Глобальні оголошення!



Вибираємо коляску!

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Вибираємо коляску!

Повідомлення pepi » 03 грудня 2009, 23:55

Привіт усім. :)
Предімною стоїть дилема при виборі дитячої коляски. маю 3 варіанта, і незнаю на якому зробити правільний вибір. Tako jumper- X , Espiro GTX , Bebeto Vulkano, Всі дуже подобаються , але в кожної є якісь плюси і мінуси , то заважка, то без дощовика , а то і незовсім легко знімається люлька-кошик.
Дівчата , може маєте такі коляски , порадьте яку ліпше.
Буду дуже вдячна за допомогу ;) :?
Измениться не может никто, но стать лучше может каждый.
pepi Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 216
З нами з: 28 листопада 2009, 23:00
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 228 раз.
Подякували: 171 раз.
Діти: Павлушка (12.07.2011)
Сергійко (04.01.2013)

Re: Вибираємо коляску !

Повідомлення Liza » 05 грудня 2009, 15:41

гра з вогнем, оооооо, мерсю-мерсю! :)))
та нє, ну всього то я не знаю, але до вибору коляски для першого свого синочка я поставилася з фанатізьмом і перекопала дуже багато інфи по цьому. багато чого вже в голові переплуталося.
але перепробувала я не багато колясок - одну, котра в мене є, і одну, в котрій возиться мій другий похресник.
pepi, щодо тих колясок, котрі ти назвала, шо могу сказать: серед моїх знайомих дуже популярна Тако Джампер. я сама була в якийсь період майже вирішила купувати Тако Джампер Х, але мене зупинила вага (наша Роан Маріта, котру ми таки купили, теж важкувата, але то таке). Бебетто Вулкано - обаятєльна колясочка. я мало не купила її. коли я її повозюкала в магазині, то відмітила, що вона рівно йде вперед-назад при розблокованих поворотних передніх коліщатках. про Еспіро GTX не знаю, що сказати - мене життя не зводило з нею. але в мене був період захоплення коляскою Еспіро Атлантік...

а в результаті фанатичного вивчання інформації я вибрала таку:
Зображення
але у нашої ті чорні смужки, котрі є по краях, є не чорними, а бежевими. дивуюся, чому виробник робить такі дріб"язкові відмінності між колясками однієї моделі.
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Вибираємо коляску !

Повідомлення pepi » 05 грудня 2009, 15:56

коляска гарна, але є мінус (для мене ) в неї неповоротні колеса, і металева кошик мені також не довподоби.
На рахунок ТАКО згідна - що вона важка, але мені нетреба нікуди її носити . Я живу на першому поверсі , і ще маю змогу тримати в гаражі під пристройкою.
Мені основне , щоб був великий кошик-люлька для малечі, щоб легко знімався, це й же кошик. В середині з натуральної бавовни, і щоб прогулянка також була не низька, широка , і опускалась в положені -горизонталь.
А дощовик можна десь купити окремо , якщо в складі коляски немає ?
Ще дуже до в подоби мені АВС дизайн , єдине , що 3 колісна , або також неповороткі колеса. :( Вона дуже легка і простора , ідизайн в неї красивий :? :)
А ви Ліза своєю задоволені . Де купляли , і скільки коштує ?
Измениться не может никто, но стать лучше может каждый.
pepi Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 216
З нами з: 28 листопада 2009, 23:00
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 228 раз.
Подякували: 171 раз.
Діти: Павлушка (12.07.2011)
Сергійко (04.01.2013)

Re: Вибираємо коляску !

Повідомлення Liza » 05 грудня 2009, 16:08

pepi, я своєю задоволена, якщо не зважати на деякі дрібні мінуси.

напишу таке, хоч ви не обрали таку коляску, але може комусь знадобиться.
плюси: високо розміщена простора люлька, легко знімається, коляска складається-розкладається легко, колеса при потребі знімаються легко, хороша амортизація, нічого не відвалюється і нічого не треба притримувати, мені подобається дизайн, в сидячому варіанті є положення обличчям по напрямку руху і проти напрямку руху, ручка має 2 положення - щоб везти, і щоб коляска займала трохи менше місця в довжину.
мінуси: тяжкувата (живу на 2-му поверсі), в наш ліфт не влазить, важко внутрішню обшивку нап"ялювати на стінки люльки (на щастя то не треба робити щодня), капішон складається-розкладається з шумом, сумка до коляски закривається із щілинами по боках (дехто каже, що в них нема такої проблеми - може то різне пошиття, ілі як...), незручно нести за ручки люльку - голова нижче від ніг, прогулянковий варіант по вазі за відчуттями дуже мало відрізняється від люлькового, дрібного предмета в багажний кошик не поставиш без додаткового пакета-кулька-сумки.
про промокаємість тканини обшивки ще нічого не можу сказати - не потрапляли під дощ.

купували в гуртівні "Пупсік" (вул.Живова), ціна - вроді 260 дол.

я дописала ще трохи плюсів.
Востаннє редагувалось Liza в 05 грудня 2009, 16:38, всього редагувалось 3 разів.
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Вибираємо коляску !

Повідомлення mala-karta » 05 грудня 2009, 16:25

беріть ту, в якій в сидячому варіанті є положення "лицем до мами". В моєї нема :(, і в результаті, часто везу коляску задом наперед - щоб малий мене бачив.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Вибираємо коляску !

Повідомлення Natalinda » 09 грудня 2009, 21:26

Ми придбали Bebeto Vulkano Я дуже задоволена, правда знімати люльку не дуже зручно, хоча чоловік каже, що то я просто не хочу цього робити. Компактна, легко керувати, непогано переносить дощ (ми вже встигли змокнути), витримує "наші" дороги (я зараз в батьків в селі, а дороги тут ще ті), прийнятна ціна.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Вибираємо коляску !

Повідомлення Гість » 19 січня 2010, 00:17

Дівчата , хто має коляску Тако Джампер Х, як вона по якості ?
Скажітиь будь-ласка , чи вистарчає місця в кошику і в прогулці зимою, коли дитинка одягнена ? Мені дуже подобається , але сумніваюсь на рахунок внутрішніх розмірів :not:
Дякую!!!!
Гість Офлайн


 

Re: Вибираємо коляску !

Повідомлення mala-karta » 19 січня 2010, 01:31

ну, я гуляю іноді з мамою, в якої така коляска.
Люлька маленька, дитина 6 кг - влазить без проблем зі всіма одіялками. Але велике дитинча не влізе. Тоді тільки прогулянковий блок.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Вибираємо коляску !

Повідомлення TanenRom » 19 січня 2010, 20:45

Гість написав:Дівчата , хто має коляску Тако Джампер Х, як вона по якості ?
Скажітиь будь-ласка , чи вистарчає місця в кошику і в прогулці зимою, коли дитинка одягнена ? Мені дуже подобається , але сумніваюсь на рахунок внутрішніх розмірів :not:
Дякую!!!!


у нас Тако Джампер Х.
я задоволена коляскою на всі 100%. коли вибирали коляску, одразу враховувала коли народиться Малятко, у нас виходило кінець листопада - початок грудня - зима. з нашими дорогами потрібні тільки великі колеса, і я вже в цьому переконалась на практиці, тому що у нас такі тротуари - горбик - яма, що я незнаю якби їздила маленькими колесиками. люлька всередині з натуральної тканини, місця нам вистачає - зараз нам 1,5 місяці, і важимо десь 5кг.
в кошику також місця багато, врахуйте і те, що до коляски додається сумка або рюкзак (в залежності від моделі).
тільки один мінус - вага. наприклад я за 1,5 місяці, що гуляю з донечкою, ще ні разу не піднімала коляску. живемо на 8 поверсі,використовуємо ліфт - коляска вміщається без проблем, по сходах з"їжджаємо на задніх колесах.
будуть питання - пишіть в приват. і ще напишу, що коляску ми купляли не в Тернополі, зацікавить - пишіть, зекономили порівняно з Тернопільськими цінами - 300гривень.
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Вибираємо коляску !

Повідомлення pepi » 19 січня 2010, 21:24

На рахунок кошика , я недуже переживаю, бо народжувати мені в лютому . поки вийду на вулицю, то вже можливо небуду так сильно кутати дитину. а на весні думаю місця вистарчить.
Мене більше прогулянка хвилює на слідуючу зиму, чи зможемо свобідно розміститись в ній?
Дякую всім за відповіді !!!!!
Измениться не может никто, но стать лучше может каждый.
pepi Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 216
З нами з: 28 листопада 2009, 23:00
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 228 раз.
Подякували: 171 раз.
Діти: Павлушка (12.07.2011)
Сергійко (04.01.2013)

Далі

Повернутись до Все, що полегшує побут з дітками



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей