Глобальні оголошення!



Чи потрібне автокрісло?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Чи потрібне автокрісло?

Повідомлення flash-ka » 24 квітня 2014, 13:00

Якась трохи дивна тема. Автокрісло - це безпека дитини!
Semka написав:а ваші батьки мали автомобіль, як ви були маленькою :wink:

30 років тому і автомобілів і дебілів за кермом менше було. Нас з сестрою батьки садили на заднє крісло, під попу подушка і ремені безпеки через плече.
Як бачу малих діток на передній сідушці, то мене аж трусить :ireful:
Якщо рідко і на малі відстані їздите, то для таких випадків є спеціальні правила як і хто має сидіти.
Будьте розумними! Не ризикуйте життям і здоров'ям дитини!!!
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Чи потрібне автокрісло?

Повідомлення TYulia » 24 квітня 2014, 13:52

я ЗА автокрісло. Як на мене основне питання відносно машини є її безпека, тим більше по відношенню до дитини. Ми мали таке автокрісло як до півроку, що там, так дитинка майже лежить. Зараз маємо таке сидяче, вже як для більших діток. Але в цьому дорослому щось спати малому дуже важко дається, я вже його трохи лежачіше ставлю (але ми таки на задньому сидінні), але всеодно з нашими дорогами то сон дуже крадений получається :hi: Але ми ще дуже далеко не їздили, максимум то десь 2 години. Раніше малий дуже не любив їздити в машині, чи на руках чи в кріслі, але вже відколи вдається його чимось забавити то стараюсь тримати його в кріслі.
Може я повторюсь бо не все перечитала, але мені дуже не подобається як дитину беруть за руль. Ми малого так тіки коли машина стоїть садимо, бо ж хочеться йому ::Р: але стараюсь тим не зловживати, щоб він знав, що він має сидіти в свому кріселку. А знайомі наші тіки тим і хваляться як вони з малим за кермом їдуть. Добре, що все добре, а якщо не дай Боже щось, аварія, то той татко ніби дитиною прикриється :dash:
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Чи потрібне автокрісло?

Повідомлення Оксанютка » 24 квітня 2014, 14:04

Semka написав:Оксанютка а ваші батьки мали автомобіль, як ви були маленькою :wink:

Так, мали, але
flash-ka написав:30 років тому і автомобілів і дебілів за кермом менше було
.
Так,згідна з Вами, що колись обходились без автокрісел.Обходились також і без мобільних. інтернету, комп"ютерів, планшетів і інших гаджетів...Тому давайте не будемо оглядатися назад в цьому питанні.Безпека дитини - ось що найважливіше!
Оксанютка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 286
З нами з: 19 березня 2012, 11:19
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 210 раз.
Подякували: 150 раз.
Діти: Два хлопчики-горобчики

Re: Чи потрібне автокрісло?

Повідомлення Olyana » 24 квітня 2014, 21:05

може хтось продаэ???
Зображення

Зображення
Olyana Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 257
З нами з: 30 червня 2012, 12:46
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 99 раз.
Діти: Даринка і Боженка

Re: Чи потрібне автокрісло?

Повідомлення Inna » 25 квітня 2014, 10:44

Дівчата, а у мене от питання по автокріслу. Доречі вже читала в інтернеті на рахунок цього питання. Так от в нас на спинці автокрісла тріснув навпіл пінопласт, чоловік його просто приклеів скотчем. Така проблема в дорогих і дешевих автокріслах є, ну хто пише, що треба його викинути, а хтось заклеїв і їздить....І ніби той запасний пінопласт так окремо не продається. Хтось стикався з таким?
В нас ще веселіше-воно стоїть, бо машини вже не має. Продати таке крісло теж нереально....
Inna Офлайн


 

Re: Чи потрібне автокрісло?

Повідомлення Inna » 25 квітня 2014, 10:54

Я вважаю, що автокрісло має бути обовязково! Наша дитина старша постійно їздила в ньому, спала там і дивилася в вікно. Я їздила поряд з чоловіком, вона позаду в кріслі.
Зараз вже 2 дитини і машини не має, то на рахунок Макса я сумніваюся,щоб він би так спокійно їхав... Він навіть на руках не може всидітись, тому з такою дитиною, ми уникаємо поїздок.
Inna Офлайн


 

Re: Чи потрібне автокрісло?

Повідомлення stella123 » 25 квітня 2014, 11:02

flash-ka написав:Якась трохи дивна тема. Автокрісло - це безпека дитини!
Semka написав:а ваші батьки мали автомобіль, як ви були маленькою :wink:

30 років тому і автомобілів і дебілів за кермом менше було. Нас з сестрою батьки садили на заднє крісло, під попу подушка і ремені безпеки через плече.
Як бачу малих діток на передній сідушці, то мене аж трусить :ireful:
Якщо рідко і на малі відстані їздите, то для таких випадків є спеціальні правила як і хто має сидіти.
Будьте розумними! Не ризикуйте життям і здоров'ям дитини!!!

Повністю згідна.
Я теж ЗА автокрісло. Моя мала в ньому набагато спокійніша. Майже всю дорогу спить. Якщо їде в мене на руках тоді мені дуже тяжко втримати бо вона хоче всюди лазити. І знашими дорогами на 100% безпечніше в автокріслі. А то були такі моменти , що машина підстрибує на ямі і ти переживаєш, щоб дитина не вдарилася до переднього крісла, якщо в мене на руках, особливо коли була менша і ще не сиділа.
Зображення
Якщо зараз дуже погано, то в найблищому майбутньому буде дуже добре.
stella123 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 268
З нами з: 20 серпня 2012, 22:59
Звідки: м. Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 124 раз.
Діти: дівчинка Полінка 23.09.2012

Re: Чи потрібне автокрісло?

Повідомлення Natalinda » 25 квітня 2014, 11:05

stella123 написав:Майже всю дорогу спить.


дівчатка ви ще розказуйте на які відстані їздите, а то щось нереально уявити як стільки дитина спати має
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Чи потрібне автокрісло?

Повідомлення flower » 25 квітня 2014, 12:22

Inna а де в автокріслі є пінопласт? У нас 2 автокрісла і ніодне не зроблене з пінопласту, всюди пластмаса.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Чи потрібне автокрісло?

Повідомлення flash-ka » 25 квітня 2014, 14:26

моє шило на руках вертиться і довго не хоче їхати а в кріслі норм і спок ))))
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Поперед.Далі

Повернутись до Все, що полегшує побут з дітками



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей