Глобальні оголошення!



А ваш малюк смоктав пустушку?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Ви з соскою?

Ви можете обрати до 5 варіантів відповіді

 
 
Переглянути результати

Re: А ваш малюк смоктав пустушку?

Повідомлення Мата Харі » 15 травня 2013, 10:46

Мата Харі написав:категорично проти сосок. вважаю, що дитина повинна тримати в роті свою законну власність - цицю. плаче - циця. не плаче - теж циця.
мене мама чоловіка теж потроху попилювала ой, ой, ручки смокче. я від таких агрументів просто прозрівала. і шо???????? дав Бог дитині руки, СВОЇ ВЛАСНІ ручки, то й смокче. вивчає своє тіло, розвиває дрібну моторику. що тут кримінального чи неправильного? для чого взагалі соска? щоб не плакало? так це не вихід. знайдіть причину плачу (болить, сумно, страшно, голодний), ліквідуйте її та дайте цицю.

соска - це мамозамінник. щоб жилося легше, а робити поменше. дитині - соску, чоловіку - гумову женщіну. а у самих руки свободні, можна ще трохи в неті посидіти... )


пояснюю для всіх хто кіпішує, бо сам, мабуть, дає дітям пустушку. чому соска це "мамозамінник" - видно з цитованого посту. перечитайте уважно. на Мінському форумі "Кормим грудью" автор блогу Наталя Разахацька висвітлює свою думку про соску. цитую.

...Ребенок часто плачет - отлично, у него есть потребности, которые только вы можете удовлетворить и он знает, что вы откликнитесь! Ведь это вид коммуникации и вставляя пустышку в рот, мама таким образом говорит ребенку, что не желает слушать его плач и вникать в его потребности. Ребенок замолкает и внешне кажется спокойным, но потребности никуда не исчезают, просто ребенок знает, что ему остается только нервно жевать пустышку, ведь мама занята и не может ему сейчас помочь. Зато у мамы много времени. Только потом такие детки вырастают и уже сами не хотят слушать маму (да и других людей) и понимать их потребности, ведь они имеют опыт, что не надо отвечать на плач и просьбы или не всегда это делают, а только в определенных ситуациях (как правило, в случае личной выгоды). И мамы думают, почему они не могут найти взаимопонимания с собственным чадом. Может я все драматизирую и сгущаю краски, но пытаясь встать на место маленького ребенка, чувствую себя именно так.
Мата Харі Офлайн


 

Re: А ваш малюк смоктав пустушку?

Повідомлення Галлинка » 13 вересня 2013, 17:54

мій синок смоктав пустушку десь з другого тижня до рочку, відлучити його від пустушки було не важко, але кілька ночей довелося проспати не зовсім спокійно. А от доня, як каже наш тато "мудра", відмовлялась від "дурника" від народження, а ми і не наполягали, радше бабуся її так хотіла заспокоювати, та не вийшло.
Галлинка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 194
З нами з: 28 липня 2013, 00:49
Звідки: тернопіль
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 184 раз.
Подякували: 434 раз.
Діти: синочок і донечка

Re: А ваш малюк смоктав пустушку?

Повідомлення Marichka » 13 вересня 2013, 18:25

Друга дитина теж без пустушки.Одного разу хотіла попробувати,то в нього спрацьовує рвотний рефлекс:) Хоч я і проти(може не так категорично) і не мала б терпіння завжди її доглядати,обмивати.
Недавно гуляла з одною мамочкою,в якої дитина мала соску,з нами була ще третя дівчина,в якої немає дітей.Дитині впала пустушка на землю,а та,що без дітей піднесла її,облизала в своєму роті і спокійно дала дитині.Мама нічого не сказала :scare: А я чуть не вирвала :sad: Тепер як згадую,то ще погано. Я дитині руки протираю серветкою після мацання наших сільських бабок
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: А ваш малюк смоктав пустушку?

Повідомлення Malavka » 25 грудня 2013, 13:12

Моя старша доця була з пустушкою. Швидше всього, це й стало причиною невдачі з нашим ГВ. Мозок тоді в мене ще не виріс був, чи що... Словом, в 3 тижні я зламалась і дала пустушку, а в 3,5 місяці вже й не було чим годувати, бо дитина смоктала гуму, а не маму, маму смоктала недобре, молока ставало менше через сей епік фейл, малий набір ваги, звісно, педіатр не забарився з докормом... Слава богу, поки що (3 роки) наслідків на здоров"я доці я не бачу, але впевнена, що якби тоді мені теперішню моральну стійкість і "похерфейс" до свекрухи і решти персонажів, які в вільний від годувань щотригодини час розважались зціджуваннями досуха, "і нічого, до року дотягнули", то може би й досі старшенька прикладалась потрошки.
Потім в сестри народився синочок. Сестра була добре підготована в школі св.Анни, давати пустушку наміру не мала, але як ми обоє відбивались від родичів, то не передати))) Бабці дзвонили до мене, аби я "вправила їй мозги", а я вже мала свої аргументи з гіркого досвіду, і посилала куди подалі. Словом, дали їй спокій, племіннику півтора рочки, гумової жінки не знав, зате має цицюі цілком задоволений життям.
Молодша моя, відповідно, смокче маму і свої ручки, скоро вже й ніжки до рота потраплять, як довжина дозволить. На аргументи, що "соску можна помити кип"ятком, а руки нє" я відкриваю шокуючу правду, що груди мию раз в день, і то без мила (о жах, антисанітарія!), на що відповісти вже не мають що))))) Так, були коліки, були плачі, до трьох місяців трохи наслухалась, що "грижу накричить", але нічого, не накричала)) Зате різниця, як то кажуть, "наліцо" - малій 5 місяців, дитина спокійна і УСМІХНЕНА, і це ВИДНО через відсутність затички, гукає довго і різноманітно, зі старшою так не було... ну так, я не можу зараз лишити її ні з ким вдома ні на годинку, бо спить вона переважно на мені, як проснеться, треба цицю, а зі старшою я в 4,5 місяці пішла в тренажерку тягати залізо, щоб якось вигнати почуття вини і депресію...мала з нутрілоном і гумою прекрасно проводила час з ким би то не було... сумнівні плюси... вибирати, звісно, кожному для себе, але я тепер на 200% впевнена, що в ГВ головне - організація, і пустушка в цьому процесі - троянський подарунок.
Зображення
Malavka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 160
З нами з: 14 грудня 2010, 14:41
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 104 раз.
Подякували: 113 раз.
Діти: Донечка 2011, ще одна донечка 2013

Re: А ваш малюк смоктав пустушку?

Повідомлення Malavka » 25 грудня 2013, 14:27

Ще додам про набір ваги. Старша доня в перший місяць набрала 600 грам ваги. Тобто мінімальний такий мінімусінький мінімум. Пустушка вже була присутня, з 3 тижня. Другий місяць - 400 грам. Два тижні 3 місяця - 150 (з догодовуванням зцідженим). Тоді почався докорм і кінець не забарився, їоча, забери тоді я гумку і проведи активні противідказні заходи - все було б ок. Але до чого я веду? Будучи вже повністю на штучному годуванні, дитина більше за 500 г в місяць не набирала, а після півроку і 400 було вже дуже круто.
Тепер менша набирає по тих самих півкіло в місяць. ПРи дуже частому прикладанні. Якби було хоч трошки пустушки, не набирала б і того. І давай я пустушку далі, скінчилось би тим самим.
Тому, можливо, у випадку з дітьми, які набирають по кіло в місяць, такі речі не аж сильно критичні, хоча свій вплив мають, і мами таких дітей якраз і переконують, що пустушка їм не шкодить. Але з моїми мікродюймовочками ці фокуси мають трагічні наслідки.
Зображення
Malavka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 160
З нами з: 14 грудня 2010, 14:41
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 104 раз.
Подякували: 113 раз.
Діти: Донечка 2011, ще одна донечка 2013

Re: А ваш малюк смоктав пустушку?

Повідомлення Маріанна_3 » 15 січня 2014, 17:55

Ми смокчемо ще пустушку, думала в рік відлучати, але малий так привязався, весь час просить і плаче, ще почекаю трішки.
Маріанна_3 Офлайн


 

Re: А ваш малюк смоктав пустушку?

Повідомлення Natalinda » 17 січня 2014, 02:25

Маріанна_3 написав:ще почекаю трішки.


Маріанна_3 а що думаєте що з часом "відвяжеться" і перестане просити?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Поперед.

Повернутись до Все, що полегшує побут з дітками



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 11 гостей