Глобальні оголошення!



Неадекватні дітки в дитячому садочку

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Неадекватні дітки в дитячому садочку

Повідомлення гра з вогнем » 06 грудня 2014, 06:13

Natalinda, не перекручуй

якби дитина під час денного сну влаштовує рейвах і заважає спати іншим діткам - то так, це недогляд вихователя і його безвідповідальність
якщо дитина лежить тихенько, чи як там вирішується питання з дітьми, що не сплять (у нас мали лежати, або тихо гралися в іншій кімнаті) - це гарна робота вихователя, характеризує його уміння знайти підхід до дитини.

до чого тут навчила ти дитину спати чи ні. знову вихователі перекладають з хворої голови на здорову.
зрештою мій, коли ходив в садок з денним сном там спав, дома ж ніколи. заслуга вихователя, колективу, інші чинники, все разом?
у будь якому випадку, вихователі повинні уміти справлятися з дітьми, які не сплять, не хочуть спати чи ще щось докупи.
ситуація, що дитина бється головою об підлогу, кричить, у кімнаті для сну, діти бояться спати (зі слів Надюші) а вихователь вважає, що то нормально і завжди так відбувається - для мене ознака непрофесійності насамперед вихователя, аж ніяк не матері.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Неадекватні дітки в дитячому садочку

Повідомлення nadusha » 06 грудня 2014, 10:26

1. Моя найбільша помилка, що я не поговорила особисто з мамою. Що я повірила на слово деяким батькам, що було зроблено те і те, для вирішення ситуації, а результату нема. Що не звернулась до батьківського комітету з цього питання.
2. Чого так перейнялась і наробила кіпіш? Працюю у школі, де багато особливих дітей. Бачу різницю, між дітьми, на яких в свій час була звернена увага спеціалістів, прикладено багато сил, проведена робота спеціалістів. І бачу дітей, на яких в свій час всім було байдуже, чекали, що переросте. Різниця колосальна. В нашому випадку не йшла мова про діагнози, мова йшла про дитину, яка істерить і заважає дітям спати і т.д. Це потрібно було виправити. Я зробила висновок, що в самому садочку і мамою робиться це недостатньо, тому шукала інстанції, де на цю проблему звернуть належну увагу (висновок не на 100 відсотків правильний). Увага звернена, з дитиною займається психолог, питання на контролі міськради. Дай Боже, щоб все було добре з тою дитиною.
3. Чим я зашкодила дитині? Тим, що на її проблему звернено увагу? І мамою, і іншими інстанціями. Що проводяться заходи, щоб виправити ситуацію.
4 На свою адресу вислухала багато чого, і ще попереду в мене нелегкі часи. Що ж ініціатива наказуєма. Такі ситуації показують, хто є хто. Це боляче, але повчально...
5. Що пораджу батькам, котрі опиняться в такій ситуації. Збирайте однодумців, оформляйте все документально, не вірте нікому на слово. Поговоріть з батьками дитини. Є питання, усні прохання, розмови, нема результату - пишемо заяву, не хочете, значить берете відповідальність за можливі наслідки на себе.
6. Приготуйтесь до бруду і цькувань. Якщо готові, то вперед. Не готові тихенько терпіть і не висовуйтесь, може і переросте.

Вдячна кожному за дописи, і за різні думки :rose: .
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Неадекватні дітки в дитячому садочку

Повідомлення flower » 06 грудня 2014, 11:43

Наталь, в мене Веронічка тоже дома не спить від 1,5 рочку напевне. Але в садіку спить, як має бути. Вихователі навіть хвалили, що скоро засинає і пізніше всіх може встати. Якось їм це вдається, мені ніяк. В мене з сном теж все тяжко було, я вдень і по нині не можу спати В садочку ті, що не сплять мусять лежати в ліжку і мовчати, гратися нікому не дають. А я от в садіку теж не спала ніколи, але пам ятаю як деколи гралася сама поки всі спали. Тому повністю розумію, що Гра з Вогнем хоче сказати.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Неадекватні дітки в дитячому садочку

Повідомлення Dribchuk » 06 грудня 2014, 12:29

nadusha мені здається, що бачите ситуацію дуже однобоко.
nadusha написав: В нашому випадку не йшла мова про діагнози, мова йшла про дитину, яка істерить і заважає дітям спати і т.д. Це потрібно було виправити. Я зробила висновок, що в самому садочку і мамою робиться це недостатньо, тому шукала інстанції, де на цю проблему звернуть належну увагу
Розумієте, така поведінка дитини може бути зумовлена різними факторами, так як ви самостійно з мамою не говорили і не знаєте як та дитина веде себе в сімї, з іншими дітками не в садку, ви не можете судити чи потрібно цю дитину "виправляти" чи ні. А тим паче , не маючи достатньої кваліфікації як спеціаліста у цій сфері ( те що ви бачите дітей з психологічними і психічними проблемами не робить вам ні диплому ні фаху в даній спеціальності), звертатися в якісь інстанції. Чесно, на місці тої мами могла б легко опинитися я, чи ще хтось чия дитина через не зрозумілі обставини плаче в садочку. Невже ви просто не могли підійти до тої мами і сказати по-доброму "жінко, може тобі чимось допомогти? Я знаю хорошого психолога і т.д., моя дитина теж інколи істерить", ну щось в такому дусі. Ато приплели все - і батьківський комітет і завідуючі і інстанції. Ну ви ж сама педагог, ви маєте вміти знайти підхід до батьків. Мені шкода що в вас так все далеко зайшло, але звертаючи увагу на одну проблему ви зачіпили багато іних проблем (здавання грошей, ремонти, поведінка вихователів) і тим самим викликали таку агресію зі всіх сторін проти себе. Розумієте, якщо ніхто з батьків не висловив чіткої позиції на ваш захист, значить ситуація, яка була, їм не сильно заважає. Я розумію якби ви побачили що мама пяна забирає дитину з садка чи дитина дуже недоглянута чи ще щось такого роду, ато дитина істерить, моїй мішає спати значить та мама якась погана. Я не хочу вас образити, але не поговоривши спокійно з тою мамою, не знаючи ситуацію в цілому,ви зробили самостійно висновки що треба її дитину виправляти, це якось дуже жорстко, уявіть якби хтось так вчинив проти вас, вважаючи вас поганою мамою? Мені не дивно, що тепер та мама, в якої ітак проблем, очевидно, вище даху без вас, з шкіри вилізе щоб змішати вас з брудом.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Неадекватні дітки в дитячому садочку

Повідомлення TaniaPicaSSo » 06 грудня 2014, 12:42

По ситуації з С. я повністю на боці Наді. Вважаю, що на проблему треба було звернути увагу, бо якби її могли вирішити вихователька чи мама, це давно було би зроблено. А так, я вважаю правильним шукати різні шляхи вирішення. І не повинен ніхто страждати через когось. Ніяких виправдань 'а він у нас такий' чи 'а шо я зроблю. Я казала, він не слухає' не може бути. Дітям повинно бути перш за все психологічно комфортно в садку.
Тепер може з допомогою психолога ситуація дещо покращиться.
Мама ж давно була в курсі справи, хіба ні? І вона просто напевно шукала виправдання, пояснення, чому він так себе веде. І був з того якийсь толк?
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Неадекватні дітки в дитячому садочку

Повідомлення Dribchuk » 06 грудня 2014, 12:54

TaniaPicaSSo а звідки ти знаєш що мама не шукала шляхів вирішення тої проблеми? з тою мамою навіть ніхто не поговорив нормально. Ну як може себе вести людина, в якої купа своїх проблем, а тут до неї приходить купа людей і каже що ви з своєю дитиною не справляєтеся, значить ми будемо її виправляти?????? :scare: Я б на місці тої мами так себе і поводила і відстоювала себе і свою дитину.
TaniaPicaSSo написав:якби її могли вирішити вихователька чи мама, це давно було би зроблено.
діти не пластилін щоб їх за один день переліпити, потрібен час, а так як пишуть на ФФМ той хлопчик тепер знає що він щось робить не так і виходячи з групи зходу просить маму щоб та не плакала бо він був чемний. то як тепер бути? як бути тій дитині? комусь стало сильно краще? мені здається набагато більше можна було зробити для тої родини, для того хлопчика, якби не здіймалася така буча, а просто взяти і допомогти їм - дати номер психолога, привести психолога-спеціаліста в групу, а так, як на мене просто понатравлювалися один на одного, попересварювалися, а страждають діти.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Неадекватні дітки в дитячому садочку

Повідомлення flash-ka » 06 грудня 2014, 12:57

я не спала вдень ніколи ( це не перебільшення) досі не сплю як день на дворі.
так от в садочку вихователька дала зі мною собі раду. чимось зацікавлювала а потім вмовляла мене просто полежати тихенько, бо інші дітки сплять. це я до того, що вихователька повела себе професійно. а у вашому випадку вийшло так,що всі мовчали мовчали а потім почали волати. треба проговорювати будь-які дрібниці особливо що стосується дивностей у поведінці дітей
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Неадекватні дітки в дитячому садочку

Повідомлення TaniaPicaSSo » 06 грудня 2014, 13:17

Перечитайте ще раз тему. Спочатку Надя писала, що батьки до мами підходили, говорили. А мама зводила дитинц до психоневролога, принесла від нього довідку, що її дитина нормальна, і на прохання батьків ще якось повпливати на ситуацію, і може забрати дитину в іншу групу, мама сказала, що робіть що хочете, пишіть куди хочете, а я свою дитину нікуди не заберу. Після такої реакції ви чекаєте, що мамв зі всім сама розбереться?
І згадайте, С. не лише постійно верещить, коли діти сплять, їдять чи займаються, а також він здирав з дівчат резинки, обривав нашиті листочки з костюмів, спускав штани хлопцям. Чого всі діти мають це постійно терпіти?
Тут або виховательку міняти або дитину ту кудись переводити, може хтось інший знайде підхід.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Неадекватні дітки в дитячому садочку

Повідомлення TaniaPicaSSo » 06 грудня 2014, 13:22

Dribchuk написав:хлопчик тепер знає що він щось робить не так і виходячи з групи зходу просить маму щоб та не плакала бо він був чемний. то як тепер бути? як бути тій дитині? комусь стало сильно краще?

Це ж прекрасно! Може, до дитини нарешті достукались і знайшли важіль впливу. Може він тепер буде вести себе адекватно в садку, щоб не засмучувати маму.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Неадекватні дітки в дитячому садочку

Повідомлення taranjka » 06 грудня 2014, 13:28

як я зрозуміла, Надія постійно говорила з КИМОСЬ, але не з мамою. і цього я взагалі не можу зрозуміти :confused: з всього написаного, я навіть не зрозуміла, чи хоч щось написане було підтверджено - батьки справді писали заяву? більшість так протестує проти тої дитини?
а з того, як описують поведінку хлопчика, складається враження, що там група ідеальних дітей, які ходять рядочком рівненько, ніколи не бються і взагалі не знають, що таке збитки :crazy:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Поперед.Далі

Повернутись до Неприємні ситуації. Хелп!



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість