Глобальні оголошення!



Вибір дитячого ліжечка!

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Вибір дитячого ліжечка !

Повідомлення Vika » 16 січня 2010, 18:39

pepi написав:Відгукніться в кого є ліжечко Radek польща, на пружинах з шухлядкою!!!!!
Як воно у використанні? Дякую !

відгукуюся :) Досить зручне . Колисання на пружинках дещо мякше ніж на дугах чи шарнірах . От шухлядка там відкрита , то мабуть єдиний мінус . ХОча ми нею і не користуємося , але думаю , мабуть незручно все таки .У нас світле ,воно не лаковане , а темне то чимось покривають , не памятаю правда чим . Ага , також хвилювалася , що будуть плями лишатися , якщо десь мацьнути чи шурувати . Але ніби все нормально. Загалом я ліжком дуже задоволена .
Vika Офлайн


 

Re: Вибір дитячого ліжечка !

Повідомлення Natalinda » 17 січня 2010, 13:59

А ми ліжечка ще не купляли, придивляємося і досі. Вдома ще збереглася моя колисочка, яку спеціально тато був замовив. Мій синок вже девята дитинка, яка в ньому спить (ми всім родичам і знайомим позичали). Проводимо в ньому досить мало часу. Іноді вдень, коли мені аж ніяк не вдається вийти на прогулянку, або ж першу половину нічки. А так малюк спить з нами, але не посередині, а з краєчку (щоб не переживати, що татко зачепить перевертаючись з боку на бік), а колисочка виконує роль бортика, який не дозволяє йому звалитися на підлогу. :D
Взагалі я не є противником колисання чи заколісування, хоча стараюся не зловживати. Дитинка всі девять місяців вагітності колисалася... ;)
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Вибір дитячого ліжечка !

Повідомлення pepi » 17 січня 2010, 23:22

А скільки часу ви вже ліжечком користуєтесь ? І чому не використовуєте шухлядку ?
Мені в "Мамі" сказали , що шухлядку можна закрити фанеркою, яку вони додають до ліжечка, і тоді пилюка не буде туди попадати ...........
А саме ліжечко необбивається ? Бо знаю , що воно з сосни , а сосна сама по-собі дуже крихка і м"яка деревина , якби воно було з бука , було б просто супер!
Измениться не может никто, но стать лучше может каждый.
pepi Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 216
З нами з: 28 листопада 2009, 23:00
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 228 раз.
Подякували: 171 раз.
Діти: Павлушка (12.07.2011)
Сергійко (04.01.2013)

Re: Вибір дитячого ліжечка !

Повідомлення Naya » 19 січня 2010, 13:41

ми замовили в Умці ліжечко на шарнірах, нелаковане. Простеньке, за 740грн, з бука, одну боковинку не кріпили, воно в нас присунуте до нашого великого ліжка. Замовляли, бо там всі лаковані, а хотіли нелаковане. Спочатку я думала, що зробили помилку, що взагалі купили ліжечко, бо малий спав лиш на руках або під боком. Зараз вдень спимо в ліжечку, заколисуємося, а вночі посерединці між мамою та татком. Мама годує, татко допомагає з перевдяганням посеред ночі. Ліжечком задоволені, хоч і спить малюк там ше мало.
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Вибір дитячого ліжечка !

Повідомлення Vika » 19 січня 2010, 17:11

[quote="pepi"][/quote]
ну воно в нас місяць простоювало і 1.5 місяці вже в використанні . термін маленький звичайно . шухлядою не користуюся бо є місце куди складати . навіть була б закрита в любому випадку мабуть не використовувала. не зрозуміла що ви маєте на увазі під словом оббивається . сосна хоч і рахується крихкою але ж не на стільки щоб в перший рік розвалитися.особисто я його взяла із-за пружинок.можливістю фіксації їх .через те що нелаковане.дно опускається і витягуються бокові палочки. як на мене то все що потрібно на перші роки і я відштовхувалася від цього . удачки вам в виборі . :)
Vika Офлайн


 

Re: Вибір дитячого ліжечка !

Повідомлення Oksana » 19 січня 2010, 19:15

ой, і в нас в обох діток такі ліжечка :) Я задоволена! Нам 1,2 рочки зараз, не розлетілись ;) так, що не така вже сосна і крихка. А те, що ми в них виробляємо треба бачити. Якийсь час після того як малятка проснуться, вони ще граються в ліжечках один з одним. Скачуть в них, бігають, гризуть... Ну, це треба бачити, і нічого, ліжечка цілі!
Я ними повністю задоволена! Купляли також в Умці.
А з шухлядкою ми викрутились по своєму. Ліжечка стоять так, що шухлядки видно лише кусочок коли заходиш в кімнату. І саме на цей кусочок ми повісили задню боковушку (не знаю як пояснити...ну від комплекту спальної білизни...мяка частина по бокам, яка служить для того, щоб дитинка не стункулась, і до неї йде на сторону де ножки на повен ріст майже окрема частинка мяка з карманчиками... не знаю чи хтось щось зрозумів з цього каламбуру :D :oops: ). От ми ї повісили на бік, де видно шухлядку, і все акуратненько виглядає :)
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Re: Вибір дитячого ліжечка !

Повідомлення pepi » 19 січня 2010, 21:08

Дуже вдячна всім за відгуки. :) ;) Значіть будем брати .......
Измениться не может никто, но стать лучше может каждый.
pepi Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 216
З нами з: 28 листопада 2009, 23:00
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 228 раз.
Подякували: 171 раз.
Діти: Павлушка (12.07.2011)
Сергійко (04.01.2013)

Re: Вибір дитячого ліжечка !

Повідомлення Natalinda » 17 квітня 2010, 15:02

Ну от і ми вчора в Мамі купили ліжечко!!! :yahoo:
А ще до того ліжечка нічого не купили :(
От думаю то той захист треба чи ні, Юрчику вже 7 міс. Що він дає? Чи користуєтеся ви ним? Чи може складений в шафці лежить?
Що скажете?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Вибір дитячого ліжечка !

Повідомлення happymami » 17 квітня 2010, 16:23

захист в мене є. Збірний. З трьох ліжечок :lol: . Короче, великої потреби в ньому не бачу, але трохи затишку він додає. По перше малий любить в куток забиватися, то головою хоч не тиснеться в дерев*яні прутики, а в мнякенький бортик. А ще світло від нічника не б*є дитині в очі. Ну але в мене тільки бортики і є а балдахінів я не купувала. Бортики брала на секонді десь місяців 2 тому. В мене є в принципі бортик для хлопчика з того ліжечка б/к шо я купила малому. Я ним не користуюся, бо мені мої секондівські більше подобаються. Вони лляні і м*якіші. Такшо я можу віддати вам той бортік. Він на все ліжко але не надто високий. Він теж не новий, але я його випрала. Голубий. Га?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Вибір дитячого ліжечка !

Повідомлення Natalinda » 17 квітня 2010, 19:37

Ой happymami а можете фоточку показати? :oops: І ціна яка?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Поперед.Далі

Повернутись до Все, що полегшує побут з дітками



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron