Глобальні оголошення!



Виховання дитини до року

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Виховання дитини до року

Повідомлення TYulia » 25 серпня 2013, 23:00

Моя дитина (8.5 міс) зараз чуть не кожного місяця має якись новий етап розвитку, повзає, пробує ходити, починають проявлятись його бажання, які можуть проявлятись у вигляді капризів. Я молода зелена мама, живем без батьків, толком нема кому мені підказати, чи правильно я все роблю зараз в плані виховання, можна сказати підгрунтя майбутнього виховання, бо зараз ми ще замаленькі для виховання. Це така моя думка, але я можу помилятись. Поділіться, будь ласка, своїм досвідом, порадами, як правильно мені себе вести у відповідь на капризи? Як правильно казати "не можна"? Як зробити, щоб дитина мене більше слухалась? Чи може це все не має сенсу зараз, а всіма виховними процесами треба починати займатись пізніше після року?
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Виховання дитини до року

Повідомлення Tajga » 26 серпня 2013, 10:13

Вихованням мама займається повсякчас. Особливо, коли не задумуюється над цим - саме краще виходить. Тут швидше питання не тому, як саме реагувати на ту чи іншу поведінку, а в самій маминій позиції щодо себе і дитини. Як не крути, мама реагує згідно свого характеру, переконань і принципів, імхо.
Це якщо теоритично, а практично... Кожна ситуація оригінальна і треба розглядати окремо.
Щодо капризів, то в такому віці я намагалася переключити увагу дитини на щось інше. Якщо питання було не принципове, то я навіть не акцентувала увагу на предметі капризу, в іншому випадку відволікання супроводжувала поясненнями. Наприклад: до резетки лізти небезпечно, підемо краще пограємо кубиками, чи щось подібне...
TYulia написав: всіма виховними процесами треба починати займатись пізніше після року?

Може бути запізно. Бо малеча звикне, що її все дозволяється, що мама або не звертає уваги на шкоду, або робить те, що вона хоче, і існує тільки для її розваги і задоволення потреб. Перевчати буде дуже важко і неприємно, навіщо собі створювати проблеми наперед?
Раджу пошукати якусь добру літературу про виховання, думку автора якої ви поділяєте.
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13


Повернутись до Неприємні ситуації. Хелп!



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей