Глобальні оголошення!



Неадекватні дітки в дитячому садочку

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Неадекватні дітки в дитячому садочку

Повідомлення Natalinda » 23 вересня 2013, 23:17

Tajga написав:Не зовсім розумію фразу "вміє постоя ти за себе, але не дає здачі"... А як ще можна постояти за себе? Особливо в умовах постійної направленої агресії?


теж зацікавило

Я раніше думала що здачу давати то ні-ні. Мир-дружба -жвачка. Але ж йолки зілєнки! Вчу, повторюю, чуть не силую тепер. Розчарувалася в тому що розмови з кимось можуть допомогти. тре вчитися давати собі раду, як не прикро, але з самого дитячого садка. Головне як пише Шалімар, щоб дитина першою не задиралася!
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Неадекватні дітки в дитячому садочку

Повідомлення nadusha » 23 вересня 2013, 23:31

Сусіди мали таку проблему, то допомогло наступне: дядько хлопчика - міліціонер, вдягнув форму і при повному параді відвів племінника в садок. А там, заходячи в групу, поцікавився в дітей чи їх ніхто не ображає, не б"є, чи всі дітки в групі чемні. Казав виховательці, щоб подзвонила йому якщо хтось буде ображати інших і і битись.
Може не дуже в тему: мій Денис кусався в садочку і показував язик (там же і навчився). Допомогла історія про жабку, яка дуже любить стрибати на язичок діткам, які кусаються...
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Неадекватні дітки в дитячому садочку

Повідомлення Любов » 24 вересня 2013, 09:36

Natalinda написав:
Tajga написав:Не зовсім розумію фразу "вміє постоя ти за себе, але не дає здачі"... А як ще можна постояти за себе? Особливо в умовах постійної направленої агресії?


теж зацікавило



Здачу він дає, але я його прошу щоб не бився, а спочатку пояснив дитині, що його зачіпає, що битися не гарно і якщо після двох разів не доходить, то давати здачу.
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Неадекватні дітки в дитячому садочку

Повідомлення Таємниця » 24 вересня 2013, 14:46

Ми ще поки в садок не ходимо, але от з неадекватними дітками вже стикались. Один раз в дитячій ігровій кімнаті. Це був жах. Туди прийшов хлопчик, який всіх штовхав, кидав, копав. Це просто реально неадекватна дитина, на вигляд йому 3-4 роки. Він загнав, не дивлячись ні накого, скакав як дикий, одна дівчинка впала, то він майже їй по голові скакав, за хвилину вже хтів там попісяти, шаріки викидав, дітей розпихав. а мама стояла дивилась і казала "олег, спокійніше" і все. а мені хотілось ту дитину добряче вилупити.
Таємниця Офлайн


 

Re: Неадекватні дітки в дитячому садочку

Повідомлення Nadija » 25 вересня 2013, 01:06

Таємниця Ми теж на такого натрапили (може то один і той самий), я не знала як себе поводити, тільки старалась оберігати малого від того хлопця, добре що мене ще туди пускають. Але це було вперше, я дуже здивувалась
Nadija Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 93
З нами з: 12 вересня 2011, 13:27
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 24 раз.
Подякували: 168 раз.
Діти: Назарчик 28.11.11

Re: Неадекватні дітки в дитячому садочку

Повідомлення oksa_mal » 25 вересня 2013, 09:58

в синочка в групі також є неадекватний хлопчик, який всіх б'є, кусає, - кусав навіть виховательку, втікає (і з групи може вибігти - то вихователька всіх лишає і біжить за ним, заняття проводити не дає), :crazy: і це вже другий рік . Вчора були збори (чоловік ходив), батьки всі жалілись на ту дитину, і вирішили написати колективну заяву щоб його кудась перевели. Можливо треба щоб тою дитиною займались психологи. Мені звичайно шкода ту дитину, але в групі по списку 37 дітей, з них ходить 20-25 стабільно, і ніхто не хоче щоб всі страдали через одного.
Зображення


Не тратьте деньги на одежду...Тратьте на путешествия...Какая разниця, сколько лет вашим кедам, если вы гуляете в них по Парижу.
oksa_mal Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 361
З нами з: 26 лютого 2011, 16:16
Звідки: Тернопіль-Калуш
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 224 раз.
Подякували: 307 раз.
Діти: хлопчик
дівчинка

Re: Неадекватні дітки в дитячому садочку

Повідомлення кульбабка » 25 вересня 2013, 15:48

привіт усім. моїй малій зараз 2р. 4 міс, в садочку були 4 дні, точно за ситуацію там не можу сказати. Але не знаю вона мабуть в мене з гіперактивних, просто спостерігаю за нею коли ми там де багато діток то вона всюди влізе до всіх підійде, не боїться нових місць йде без мами всюди. Бувають в неї замашки такі в когось щось відібрати, і таке подібне. Постійно провожу з нею бесіди на цю тему, пояснюю що так не можна робити, але вона наче мене не розуміє. Боюсь щоб в садочку вона не ображала інших.
кульбабка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 109
З нами з: 25 лютого 2011, 22:10
Дякував (ла): 44 раз.
Подякували: 60 раз.

Re: Неадекватні дітки в дитячому садочку

Повідомлення nadusha » 20 листопада 2014, 17:04

oksa_mal написав:в синочка в групі також є неадекватний хлопчик, який всіх б'є, кусає, - кусав навіть виховательку, втікає (і з групи може вибігти - то вихователька всіх лишає і біжить за ним, заняття проводити не дає), :crazy: і це вже другий рік . Вчора були збори (чоловік ходив), батьки всі жалілись на ту дитину, і вирішили написати колективну заяву щоб його кудась перевели. Можливо треба щоб тою дитиною займались психологи. Мені звичайно шкода ту дитину, але в групі по списку 37 дітей, з них ходить 20-25 стабільно, і ніхто не хоче щоб всі страдали через одного.

Писали ви кудись? Є результат? Цікавлюсь, бо в нас в групі (молодша група) капець... Є хлопчик не те, що неадекватний, а навіть не керований. Щось не по його (не хоче спати, гуляти, хтось не дає йому бажану іграшку) - істерики (з валянням на підлозі і диким ревом-криком). Я якось припізнилась забрати Дениса, попередила вихователів, щоб не ложили його спатки. Прийшла пару хвилин по першій - ще біля дверей чую страшенний рев (то навіть не плач, а швидше рев). Злякалася, що то щось сталось, заглядаю в групу - Стас лежить на коврику і реве сташним голосом, клякає, б"ється головою об землю. Капець! Вихователька вийшла зі спальні, вивела мого Дениса. Питаю, що за ЧП? Каже, то в нас постійно так Стас себе поводить, коли не хоче йти спати. Перекричить півгодини, а тоді йде спати :scare: В групі була і психолог, і методист, ситуацію знають, а толку з того мало... Психолог, як може забирає його до себе в кабінет, працює з ним. Як мають засинати діти під такий акомпанемент? Мені, тьотці 32 років, було моторошно від таких криків, а що говорити про дітей. Це раз. "Дурной пример - заразительный" , думаю ніхто не захотів би, щоб так себе поводили їх діти. Це два. Деякі батьки вже писали заяви на ім"я завідуючої, результату не бачу. Мама каже, що пишіть куди хочете, я його не заберу в іншу групу. На ранку діти в костюмах нарядні, а Стас бігає по групі з того шапку зняв, тому штани опустив по приколу, дівчаткам резинки поздирав,хлопчику-грибочку обдер нашиті листочки... Вихователька піднялась в зал, попросила маму приглянути за ним до ранку в групі, мама сказала - то ваша робота... :dash:
Батьки з групи настроєні щось з тим всім робити, але питання в тому ЩО саме робити. Мені бачиться, що хлопчик так звертає на себе увагу, значить не отримує її стільки, скільки потрібно. В ідеалі з батьками мала б попрацювати психолог, пояснити ситуацію, батьки мали б змінити свою поведінку і дотримуватись порад психолога. Мама, на мою думку, отримує задоволення від такої поведінки сина, інакше не можу пояснити її бездіяльність... Сім"я повна, мама працює на ринку біля Диканьки, тато возить їй з-за кордону товар, в сім"ї є ще старший хлопчик, по-моєму 5-6 клас.
Питання таке: як виправити цю ситуацію, куди і кому писати, скаржитись, щоб мама змінила ситуацію? Чи чекати поки він собі або комусь з дітей щось приробить (т-т-т)?..
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Неадекватні дітки в дитячому садочку

Повідомлення Ulkanet » 20 листопада 2014, 18:04

в мене таке враження що тепер половина дітей якихось неадекватних :dash: в нас в групі їх аж кілька. щоразу хтось новий верещить - я сама з того вшоці, а про дитину мовчу свою :cray:
була свідком як дівчинка в хлопчика забрала іграшку, а той з дуру злапав меч пластмасовий і почав тим мечем всьо трощити і вдарив іншу дівчинку. :scare: а вихователька накричала на другу дівчинку - на ту яка дістала тим мечем "а ти чого там стояла!!" :dash: і тій що іграшку забирала - тоже зробила зауваження. а тому хлопчику взагалі зауваження не зробила ніякого! :dash:
а ще є дівчинка, яка постійно до всіх кричить що ненавидитьі забє :scare: мама її вдіває - а вона їй прям клене всяко :scare: ми раз зайшли, вона як кинулась до маєї малої і як заричить страшним голосом "Я тебе ненавиджу! я тебе забю!" Моя дитина так перелякалася, та я сама сало в штани з переляку не наробила. :hi: І це ми тільки 34 дні були в садку за весь рік. А якщо щодня так??? то можна і псіхом стати :dash:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Неадекватні дітки в дитячому садочку

Повідомлення Любов » 20 листопада 2014, 18:11

Ulkanet написав:та я сама сало в штани з переляку не наробила. :hi:

:crazy: :hi: :ha: сміх крізь сльози
але якщо чесно, то батьки просто не вміють і не хочуть напевно виховувати своїх дітей, зайняті своїми проблемами, не думаючи якою в майбутньому виросте їх дитина
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Поперед.Далі

Повернутись до Неприємні ситуації. Хелп!



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей