Глобальні оголошення!



А ваш малюк смоктав пустушку?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Ви з соскою?

Ви можете обрати до 5 варіантів відповіді

 
 
Переглянути результати

Re: А ваш малюк смоктав пустушку?

Повідомлення Lenysa » 04 квітня 2013, 11:58

от цього думаю ніхто не знає, то вже напевно залежить від ситуації і дитини.
Не судите..Не проклинайте...Не шепчитесь за спиной..перед Богом я отвечу,вы следите за собой.....
Lenysa Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 565
З нами з: 04 серпня 2011, 17:19
Звідки: м. Тернопіль
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 164 раз.
Подякували: 164 раз.
Діти: Донечка Софійка

Re: А ваш малюк смоктав пустушку?

Повідомлення Dashko » 04 квітня 2013, 15:33

Чого ж ніхто не знає. Ми ж тут якраз говоримо про те, що причина відмови ховається в психологічному, емоційному стані дитини. Я так зрозуміла, що ти не згідна з цим. Тому і питаюся, які причини на твою думку. :confused:

Взагалі, як думаєте, раніше було таке, що діти відмовлялися брати груди? Це вже до всіх питання. Я думаю, це тільки наш час чим прославився. :sad:
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: А ваш малюк смоктав пустушку?

Повідомлення Natalinda » 04 квітня 2013, 16:52

Lenysa мене от тоже причини цікавлять. Я так розумію що раз ти про це пишеш то маєш зняти як мінімум один приклад, чому резинову пустушку дитиа бере, а груди - ні
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: А ваш малюк смоктав пустушку?

Повідомлення гра з вогнем » 04 квітня 2013, 17:33

Даша, коли мама в полі пахала як кінь не до ГВ та цяцьок з ним було

А якшо не так категорично, то відмовлялися б, та коли мама була лиш вночі і це була чи не єдина можливість поїсти після голодного дня - думаю не відмовлялися
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: А ваш малюк смоктав пустушку?

Повідомлення гра з вогнем » 04 квітня 2013, 17:44

Natalinda написав:Lenysa мене от тоже причини цікавлять. Я так розумію що раз ти про це пишеш то маєш зняти як мінімум один приклад, чому резинову пустушку дитиа бере, а груди - ні

один з прикладів:
бо пустушка не репетує якшо її вкусити чи від неправильного захоплення, одним словом пустушці не боляче
а розбиратися чого пустушці не болить а маму болить, особливо якшо болить сильно, буде мало хто
легше дати пустушку

інший приклад - постійне смоктання напрягає маму, але не напрягає пустушку

напевно ше багато такого є
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: А ваш малюк смоктав пустушку?

Повідомлення Lenysa » 04 квітня 2013, 17:53

Напишу, те що думаю, активне введення прикорму(заміна г.в на іншу їжу). відволікання дитини на інші предмети, стрес....це мені здається головне., вже писала вище, в мене був такий період. що моя дитина груди не випускала з рота, я навіть не могла відійти в туалет, тому мені здається. що це не видумки мами. а потреба, адже мама також людина у якої є ще крім дитини чоловік, ну і самій щось їсти треба, а на це треба час.
Не судите..Не проклинайте...Не шепчитесь за спиной..перед Богом я отвечу,вы следите за собой.....
Lenysa Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 565
З нами з: 04 серпня 2011, 17:19
Звідки: м. Тернопіль
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 164 раз.
Подякували: 164 раз.
Діти: Донечка Софійка

Re: А ваш малюк смоктав пустушку?

Повідомлення taranjka » 04 квітня 2013, 17:54

Offtopic: взагалі теперішнє століття - це найбільший вияв турботи до дитини і розквіт материнства. ніколи до цього в матерів не було такої можливості насолоджуватися материнством. це моє субєктивне враження, з купки прочитаних книг.
годували дітей грудьми довго з исто практичних причин - бо їжі було не так вже й багато. це в бідних. багаті зазвичай мали "кормилець". десь в 1700 була "мода" на ГВ, потім і вона зникла. читала нотатки французького мандрівника, який десь в 1600-1700 (в тому проміжку, точніше забула) мандрував територією України, то дітей бавили старики (бо мами на полях). геть малі смоктали шкірки хліба, або коноплю\мак замотані в тканину (чим не дурник?). ще діти довго в баліях купалися, часто без нагляду.
щодо носіння. то ми в слінгу носимо бо нам це подобається, ми отримуємо задоволення. бо ДИТИНІ КОРИСНИЙ КОНТАКТ З МАМОЮ. коли ми говоримо про "ті давні часи", то на перід виходить необхідність. не думаю, що там сильно задумувалися над правильним\не правильним положенням дитини в слінгу, чи над тим чи не тим плетенням тканин.
ще часто згадуються африканські племена. в них, як і наприклад колись в індіянців, поняття "моя дитина" досить розмите. бо діти є дітьми племені. тобто за дитиною може доглядати не її мама, а сусідка, яка і нагодує своєю цицьою і витре дупу (таке певне там не заведене).
дуже часто говорять про природність материнства і що її тепер втрачають. але мовчать, які наслідки були тої природності. який рівень смертності дітей, захворювань і тд. дітей родили багато не тільки тому, що діти то щастя, але й тому, що вірогідність вижити всім не така вже й велика
так про шо я. про те, що мені подобається материнство нашої доби - нехай і з візками, сумішами і дурниками. особисто для мене воно природніше :hi:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: А ваш малюк смоктав пустушку?

Повідомлення Natalinda » 04 квітня 2013, 17:57

гра з вогнем написав:
Natalinda написав:Lenysa мене от тоже причини цікавлять. Я так розумію що раз ти про це пишеш то маєш зняти як мінімум один приклад, чому резинову пустушку дитиа бере, а груди - ні

один з прикладів:
бо пустушка не репетує якшо її вкусити чи від неправильного захоплення, одним словом пустушці не боляче
а розбиратися чого пустушці не болить а маму болить, особливо якшо болить сильно, буде мало хто
легше дати пустушку

інший приклад - постійне смоктання напрягає маму, але не напрягає пустушку

напевно ше багато такого є


ну бач в мене кусань не було. то я про це не подімала. Подумала що запах може дитине не подобатися мамин....бувають такі випадки?

а той приклад що інший то не до дитини відносиься а до мами, як то кажуть "мамині проблеми" :ha:
Якщо б маму не напрягало, то думаю дитина б відмовлялася))
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: А ваш малюк смоктав пустушку?

Повідомлення гра з вогнем » 04 квітня 2013, 17:59

про запах теж кажуть шо буває
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: А ваш малюк смоктав пустушку?

Повідомлення Dashko » 04 квітня 2013, 22:33

Я давніми часами називаю не 100, 200, 300 років, а тому, а значно давніше. А взагалі я в історії дуже "плаваю", тому в мене просто є якесь загальне уявлення, як воно мало б бути. :pardon:

А про природність згідна з Таранькою частково, я вже десь про це писала, що природно еволюціонувати, а не залишатися на місці. Тому теж не збираюся вертатися в прадавні часи. :wink: Але робити висновки, набувати досвіду, бачити переваги і недоліки - думаю, варто.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Поперед.Далі

Повернутись до Все, що полегшує побут з дітками



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей