний платіж, бо щось страшно було наперед пересилати гроші). А ціни в інтернеті на цю коляску різнились дуже і дуже, від 2 200 (правда не було в наявності), і аж до 5 600, що я бачила. Не знаю, від чого залежить ціна, від дати завозу може, не знаю.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Вибираємо коляску!

Повідомлення TYulia » 02 серпня 2016, 19:48

Таня, як коляска у використанні? Зручно? Якісь нюанси?
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Вибираємо коляску!

Повідомлення JinjerM » 30 серпня 2016, 21:44

У нас Коляска Camarelo Sevilla SE-13 Ось така Зображення Досить зручна і не важка.
JinjerM Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 11
З нами з: 04 квітня 2016, 21:00
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: Майя

Re: Вибираємо коляску!

Повідомлення TaniaPicaSSo » 31 серпня 2016, 17:29

TYulia написав:Таня, як коляска у використанні? Зручно? Якісь нюанси?

Зручна! Їде легко, все влаштовує. Нюанси тільки такі, що по вазі вона все одно не є легкою, бо сама люлька є досить важка. Прогулянковий варіант має бути вже легший. Але я її не піднімаю, і якщо чоловіка нема вдома я її сама акуратно колесами по сходах спускаю вниз і так само витягаю вверх. Єдине, що в тролейбус сама без допомоги не можу запхатися ніяк.
І один мінус коляски, такий незначний ніби, та все ж. Корзина, та, що внизу, дуже низько посаджена, і коли переїжджаєш через бордюри, чути, як вона шаркає. Відповідно, і маститься, і може з часом ще й протертись до дзюрки взагалі.
А так ніби недоліків більше нема. Якщо ще й врахувати, скільки вона коштує, то на свої гроші, вважаю, просто супер.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Вибираємо коляску!

Повідомлення Ніна » 21 жовтня 2016, 22:52

Ми вже пів року користуємось анекс спорт, нам пощастило з коляскою, ми і в ліфт влазимо і в маршрутку, коляска якісна і матеріал всередині люльки приємний на дотик, мені вона зручна в користуванні. Єдине що ми незнали хто в нас народиться і купили голубеньку, а в нас народилась донечка.
Приєднані файли
345077444_1_644x461_prodam-kolyasku-anex-sport-2-in-1-smela.jpg
345077444_1_644x461_prodam-kolyasku-anex-sport-2-in-1-smela.jpg (41.96 Кб) Переглянуто 2918 разів
Ніна Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 4
З нами з: 03 жовтня 2016, 15:17
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 1 раз.
Діти: дівчинка

Re: Вибираємо коляску!

Повідомлення Натали_Сме » 28 листопада 2016, 12:18

Для мене було головне, щоб вона була "всюдихідна" - великі колеса та гарна амортизация.
Натали_Сме Офлайн

Аватар користувача
Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 9
З нами з: 17 жовтня 2016, 20:36
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 1 раз.
Діти: 2

Re: Вибираємо коляску!

Повідомлення Annet » 19 грудня 2016, 17:24

Ніна, а як чистити коляску анекс спорт, знімаються всі деталі? як зимою в люльці тепло?
Annet Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 5
З нами з: 19 грудня 2016, 17:20
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 1 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Все, що полегшує побут з дітками



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей