Глобальні оголошення!



Неадекватні дітки в дитячому садочку

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Неадекватні дітки в дитячому садочку

Повідомлення Ulkanet » 20 листопада 2014, 18:17

Любов тобі смішно, а я мало не розплакалася з того всього :cray: . як малу після того всього в групу відводила. :cray:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Неадекватні дітки в дитячому садочку

Повідомлення Natalinda » 20 листопада 2014, 18:24

Тре писати заяву завідуючій, щоб виховательок поміняла, як не вміють з дітьми пацювати.
А ще ж зарплати получають і взятки беруть!!! Жах!!! То ж їх робота виховувати дітей!
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Неадекватні дітки в дитячому садочку

Повідомлення Галина » 20 листопада 2014, 18:29

Згідна з Любов, на рахунок батьків. В моєї Діанки був хлопчик в групі який міг какахи по стінах розмазати, посеред спальні пісюна всім показувати. Ніякі зауваження ні на дитину ні на мамусю не діяли. Вона спочатку звинувачувала вихователі, що вони агресивно ставляться до її дитини, що в нього психологічна травма і що його не можна наказувати, сварити, бо він в неї завжди чемний і хороший синочок, то просто його ніхто не розуміє.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Неадекватні дітки в дитячому садочку

Повідомлення ІРЦЯ » 20 листопада 2014, 18:53

Мда "веселі" в нас тепер садочки
В нас в групі теж як то кажуть не виключення
Є хлопчик що матюкається по-взрослому :scare: Походить малий в садік і за якийсь час вже тоже собі починає закидати словечка :impossible: побуде вдома забуває
Батьки робили мамі зауваження ,а почули відповідь що виховатеі з ним цілий день то треба казати ім хай виховують :dash:
Золотое правило жизни: не переживай из-за того, чего ты не в силах изменить, прими ситуацию такой, какая она есть. Ведь мы не пытаемся изменить погоду, а просто одеваемся по погоде.
ІРЦЯ Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 317
З нами з: 10 червня 2013, 16:24
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 430 раз.
Подякували: 342 раз.
Діти: Два синочки 5р. і 1р.

Re: Неадекватні дітки в дитячому садочку

Повідомлення erinaceus » 20 листопада 2014, 19:16

Це все, звичайно, дуже погано. Але мама може з відчаю так поводиться :confused: Є ситуації, коли дійсно важко дитину контролювати. Може це в неї такий захисний рефлекс... Шкода таких батьків :sad: Думаю, це має бути комплексна робота батьків, вихователів і психолога.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Неадекватні дітки в дитячому садочку

Повідомлення Anjuta » 20 листопада 2014, 19:23

ІРЦЯ написав:Мда "веселі" в нас тепер садочки
В нас в групі теж як то кажуть не виключення
Є хлопчик що матюкається по-взрослому :scare: Походить малий в садік і за якийсь час вже тоже собі починає закидати словечка :impossible: побуде вдома забуває
Батьки робили мамі зауваження ,а почули відповідь що виховатеі з ним цілий день то треба казати ім хай виховують :dash:

дівчата, то не тільки зараз таке....то і раніше таке було
ще я ходила в садочок, то памятаю був такий хлопець з прізвищем Вибач), то був жах для всіх оточуючих.......
Anjuta Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 693
З нами з: 16 січня 2012, 12:44
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 739 раз.
Подякували: 540 раз.
Діти: Хлопчик Арсенчик !

Re: Неадекватні дітки в дитячому садочку

Повідомлення Галина » 20 листопада 2014, 19:39

Дівчата, хто б там що не казав про вихователів і завідувачів садка. А такі неадекватні діти приходять з дому, від батьків бабусів, дідусів! Дитину не садок такою зробив за один день. І повірте, коли батьки таку поведінку дозволяють і нічого не роблять, то вихователі також не зроблять нічого. Якщо в сусідки в групі є хлопчик, який до синяків кусається, вихователька старається слідкувати за ним, але ж діток 30. А коли мамі роблять зауваження, то вона ігнорує, або каже він в мене нормальний, то просто здачу так дає. То як та дитина буде себе вести??? Якщо він бачить мамину підтримку.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Неадекватні дітки в дитячому садочку

Повідомлення Галина » 20 листопада 2014, 19:40

Ulkanet, а ти тій мамі нічого не казала про поведінку її дитини? Я би натякнула, що так не гарно.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Неадекватні дітки в дитячому садочку

Повідомлення Natalinda » 20 листопада 2014, 20:45

Галина написав:Дівчата, хто б там що не казав про вихователів і завідувачів садка. А такі неадекватні діти приходять з дому, від батьків бабусів, дідусів!

Ой, Галино, незнаю-незнаю. Читаючи форум, і слухаючи батьків на вулиці то в мене склалося переконання що батьки всі нормальні і діти відповідно теж, а от вихователі із своїми обовязками не справляються. :ireful: Пішли на роботу - нехай дивляться за 30-ма, їх же ніхто не заставляв на роботу йти, на їх місце море бажаючих. Робота то небий лежачого, ще й поїсти можна.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Неадекватні дітки в дитячому садочку

Повідомлення Natalinda » 20 листопада 2014, 21:12

А загалом, якщо серйозно, бо я таки вважаю що виховувати дітей повинні БАТЬКИ, а не вихователі в садочку, ситуації з такими дітками дуже печальні.
І щось зробити в такій ситуації адекватне теж важко(
БО якщо батьки не готові йти на контакт, то ніякий психолог і методист разом взяті не допоможуть, хоч завміськно кличте((( Якщо мама переконана що їй всі "должни" то методами такими як жалітися, пригрожувати чи взивати до совісті можна зробити лише гірше. Тут треба увійти в довіру, відчути ситуацію, зрозуміти чому саме так.....я наприклад цього не уявляю на практиці((((
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Поперед.Далі

Повернутись до Неприємні ситуації. Хелп!



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей