Глобальні оголошення!



Чи потрібне автокрісло?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Чи потрібне автокрісло?

Повідомлення Оксанютка » 23 квітня 2014, 17:20

Дитина обов"язково повинна бути в автокріслі.Ми багато їздимо, навіть не уявляю, як то можна тримати дитину 2 години на руках.Синочок привчений змалечку і тому знає своє місце в авто і не протестує, а чемненько сидить, і навіть спить в ньому.Возити дітей без автокрісла, вважаю великою безвідповідальністю батьків, за яку потрібно карати.Часто бачу, як в машині дитина стоїть :scare: позаду ,пропихаючись між передні крісла, а то й ще гірше . стоїть спереду.Якщо в батьків є гроші на автомобіль і його обслуговування, то обов"язково мають знайтися і на автокрісло
Оксанютка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 286
З нами з: 19 березня 2012, 11:19
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 210 раз.
Подякували: 150 раз.
Діти: Два хлопчики-горобчики

Re: Чи потрібне автокрісло?

Повідомлення Semka » 24 квітня 2014, 00:23

Оксанютка а ваші батьки мали автомобіль, як ви були маленькою :wink:
Я і 12 годин на руках тримала, нічо)))
Ну і зараз є автокрісла які не сильно дешевші за деякі автомобілі :wink: а купувати крісло просто щоб купити - не думаю що сильно відповідально)
Semka Офлайн


 

Re: Чи потрібне автокрісло?

Повідомлення TaniaPicaSSo » 24 квітня 2014, 00:54

Оксанютка написав:Якщо в батьків є гроші на автомобіль і його обслуговування, то обов"язково мають знайтися і на автокрісло


Ми хоч і без власного авто, але власне автокрісло в нас є, але доця не хоче в ньому сидіти місяців з дев"яти приблизно. До того ще зовсім манюньою сиділа чемно, а потім перестала. І буває, що я і на руках її тримаю, і між кріслами стоїть, і по-всякому :=):
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Чи потрібне автокрісло?

Повідомлення Natalinda » 24 квітня 2014, 00:59

TaniaPicaSSo а нащо вам крісло? :=):
До слова, я не вважаю автокрісло такою вже панацеєю. В нас нема :dokter:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Чи потрібне автокрісло?

Повідомлення TaniaPicaSSo » 24 квітня 2014, 01:01

Natalinda написав:TaniaPicaSSo а нащо вам крісло? :=):


Часом нас возять :hi:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Чи потрібне автокрісло?

Повідомлення Natalinda » 24 квітня 2014, 01:05

ааа, зрозуміло :hi:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Чи потрібне автокрісло?

Повідомлення TaniaPicaSSo » 24 квітня 2014, 01:08

Natalinda написав:До слова, я не вважаю автокрісло такою вже панацеєю.

Якби тільки по місту їздити, то ще би обійшлись, але в нас бувають міжміські поїздки, то все ж в цілях безпеки, я б хотіла, щоб дитина сиділа пристібнута в автокріслі.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Чи потрібне автокрісло?

Повідомлення Natalinda » 24 квітня 2014, 01:11

TaniaPicaSSo ну в нас і міжобласні бувають, то я сама звиваюся часом)))
Чесно ніколи не могла уявити як то привчити ту дитину до автокрісла, хоча не заперечую що якщо пристібнути - то безпечніше :yes: а ще можна в чемоданчик спакувати :hi:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Чи потрібне автокрісло?

Повідомлення Virchik » 24 квітня 2014, 12:04

От в мене теж зараз гостро стоїть питання автокрісла.
Ми цього року їздили відпочивати своїм траспортом 15 годин, крісло позичали, але
дитину мені в ньому закачало.
Від Тернополя до Миколаєва дитину качало безбожно.
Далі ми то крісло забрали в багажник, посадила дитину на крісло. прищепнули ремнями і до Криму вже дитина доїхала нормально.

Цього року ми збираємось за кордон, а там я розумію без автокрісла ні туди ні сюди.
Зображення

Зображення
Virchik Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 446
З нами з: 30 травня 2012, 10:06
Дякував (ла): 169 раз.
Подякували: 272 раз.
Діти: доця Анастасія

Re: Чи потрібне автокрісло?

Повідомлення olgakr » 24 квітня 2014, 12:30

В нас доки старша доця була малесенька, то я возила її на руках, часом і в дуже далеку дорогу.Мамі не дуже зручно, але покормила грудьми в любий момент і дитина спить. В автокріслі цього не зробиш. Але коли завагітніла другим, то задумались над автокріслом. Переживали, як доця його сприйме (вона в мене ну дуже вже мамина і я думала, що не захоче сидіти окремо). В магазин ходили разом, доця сама вибирала і потім з задоволенням сиділа в "своєму" кріслі. Потім і для Ромчика купили крісло та іграшковий руль.Він з гордістю сідає біля тата на переднє сидіння і допомагає йому вести машину.Крісло на передньому сидінні зручніше ще тим, що його можна відхилити з переднім сидінням разом і дитина може спокійно спати. Проблем із закачуванням не було ніколи.
olgakr Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 318
З нами з: 10 березня 2011, 18:15
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 421 раз.
Подякували: 342 раз.
Діти: дівчинка ,хлопчик і ще раз дівчинка,і ще раз хлопчик..,і ще раз дівчинка...

Поперед.Далі

Повернутись до Все, що полегшує побут з дітками



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей