Глобальні оголошення!



Неадекватні дітки в дитячому садочку

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Неадекватні дітки в дитячому садочку

Повідомлення Любов » 23 вересня 2013, 12:21

З березня синочок почав ходити в дитячий садочок. Ходить із задоволенням, ніколи не тримався за мою ногу, завжди дава папа і цьомки і відпускав)))) (знає, що після роботи я по нього обов'язково прийду), все було чудово, але часто хворіє. Спочатку водила на пів дня, потім на цілий день, залишався спатки, гарно їсть все там, залюбки грається з дітками, навчився ділитися іграшками, ніколи не плакав, без істерик.
Тільки постійно жаліється на неадекватних діток, які б'ються, кусаються, показують язик і обзиваються, зранку як тільки встане, то каже, що не піде в садочок, бо там хлопчик обзивається і б'ється, але розказую йому, що там цікаво, можна гратися з дітками, там весело, тоді сам збирається в садочок. Вчора помітила на спині синяки. Я розумію, що це діти, що вони часто так граються, можуть необережно штовхнути, але синяки бачу постійно :cray: .
Вже говорила з вихователькою, а вона розводить руками, нічого з такими дітками не може вдіяти, каже вони з неповних сімей і нікому там непотрібні, ніхто їх не виховує, все спихають на садочок, а що може вдіяти вихователька і як виховати хуліганів, якщо в групі 32 дитини :impossible:
Десь читала, якщо дитину в садку ображають, то вона не хоче ходити в садок і на фоні цього знижується імунітет і хворіє часто. Може адаптаційний період до нового колективу ще не минув. Але деякі дітки справді озлоблені чомусь, сама бачила. Може ними просто вдома не займаються, не розказуть нічого дитині, як має поводитись, не показують на власному прикладі, можливо над ними вдома знущаються, ображають і б'ють :sad: . тому вони і виливають свою агресію на інших діток.
Я вже не знаю що і думати, що казати дитині, як має себе захищати, хоч він в мене не з боязких. Раніше казала, що має сам вирішувати такі конфлікти з дітками, але тепер бачу, що це не вихід. Може я його заправильно виховую і треба вчити давати здачі. Але вчити його поводитися так само неадекватно не хочу. От так щось не маю спокою, бо не знаю чого чекати сьогодні :sad: . А може то я так просто панікую і все буде добре :():
Востаннє редагувалось Любов в 23 вересня 2013, 12:27, всього редагувалось 2 разів.
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Неадекватні дітки в дитячому садочку

Повідомлення sky » 23 вересня 2013, 12:25

Я б на вашому місці спочатку поговорила з вихователями і дізналась що саме діється. А дитину вчити не давати здачі, а просто постояти за себе
Зображення
sky Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 280
З нами з: 07 березня 2012, 11:04
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 47 раз.
Подякували: 141 раз.
Діти: дівчинка 26.06.2012

Re: Неадекватні дітки в дитячому садочку

Повідомлення Любов » 23 вересня 2013, 12:29

постояти за себе його вчити не треба, він і так це вміє напевно з малесенького ще і то дуже добре вміє, але до тих діток не доходить ніяк.
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Неадекватні дітки в дитячому садочку

Повідомлення Sms » 23 вересня 2013, 13:06

Любов написав:каже вони з неповних сімей і нікому там непотрібні, ніхто їх не виховує, все спихають на садочок, а що може вдіяти вихователька і як виховати хуліганів, якщо в групі 32 дитини :impossible:


Не погоджуюсь, що проблема в цьому. В повних сім'ях теж розбишаки є. Не від цього залежить виховання! Що за клеймо - неповна сім'я - погана дитина, якою ніхто не займається??? Мене це зачіпає, адже виховую дитину сама!!! В мене цілком адекватна дитина. В дворі з повних сімей ще ті задири є!!! Я вчу малу не лізти першій, але якщо б'ють чи штовхають - давати здачу! Це нормально! Зачасту, діти, які перші лізуть до інших - гіперактивні. І вони не знають і не вміють інакше свої емоції виражати. Тут потрібні батьки і вихователі, які наравлять зайву енергію в мирне русло. Друге питання, що в садочках групи переповнені і вихователь не встигає за всіма простежити. Але отакі заявочки -
Любов написав:а що може вдіяти вихователька і як виховати хуліганів, якщо в групі 32 дитини :impossible:

це як мінімум не компетентно з ії боку....
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Неадекватні дітки в дитячому садочку

Повідомлення Любов » 23 вересня 2013, 13:10

не мала на меті нікого зачепити, кажучи про неповну сім'ю, говорю конкретно лише за наш випадок зі слів виховательки. Погоджуюсь, що і в неповних сім'ях ростуть дуже хороші дітки, тут все залежить від нас самих.
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Неадекватні дітки в дитячому садочку

Повідомлення Shalimar » 23 вересня 2013, 16:00

если "постоять за себя" не приносит желаемых результатов, может, пусть дает сдачи? раз ответит - больше тому не захочется его цеплять?...
можно попробовать поговорить с родителем задиры.. но подозреваю, что прийдется "тихо сложить свой бисер обратно"
побеседуй с тем ребенком.... в жесткой форме. может, утихомирится
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Неадекватні дітки в дитячому садочку

Повідомлення Любов » 23 вересня 2013, 16:15

справа в тому, що то не одна дитина, їх декілька. З батьками вже розмовляла, але то як горохом об стіну. Не хочу сваритися при дітях, а культурно вони теж не розуміють. Деякі батьки повчають при всіх своїх малих розбишак, але хтозна, що вони вдома їм кажуть. Деякі вважають таку поведінку нормальною. І це відразу видно по батьках, тому говорити з ними не допоможе, а діти просто їхнє відзеркалення.
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Неадекватні дітки в дитячому садочку

Повідомлення Tajga » 23 вересня 2013, 16:37

Не зовсім розумію фразу "вміє постоя ти за себе, але не дає здачі"... А як ще можна постояти за себе? Особливо в умовах постійної направленої агресії?
Sms написав:В повних сім'ях теж розбишаки є

Це факт. В нас є такий хлопчик... Балуваний мамою і татом... Задирається до нашого... А цей миролюбивий такий, що ах... Тато наш не витримав, сказав, що дозволяє дати здачі наступного разу, і навіть сварити не буде, якщо вихователька матиме претензії... Мотивував це тим, що, очевидно, той малий просто не розуміє, що може отримати відсіч... всі діти жаліються виховательці, вона його сварить пальчиком, можна сказати, і на тому кінець...
Shalimar написав:побеседуй с тем ребенком.... в жесткой форме

+1
Іноді роблю так, коли бачу, що Давид губиться в ситуації, чи інша дитина поводить себе агресивно... Може допомогти, бо ті діти не звикли, що дорослі втручаються... Я суворо, але ввічливо можу сказати, що не дозволяю так обходитись з моєю дитиною, не дозволяю її ображати. Головне, говорити доброзичливо і спокійно, інакше діти реагують на агресію агресією і толку не буде...
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Неадекватні дітки в дитячому садочку

Повідомлення mavpusya » 23 вересня 2013, 21:25

Я б теж говорила із чужою дитиною строгим тоном, щоб вона чітко зрозуміла серйозність. Коли моїй дитині хтось дає зауваження вона скоріше реагує, ніж я їй довго і нудно розповідаю. Сьогодні доця мені видала, що мене розстріляє, бо я їй щось не дала. Це ми тиждень в садочку............ Ну і страшенно почала битися. Вона і так була мастак роздати на горіхи, якщо її зачіпають, то за тиждень садочка так бється, я хвилююсь за чужих дітей. І це ми з нею проводимо довгі бесіди на тему, що інших не можна ображати. Але якщо її зачіпатимуть, то точно хтось получить...... :impossible:
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Неадекватні дітки в дитячому садочку

Повідомлення Shalimar » 23 вересня 2013, 23:04

mavpusya написав:Але якщо її зачіпатимуть, то точно хтось получить......

главное, чтобы она не первая задиралась, и не попала на такого ребенка, как она сама )))))
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Далі

Повернутись до Неприємні ситуації. Хелп!



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron